Medicana Kadıköy Hastanesi

Medicana Kadıköy Hastanesi'nde Sağlık Sigortanız hamilelik süreciniz ve doğumunuz için yanınızda. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Medicana Kadıköy Hastanesi Doğum Paketi

Kadıköy Kızıltoprak’ ta Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nun bitişiğindeki Medicana Kadıköy Hastanesi, 2017 yılından bu yana güçlü akademik sağlık kadrosuyla tüm Anadolu yakasına dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir. Deneyimli ve seçkin sağlık kadrosuna hem modern tıp teknolojisini hem de konuksever ve konforlu bir Medicana’ nın ilgisini ekleyen Medicana Kadıköy Hastanesi, tüm İstanbul için bir sağlık çekim merkezi niteliğinde olup,12 katlı binası, 450 deneyimli kadrosuyla ihtiyacınız olan her şeyi size sunuyor.

Hamileyken yapılabilen Doğum Sağlık Sigortasını kullanabileceğiniz hastanede, yirmiyi aşkın anlaşmalı sigorta şirketimizin size uygun planını kullanmak, içerik ve fiyat bilgisi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Tamamlayıcı Doğum Sağlık Sigortası Paketi Nedir?

Tamamlayıcı Doğum Sağlık Sigortası Paketi sayesinde, ek ücret ödemeden ve bekleme süresi olmadan ,üst düzey doğum sigortasından yararlanabilirsiniz. Eğer sözleşmede yer alıyorsa hamilelik muayenesi sırasında ihtiyaç duyacağınız maddi yardım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın Doğum Paketinde yanınızda.

Doğum Sağlık Sigortası ile;

 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz.
 • Gebelik süresince yapılan rutin test ve tetkikler sigorta ile karşılanır.
 • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğumunuzun masrafları tamamen sigorta ile karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınızın tamamı sigortamız dahilindedir.
 • Hastanenin diğer SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı bölümlerinde bu sigorta ile elde ettiğiniz muayene haklarını kullanabilirsiniz.
 • Poliçe tutarınızı taksitle ödeyebilirsiniz.
 • %20 devlet destekli bu sigortadan cüzi bir ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. Konforlu ve rahat bir gebelik ve doğum sürecini bu sigorta ile karşılayabilirsiniz.

Bebeğiniz İçin Sağlık Sigortası Yaptırmayı Unutmayın!

Medicana Kadıköy Hastanesi’nde doğum yapan sigortalı annelerimizin tamamına yakını, doğumdan sonra çocuklarının bu hastanede sigortalı olmasını tercih etmektedir. Siz sigortalı olmasanız bile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile çocuğunuzu sigortalatabilirsiniz.

 • Çocuğunuzun yılda 10 kez muayene olması sigorta kapsamındadır.
 • SGK bünyesinde yapılan muayene, tetkik ve muayeneler için sadece 15 TL SGK katılımı ödenir.
 • Hastanede yatış ve ameliyat koşullarınızın değişmesi durumunda tüm masraflar sigortamız tarafından karşılanır.
 • Devlet desteği ile bu sigortadan daha ucuza alabilirsiniz.
 • Aynı şirkette 3 ila 4 yıl sağlık sigortalı olduğunuzda ÖBYG sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.

Küçük primler sayesinde büyük sağlık masrafları ödemek zorunda kalmasınız. Doğabilecek sağlık riskleri dolayısıyla sağlık sigortası yaptırmalı, sağlığınız için uğraşırken bir de özel hastanelere ödeyeceğiniz masrafları düşünmemelisiniz.

Özel Sağlık Sigortası, adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel hastane doktor ve seçme hakkı sunan sağlık sigortasıdır. Ayakta ve yatarak tedavi teminatları ile isteğinize özel olarak şekillenen poliçe içeriği, yine size özel olarak fiyatlandırılır. Özel Sağlık Sigortası ile sadece anlaşmalı özel hastanelerde değil, hastane harici özel muayenehane hekimleri ile de sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

*Bebek ve çocuklarda  özel sağlık sigortası ebeveynlerin sigorta planına eklenerek kullanılabilmektedir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) Sahibi Olun, Sağlığınız Güvende Olsun!

Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) erken yaşlarda yaptırılması gereken sigorta paketlerinden birisidir. Hem erken yaşlarda yaptırılabilen hem de aynı sigorta şirketinde 3 – 4 yıl sigortalı kalmanız durumunda hak kazandığınız ÖBYG ile sigortalı olmanın avantajlarının keyfini çıkarın.

Tanısı konulmuş hastalıklarınız hiçbir yerde sigorta kapsamına alınmaz. Tam da bu yüzden erken yaşlarda sigortalı olmak büyük bir önem taşır çünkü tanısı konulmuş hastalıklarınız yoktur veya çok daha azdır. Bu da zaman içerisinde gelişen her sağlık sorununuzun sigorta kapsamına alınacağı anlamına gelmektedir. Normal sigortalarda sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemeniz gerekirken ÖBYG ile böyle bir durum söz konusu değildir.

Ne kadar erken yaşta sigortalı olursanız tanısı konulmuş hastalıklarınız da o kadar az olur, bu durumda ise sigorta kapsamında olan sağlık durumlarının sayısı oldukça artar. Tam olarak bu yüzden herkese erken yaşta sigortalı olmayı öneriyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Doğum Paketleri, sağlık sigortalarında Devlet Desteği (Vergi Avantajı) ve Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) hakkında daha detaylı bilgi almak için, uzman sağlık ekibimiz ile hemen iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Kadıköy Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by