Güven Hastanesi Doğum Paketi

Guven-Hastanesi-Dogum-Paketi

Güven Hastanesi Doğum Paketi

Güven Hastanesi; Ankara’nın ilk özel hastanelerindendir. Güven Ayrancı Kampüsünün merkezi konumu ve TBMM’ye olan yakınlığı sebebiyle Ankara’da bürokratlar, üst düzey yöneticiler, konsoloslar ve  ailelerinin en çok tercih ettiği hastanelerdendir. Hamile anne adaylarımızdan son dönemde en çok aldığımız soruların başında.. Güven Hastanesi’nin  tercihleri arasında olduğu ve hamilelik dönemi için kapsamlı bir paket hizmet arayışında olduklarıydı.

Güven Hastanesi’nin  tecrübesi ve anne adaylarının beklenti ve ihtiyaçlarına göre hazırladığı Güven Hastanesi Doğum Paketi hakkında hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Güven Hastanesi Doğum Paketi Avantajları

Güven Hastanesi Doğum Paketi ile;

 • Hamileliğinizin başından itibaren muayeneler ve rutin gebelik tetkikleri doğum paketine dahil edilmiştir.
 • Tercih edeceğiniz, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanına göre takibinizi Güven Çayyolu yada Güven Ayrancı Kampüsünde devam ettirebilirsiniz.
 • Doğum Eyleminizi Güven Ayrancı Kampüsü’nde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aylık muayeneleri ve tahlilleri her ay ödemek yerine, paket hizmet ile ilerideki olası fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.
 • Paket kasamında; Muayeneler ve tetkikleriniz için hastanede bir katılım ve ödeme yapmazsınız.
 • Güven Hastanesi’nde düzenlenen gebe eğitimleri ve atölyelerine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
 • Normal Doğumda bir , sezaryende ise refakatçi giderleriyle birlikte iki geceye kadar yatış pakete dahildir.

Ek Hizmetler ile Güven Ayrıcalığı…

 • Bebeğiniz “Güven Bebeği” ünvanı alır ve hayatı boyunca Güven Sağlık Grubu avantajları ve indirimlerinden faydalanır.
 • Bebeğinizin doğumdan hemen sonra, ilk pediatri kontrolü, koruyucu aşısı ve topuk kanı alımı pakette ücretsizdir.
 • Gerekli bir durumda yeni doğan yoğun bakım yatış hizmetleri SGK anlaşmalı yeni doğan yoğun bakım biriminde ücretsizdir.
 • Anne adayı için, diyestisyen ve iki seans psikolojik danışma hizmeti eklenmiştir.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Güven Hastanesi Doğum Fiyatları

Güven Hastanesi, çok sayıda sigorta şirketinin anlaşmalı kurumu olarak sağlık hizmeti sunar. Doğum teminatlı bir özel sağlık sigortasına sahipseniz, poliçenizde bekleme süresi bulunmuyor ve doğum teminatınız aktif ise, poliçe limitleriniz dahilinde doğum eylemi için katılım ödemezsiniz.

Doğum teminatına sahip bir sağlık sigortanız yok ve ücretli olarak hastaneden yararlanmak isterseniz, güncel cari fiyatlar ile sağlık hizmeti alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken; Bugün almış olduğunuz fiyatlar günün fiyatları olduğundan, doğumunuz ileriki bir tarihte olacağı için, aradan geçen sürede olası fiyat artışlarından etkilenmemeniz için,

Güven Hastanesi Doğum Paketinden yararlanmanızı öneriyoruz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Güven Hastanesi Doğum Bölümü Doktorları

Güven Hastanesi Çayyolu ve Ayrancı Kampüslerinde hasta kabulü yapan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları ile.. Size avantajlı bir doğum paketi sunuyor. Doktorlar sekmesine tıklayarak, filtreye bölüm adı olarak “Kadın Hastalıkları ve Doğum” yazarsanız..

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Gebelik süresince takip edileceğiniz kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarını inceleyebilirsiniz.

Güven Hastanesi Doğum Planınızda, Sağlık Sigortası Fırsatı

Henüz hamilelik süreciniz başlamadıysa; Önümüzdeki dönemdeki hamilelik planları için size kesinlikle..  Doğum teminatına sahip bir özel sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Böylece, belki bugün doğum önceliğiniz ile araştırıyor olsanızda…  Özel sağlık sigortası avantajlarından yararlanmaya başlamalısınız. Yıllık sağlık sigortası primlerinizin %15’inden %40’ına kadar değişen oranlarda devlet desteğinden de yararlanabilirsiniz.

Bebeğiniz doğduğunda sağlık sigortanıza bebeğinizi ekleyerek, yıllarca beklemeden, Ömür Boyu Yenileme Garantisi kazanmasını sağlarsınız.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Doğumdan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Olmazsa Olmazınız mı? 

Doğumdan sonra telaşı geride bırakıp dinlenmeye fırsat bulamadan…  Hayatınızı adayacağınız, gözünüzü üzerinden ayıramayacağınız ve geceleri yatıp uyurken onu izlediğinizde “ne zaman bu kadar büyüdü” diyeceğiniz bebeğiniz için şimdiden çok önemli bir şey yapmalı ve bu alışkanlıktan asla vazgeçmemelisiniz.

Neden Sağlık Sigortası Yapmaktan Vazgeçilir?

Çocuklarda sağlık sigortası ilk yıl, bir yaşına gelene kadar her ay gidilen doktor kontrolleri, aşılar, beklenmeyen acil durumlarda gece gideceğiniz doktora hazırlık için yapılıyor olabilir. Sigortalılarımızdan bazıları bu durumun ciddiyetini ve önemini fark etmemiş olduklarında.. Birinci yılın sonunda sağlık sigortası yenileme dönemi geldiğinde yenilemekten, devam etmekten vazgeçebiliyorlar.

Vazgeçtikleri şey, istedikleri zaman yeniden yaptırabilecekleri basit bir sağlık sigortasından çok daha fazlasıdır…

Çocuk Sağlık Sigortasında Kazanılmış Hak Nedir?

Sağlık sigortası bebeğiniz doğduktan sonra, hemen yapılmalı ve sağlık sigortası alışkanlığı ile asla vazgeçilmemesi gereken bir güvencedir. Çünkü her vazgeçtiğinizde, ilk sigortalandığınız günden o güne kadar kazanılmış tüm haklarınızdan da vazgeçmiş olursunuz. Yeniden sigorta yapmaya karar verdiğinizde, ilk kez başlayan bir sigortalının haklarından fazlasına sahip olmazsınız.

 • Bebeğinizin doğumunda itibaren başlamış bir sağlık sigortası, o gün itibariyle tüm sağlık risklerinizi üstlenir. Siz düzenli olarak her yıl yenileme yaparak devam ettiğinizde, geçen her yıl kazanılan haklarınız takip eden yıla devredilir.
 • Bebeğinize doğar doğmaz Ömür Boyu Yenileme Garantisi almadıysanız, Poliçede geçen 3 yılın sonunda yenileme garantisi değerlendirmesi yapılır ve poliçede 4. yıla başlarken eklenir.
 • Yenileme garantisine sahip bir sigortalının başına gelebilecek tüm sağlık sorunları artık kapsam dışı kalamayacak, limitlendirilemeyecek ve sigorta şirketi tarafından sigortalanmanız ret edilemeyecektir.

İşte böylesine önemli kazanımlarla devam ederken, sağlık sigortasından vazgeçmek, asla geri alamayacağınız haklarınızdan vazgeçmektir

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Size Kısa bir Video ile Özetlemek İsterim.

Neredeyse yedi yüzelli kelimelik bu makale ilginizi çekmiş ve buraya kadar sabırla okuyarak gelmişseniz. Anlattıklarımı pekiştirecek bir reklam filmi hikayesini izleyerek biraz dinlenmenizi ve sizinle tanışacağımız güne kadar, sabırsızlıkla beklerken, önemini anlatabilmiş olmayı diliyorum. Beğendiğim ve temsil etmekten de çok mutlu olduğum sigorta şirketlerinden biri 2021 Eylülde bir reklam filmi yayınladı.

Bu bir dakikalık duygu yüklü hikayeyi, gözümüzden sakındığımız evlatlara ve gölgesi ile bizi yüreklendiren babalara ithaf ediyorum.

Soru Sor
Whatsapp
Güven Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by