Op. Dr. Zahide Küçük

Op. Dr. Zahide Küçük Ankara'da bir özel muayenehane hekimidir.

Op. Dr. Zahide Küçük

Dr.Zahide Küçük Doğum Ücretleri

Op. Dr. Zahide Küçük, Anne adaylarının Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru  araştırmalarında öne çıkan hekimlerdendir. , özel muayenehanesinde hastalarını kabul eder. Özel sağlık sigortası sahibiyseniz, hekimin sigorta şirketi ile anlaşmalı olmaması durumunda dahi, faturanızı ve muayene formunuzu alarak.. Sigorta

Op. Dr. Zahide Küçük İle Gebe Takibi

Op. Dr. Zahide Küçük , daha önce Yüksek İhtisas Üniversitesi Koru Hastanesi’nde görev yapmaktaydı . Sosyal medya hesaplarından hocayı izlemiş, güven duymuş ve rahat tavırlarıyla bazı kaygı ve korkulardan kurtulan anne adaylarımızdan çok fazla talep geliyor.

Op. Dr. Zahide Küçük,  bununla birlikte Hürriyet-Gazetesi‘ndeki köşesinde yazıyor, fırsat buldukça sosyal medyayı kullanarak kendi hastası olsun olmasın , anne adaylarının sorularını cevaplıyor, küçük yönlendirme ve bilgilendirmelerle doğruya hızla  ulaşmanıza destek oluyor.

Hamilelik Öncesi , Sağlık Sigortası ve Doğum Teminatı (Paketleri)

  • Özel muayenehanelerde , aylık rutin muayeneleriniz ve tahlillerinizin %80’ini karşılar.
  • Doğuma kadar geçer süreçte beklenmeyen bir yatış gerektiğinde yatarak tedavi teminatınızla %100 karşılanır.
  • Normal Doğum, Sezaryen Doğum Eylemi sağlık sigortası doğum teminatı limitleriniz dahilinde  karşılanır.
  • Doğumda 1 gece yatış planlanırken, bu süre uzarsa… Gün sınırlaması olmadan sağlık sigortası tamamını karşılar. (Yatışlar %100 karşılanır)
  • Oda ,refakatçi, doktor ücreti ve benzeri ek ödemeler olmaz.

Sağlık Sigortaları Vergi Avantajı ile ödediğiz yıllık primler için %15 ile %35 oranında ayrıca Devlet Desteği alırsınız.

Sağlık Sigortası + Doğum teminatınız ile, dilerseniz farklı  illerdeki diğer hastanelerden , yada muayenehanelerden de hizmet alabilirsiniz.

Çocuklarınız için doğumdan hemen sonra mutlaka çocuk  sağlık sigortası yaptırın. Çocuk Sağlık Sigortaları ile anlaşmalı kurumlarımızda   çocuklarınızı sağlık sigortası güvencesi altına alın. Fiyat avantajını yakalayın. Sağlık Sigortası Devlet desteğinden yararlanın.

 

Hamilelik Öncesinde özel muayene ve hastanelerde geçerli sağlık sigortası  + bekleme süresi olan doğum teminatı seçenekleri yanında,

  • Hamilelik öncesinde bekleme süresi olmayan, SGK anlaşmalı hastanelerde geçerli sağlık sigortaları ve
  • Hamileyken’de yaptırabildiğiniz Hamileyken Doğum Sağlık Sigortaları şartları ve kapsamı hakkında bilgi alabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Zahide Küçük Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by