Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir? 20'den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ile ihtiyacınıza uygun sağlık sigortası hizmeti için uzman sağlık ekibimizle İletişime Geçin.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatarak ve ayakta tedavi teminatları ile, SGK anlaşmalı özel hastanelerde kullanılan sağlık sigortası türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası, devlet tarafından desteklenmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi, tamamlayıcı nitelikte olmasının yanı sıra hastane dışı bakım açısından da çeşitli tedavileri ifade eder. Daha da önemlisi, özel sağlık kuruluşlarında sağlık giderlerinin sigorta şirketi tarafından karşılanması, sigortalıya ek bir ödeme yansıtılmamasıdır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ömür boyu sağlıkla ve sorunsuz bir bakım imkânı sağlanacaktır. Günümüzde pek çok birey, kendileri ve aileleri için devlet destekli tamamlayıcı sağlık sigortası kullanmaktadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?)

En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

20’den fazla anlaşmalı şirket ile size ve ailenize uygun, en iyi tamamlayıcı sağlık sigortası için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130  (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?)

Türkiye genelinde, anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını, 1 yıl içinde dilediğiniz anlaşmalı hastanede kullanabilirsiniz. SGK ile anlaşmalı doktorlarda tamamlayıcı sağlık sigortasını kullanabilir ve muayenelerde sadece 15 TL ödersiniz. Gelirinize göre oldukça ekonomik rakamlara mal olan tamamlayıcı sağlık sigortası primlerini taksitler şeklinde ödeyebilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)

En iyi tamamlayıcı sağlık sigortası, sizin ve ailenizin sağlık ihtiyaçlarına göre belirlenecek ve uzman sağlık ekibimizce tarafınıza sunulacaktır. (En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, geçmişten gelmeyen, sağlık sigortası poliçesi yapıldıktan sonra ortaya çıkan hastalıklarda ve olası kaza durumunda kişinin tedavisinde kullanılır. Şirketlere göre değişen 0-65 yaş arası kişilerin sahip olabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası, ek teminatlar ile farklı sağlık sigortası ihtiyaçlarına cevap verir. (En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Bazı sigorta şirketleri 0-18 yaş arası çocuklara tek başlarına sağlık sigortası yapmazken, bazı sağlık sigortası şirketleri, bebeğin doğumundan kısa süre sonra Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası yapmaktadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)

Hamile kalmadan önce, belirli bekleme süreleri ile doğum teminatlı sağlık sigortası sahibi olurken, yine bazı sağlık sigortası şirketlerinin anlaşmalı özel hastanelerde hamilelik başladıktan sonra poliçe sürecinin başlatılabildiği, tamamlayıcı sağlık sigortaları bulunmaktadır.(Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?)

Oldukça ekonomik rakamlara sağlık giderlerini mal etmek için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilir ve devlet destekli vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Gelirinize göre, ödediğinin sigorta priminin ortalama %20’si devlet desteği olarak sigortalı kişiye vergi avantajı sağlamaktadır. (En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangisi?

En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, kişinin sağlık sigortası yaptırırken arz ve talebine göre değişiklik gösterir. Sigortalanacak kişinin, yaşı, yaşadığı il ve varsa geçmişten gelen hastalıklarının genel değerlendirmesi ile kişiye özel poliçe fiyatlandırılması yapılmaktadır. En İyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nı seçerken sigorta sağlayıcınızın da sektördeki tecrübelerini dikkate almalısınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)

Sigorta Partner AŞ. olarak 2004 yılından itibaren sektörde bulunmakta ve 2017 yılında tüzel kişiliğe dönen yapımızla, bir anonim şirket olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ile ihtiyacınıza uygun sağlık sigortası hizmeti için uzman sağlık ekibimizle İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler, sağlık sigortalarının özel hastaneler ile yaptıkları özel anlaşmalar ile belirlenir. Şirketlere göre değişen hastanelerin bilgisi için Bize Ulaşın.

Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere, Türkiye genelinde tamamlayıcı sağlık sigortası kullanabileceğiniz onlarca anlaşmalı hastane bulunmaktadır. Yapılan özel anlaşmalar ile, muayenelerde tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde sadece 15 TL SGK katılım payı ödemesi yaparsınız. Doktoru muayenesi içinde laboratuvar, radyoloji, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri için ek/fark ücret ödemesi yapmazsınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?)

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler arasında süre içinde değişiklik yapabilir, SGK anlaşmalı doktorlar arasında tercihte bulunabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?)

Anlaşmalı özel hastanelerde, güvenilir ve ekonomik sağlık hizmeti almak, sağlık hizmeti alırken devlet desteğinden faydalanmak için siz de Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olun. Gelirinize göre %15 ila %40 arasında değişen oranlarda, ödediğiniz sigorta primi üzerinden kar elde edin.  (Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz?

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by