Hamilelik Sigortası

Hamilelik Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır. Fiyatları Nedir?

Hamilelik Sigortası

Hamilelik Sigortası veya Gebelik Sigortası adıyla sıklıkla aranan ve bilgi istenen bu sağlık sigortasının doğru adı; Hamilelik öncesinde yada hamileyken de yapılabilen doğum teminatlı sağlık sigortasıdır.

Hamilelik Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır?

Hamileliğinizin başlamasını planladığınız dönemden önce, mutlaka tercih ettiğiniz hastaneye veya doktora göre seçenekleri inceleyip doğum sağlık sigortanızı yaptırmanızı öneriyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz tıklayın.  

Hamilelik Sigortası;

  • Hamileyken Yapılabilir.
  • Hamilelikten hemen önce, daha geniş kapsamla sunulan şartlarla bekleme süresiz olarak yapılabilir.
  • Hamilelikten önce, 12ay, 6ay, 3ay gibi bekleme süresini geride bıraktıktan sonra, hamile kalmak üzere yapılan farklı planlara göre farklı fiyat ve içerikle de yapılabilir.

Hamilelik Sigortası Hangi Özel Hastanelerde Geçerlidir?

Hamileyken de yapabildiğimiz; Hamilelikte Sigorta, ülke genelinde yaygın olarak sunulan özel hastane ağında geçerlidir. SGK anlaşması olmayan hastanelerden yararlanmak için hamilelik öncesinde satın almak gerekir.

Hamileyken de alıp, hemen yararlanabileceğiniz Hamilelik Sigortası alternatiflerimizle, SGK anlaşmalı çok sayıda özel hastane arasından siz tercihte bulunabilirsiniz.

Hamilelik Sigortası Kapsamı Nedir?

Hamileyken muayene tahliller ve doğum eyleminizi karşılaması için hazırlanmış olan Hamilelik Sigortası poliçelerimizin kapsamı; Satın almaya karar verdiğiniz döneme göre değişiklik gösterir. (Hamileyken, Hamilelik başlamadan önce…)

Genel olarak;

  • Hamilelik döneminde doktor muayenelerini karşılar
  • Rutin gebelik test ve tetkiklerini karşılar.
  • Tek kişilik özel oda
  • Gecelik 1 refakatçiye ait giderlerini,
  • Doğumda hastane yatış giderlerinizi ve doktor ücretini karşılar.
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Hamilelik süreci başlamadan önce almanız halinde;

  • Ayrıca doğuma kadar beklenmeyen yatışlar sigorta kapsamında olur.
  • Muayene haklarınızı gerektiğinde, kadın doğum bölümü dışındaki bölümlerde de kullanabilirsiniz.

Hamilelik Sigortası Fiyatları

Hamile anne adaylarımızın, muayene tahliller ve doğum için tercih edeceği anlaşmalı hastanelere göre ödemesi gereken yıllık sağlık sigortası primleri farklılık göstermektedir.

Hamileyken doğum sağlık sigortası yapabilmek mümkündür. Fakat Hamilelikten hemen önce doğum sağlık sigortası yaptırmak oldukça önemli bir fiyat avantajı ve beraberinde daha geniş teminatlar (kullanım hakkı) sunar.

Fiyatlar hakkında hemen bilgi almak için bize yazın.  

Dilerseniz, (0850) 346 11 30 yada (0 312) 911 11 39 ‘dan telefonla ulaşın.

Hamilelik Sigortasında Devlet Desteği Nedir?

Hamileliğe ilişkin sağlık harcamalarınızı karşılaması için avantajlı fiyatlarla yapabileceğiniz doğum ve hamile sigortası poliçeleri, ayrıca vergi avantajı ile %15 ile %40 arasında önemli oranlarla Devlet Desteği sağlar.

Hamilelik Sigortasına Nasıl Başvuru Yapılabilir?

Hamilelik planlıyorsanız.. yada Hamile olduğunuzu öğrenmiş ve araştırmaya başlamışsanız… Tercih ettiğiniz hastaneler veya doktorlar hakkında objektif ve en açık bilgiye, sağlık uzmanlarımızla yapacağınız görüşme ile kolaylıkla ulaşacaksınız.

Aranmak için iletişim bilgilerinizi bize gönderebilir veya hemen görüşmek isterseniz mesai saatlerinde (0850) 346 11 30 yada (0 312) 911 11 39 ‘dan telefonla ulaşabilirsiniz.

Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınızı değerlendirdikten sonra, tercih edebileceğiniz anlaşmalı özel hastanelerimiz için yararlanabileceğiniz sağlık sigortası teklifi hazırlanarak size gönderilir.

Değerlendirmeniz ve kararınızla birlikte aynı gün sağlık sigortanızı yaptırıp, hemen kullanabilirsiniz. Beni Arayın 

Soru Sor
Whatsapp
Hamilelik Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by