Hisar Hospital Çamlıca Doğum Paketi

Hisar Hospital Çamlıca Hastanesinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız ile muayenelerde 15 tl ödersiniz ve yatış ve ameliyatlarınız da %100 güvencededir.

İstanbul Hisar Hospital Çamlıca Hastanesi

Hisar Hospital Çamlıca, İstanbul’un Ümraniye semtinde bulunan halk sağlığını koruma amacıyla hareket eden,  anlaşmalı özel hastaneler arasındadır.  Tıbbi kadrosu alanında uzman olan hekimlerden oluşan Hisar Hospital Çamlıca, teşhis ve tedavi yöntemleriyle de önemli hastaneler arasında yer almaktadır.

(TSS) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırarak Hisar Hospital Çamlıca’da Sadece 15 TL Ödeyerek Muayene Olabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Sigortalılarımızın İstanbul Ümraniye’de sıklıkla tercih ettikleri hastanelerin başında gelen, Hisar Hospital Çamlıca’da 15 TL’ye muayene olabilirsiniz.  SGK ile birlikte yaralanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında;

 • Muayeneler
 • Muayene sonrasında yapılması gereken testler, tetkikler ve tahliller TSS ile  karşılanır.
 • Hastaneye yatış ve ameliyat olmanız gereken durumlarda; Yatarak tedavileriniz özel/tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Anlaşmalı hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde doktor tercihinizi siz yapar, gerektiğinde  değişiklik hakkınızı kullanırsınız.

Yaptırmayı planladığınız sağlık sigortasını devlet desteğinden yararlanarak, çok avantajlı fiyatlara maal edersiniz.  %15 ile %40 arasında değişen vergi diliminiz oranında, devlet desteğinden yararlanabilirsiniz.  Kamuda, özel sektörde bordrolu çalışanlar ile;  İşverenler gibi devlete  vergi ödeyen herkes tarafından kullanılabilen bir destektir. Bu destek kapsamında kendinizi, çocuğunuzu ve  eşinizi sigortalı yaptırılabilirsiniz. Sağlık Sigortalarının bu denli  tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri de  devlet desteğidir.

Devlet desteğinin yanı sıra yıllık sağlık sigortası  primlerinizi taksitle  ödeyerekte, kolaylık sağlarsınız. Sağlık Ekibimizden hemen bilgi alın

Sağlık Sigortası Yaptırmak İçin Bazı Sebepler

Özel hastanelerdeki muayeneniz ve beraberinde istenebilecek, test ve tahlillerin fiyatları farklılık gösterir.

Sağlık sigortası yaptırdığınızda…

 • Beklenmeyen sağlık harcamalara karşı hazırlıklı olursunuz.
 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz.
 • Gerekli görmeniz halinde,  doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Devlet desteğinden yararlanarak uygun fiyata sigortalı olabilirsiniz.
 • E-devlet ile sigortanızı ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
 • Aynı şirkette 3 yıl düzenli olarak  sağlık sigortanızı devam ettirdiğinizde ÖBYG sahibi olursunuz. ÖBYG Hakkı,  ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.
 • Hamilelik ve doğum planı için doğum teminatını ister gebelik öncesinde
 • İsterseniz farklı dönemlerde, farklı fiyat ve avantajlarla… Hamileyken de, doğum sigortası yaptırabilirsiniz.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir? Ne İşe Yarar?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) Bir sigorta şirketinde 3 yıl ara vermeden devam etmeniz halinde yada… Bebeğiniz doğduğunda annenin sağlık sigortasına eklenerek hemen 83yılı beklemeden) elde edilen bir haktır. Doğuma kısa süre kalmış ve sizin bir sağlık sigortanız yok ise; Hemen sağlık ekibimizle iletişime geçin. Anneye doğumdan kısa süre önce yapılan bir sağlık sigortası, doğumdan sonra poliçeye eklenen bebek için ÖBYG hakkı sağlar.  BİLGİ ALIN

Hisar Hospital Çamlıca’da Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi Nedir?

Hamilelik planlayan anne adaylarımız için; Öncelikli tavsiyemiz.. Hamilelik planınız ile birlikte en kısa sürede, bu döneme ait harcamalarınızı karşılayacak  doğum teminatlı bir sağlık sigortası yaptırmanızdır. Üstelik.. Bekleme süresi olmadan!

Hamilelik süreciniz başladı ise; İki Can Doğum Sigortası’nı hamileyken de,  yaptırabilirsiniz. Hamileliğiniz boyunca ödemeniz gereken sağlık harcamalarınızı Demir Sağlık ve Hayat – İKİ CAN Doğum Sigortası kapsar. Beklenmeyen harcamalara karşı hazırlıklı olursunuz.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Henüz hamilelik süreci başlamamış fakat bebek sahibi olmayı planlayan anne adaylarına önerilen sigorta poliçelerimizden biridir. Bekleme süresi olmadan yararlanabileceğiniz bir sigorta olan Hamilelik Öncesi Doğum sigortası paketleri,  oldukça kapsamlıdır. Bu sigorta kapsamında;

 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz. (Yılda 10 kez.)
 • Gebelik süresince yapılacak, rutin test ve tetkikleri doğum teminatlı sağlık sigortası karşılar.
 • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğumunuzun masrafları  sigorta ile karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınız  sağlık sigortası dahilindedir.
 • Hisar Hospital Çamlıca’nın diğer SGK’lı bölümlerinde bu sigorta ile elde ettiğiniz muayene haklarını kullanabilirsiniz.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeme yapabilirsiniz.
 • %15 ile %40 arasında değişen oranlarda  devlet destekli bu sigortadan; Avantajlı  ve rahat bir gebelik ile keyifli bir  doğum süreci için hemen yararlanmaya başlayın.

Hamileyken Yapılan Doğum Paketleri

Birçok anne adayı doğum ve hamilelikle ilgili sigortaları, hamile olduktan sonra araştırmaya başlar. Yani  hamile olduğunuzu henüz öğrenmişseniz… Geç kaldığınızı düşünerek üzülmenize gerek yok. Geç kalmış ve yalnız da değilsiniz.. Bizlere her sene başvuran 20.000’in  üzerinde anne adayı doğum sigortalarını hamileyken araştırıp satın alıyorlar.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırmayı Unutmayın!

İstanbul, Hisar Hospital Çamlıca’da doğum yapan sigortalı annelerimizin neredeyse tamamı doğum sonrasında çocuklarını da bu hastanede takip ettiriyor.  Bunun için ise; Çocuk sağlık sigortası yaptırmayı tercih ediyorlar.

Sizin aktif bir SGK’nız yok ise yada… Siz de bebeğinizle birlikte sigortalanmak istemiyorsanız.. Çocuklarınız için bir ebeveyn olmaksızın, tek başına sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

 • Çocuğunuza, yıl içerisinde 10  doktor muayenesi hakkı verilir.
 • Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödenir, SGK kapsamındaki test ve tetkikler sigorta dahilindedir.
 • Yıl içinde; Hastanede yatış ve ameliyat gerektiren durumlarda,  sağlık harcamalarınız sağlık sigortası ile  karşılanmaktadır.
 • Devlet desteği ile  %15 ile %40 arasında önemli bir oran ile  devlet desteğinden yararlanabilir. Sağlık sigortası harcamalarınızı çok ekonomik bir maliyetle yönetir, taksitle ödersiniz. VERGİ AVANTAJI NEDİR? (tıklayın)
Soru Sor
Whatsapp
Hisar Hospital Çamlıca Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by