BB Klinik – BB Clinic

BB Clinic - Ankara Koç Kulelerinde Hizmet veren bir kadın sağlığı kliniğidir.

BB Klinik

BB Klinik – Kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek kliniğidir. Akademik başarıları ile yakından tanıdığımız ikiz kadın doğum hekimleri;

Doç. Dr. Bora COŞKUN ve Doç. Dr. Buğra COŞKUN‘un liderliğinde, hastalarına ve anne adaylarına sundukları sağlık hizmeti artık özel bir klinik standartlarında.

Pandeminin etkisiyle de ,hijyen ve sağlık hizmetleri standartlarının kontrolünün önem kazandığı bir dönemde, BB KLİNİK’ten açılış haberi aldık.

Daha önce LIV Hospital’de hastalarını kabul eden,  kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ikiz kardeşler, Ankara’da muayenehane ve klinik standartlarında yeni bir çizgiyi işaret ediyorlar. Misafir hizmetleri, asistanları, hemşire ve ebeleriyle tam bir ekip olarak hizmet veren BB KLİNİK’in  yüksek hasta memnuniyetini hedeflediği aşikar.

BB Klinik’te Gebe Takibi

Hamilelik haberini yeni almış  anne adaylarımız, doğuma kadarki yaklaşık 40 haftalık dönemde muayeneleri için BB Klinik’te hizmet alacaklar. Muayene beraberinde gerekli test ve tetkikler anlaşmalı özel laboratuvarlarda yapılırken, anne adayları için hedeflenen konfor ve kolaylık en üst seviyede.

Doğum eylemi için ise, Doç. Dr. Bora COŞKUN ve Doç. Dr. Buğra COŞKUN’un çalıştığı özel hastaneler arasından, doğum yapmak istediğiniz özel hastaneye…  Hekiminizin de tavsiyelerini dikkate alarak kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Hamilelik süreci özellikle son iki yıldır yaşadığımız pandemi sürecininde göstergelerine bakarak, aslında planlanabilir bir dönemdir. Hamilelik süreci henüz başlamadan Sağlık sigortanıza doğum teminatı ekleyebilirsiniz. Henüz bir sağlık sigortası sahibi değilseniz… Doğum teminatına sahip bir özel sağlık sigortası, doğum harcamalarınızı karşılamak ve doğumdan sonra bebeğinizin sağlık harcamaları  için en büyük destekçiniz olacaktır. Hemen Detaylı Bilgi Alın

BB Klinik’te Tüp Bebek Tedavisi

Bebek planlayan çiftlerin korunmadan belirli bir süre ilişki sonrasında hamilelik sürecinin başlamıyor olması, hemen tüp bebek tedavisi’ni akla getirmemelidir.  Çiftlerin yaşları, sağlık durumları hekim tarafından izlenmeli ve tedavi süreci bu sonuçlara göre planlanmalıdır.

Günümüzde tıbbi gelişmeler ile;  Tüp Bebek Tedavisi veya yardımcı üreme yöntemlerindeki başarı oranı oldukça artmış durumdadır. Buna tıbbi gelişmeler kadar, anne adayı ve baba adayının hekim ile olan iletişimi, izlenilen tedavi yönteminin doğruluğu; Başarıda direkt etkendir. Bu nedenle, akademik başarıları, geçmiş dönem hasta memnuniyetlerini dikkate alırsak; BB KLİNİK’in Ankara’da yaşayan misafirleri olacağı gibi, diğer illerden de çok sayıda hasta kabul edeceğini, Tüp Bebekte Başarı Hikayeleri’ni sıklıkla sosyal medyadan da takip edecek gibiyiz.

Tüp Bebek Planlaması İçin Merak Ettiklerinizi Hemen Sorun

Soru Sor
Whatsapp
BB Klinik – BB Clinic Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by