Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN

Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN Koru Ankara Hastanesi'nde. Sağlık sigortalarında ortalama %20 devlet desteği hakkında bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Kadın Hastalıları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN Hakkında

Kadın Hastalıları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN lise eğitimini 2001 – 2005 yılları arasında Gazi Anadolu Lisesi’nde görmüştür. Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN 2006 yılında başladığı tıp eğitimini ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2012 yılında tamamlayarak doktor unvanını almaya hak kazanmıştır. Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN ; Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisasını ise 2013 – 2018 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak uzman olmuştur.

Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN bu süreç içinde ve bu kurumda Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır. Araştırma Görevlisi olarak çalıştığı bu kurumda 2018 -2021 yılları arasında ise Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmıştır. Kadın Hastalıları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN tıbbi çalışmalarına ve kariyerine Koru Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde devam etmektedir.

Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN’in Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN’in mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

Özel Hastanelerde Sağlık Giderleri

Sağlık sigortası, olası kaza ya da hastalık durumunuzda sağlık giderlerinizi karşılayan bir sağlık hizmetidir. 0 yaş itibari ile sağlık sigortası sahibi olabilirken, 65 yaşına kadar bir sağlık ürünü olan sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bebeğiniz, çocuğunuz, eşiniz, kendiniz ve hatta anne ve babanız için sağlık sigortası satın alabilir, onların sağlıklarını teminat altına alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

 • SGK anlaşmalı özel hastanelerde, muayenelerde yalnızca 15TL ödersiniz.
 • Doktorunuzun isteyeceği test ve tahliller poliçeniz ile karşılanır.
 • Hastane yatışınızın geliştiği durumlarda, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortası teminatları içindedir.
 • Anlaşmalı özel hastaneler arasında tercihte bulunabilirsiniz.
 • Hastanelerin SGK anlaşmalı hekimleri arasında doktor tercihinde ve değişikliğinde bulunabilirsiniz.
 • Sağlık sigortası sahibi olarak devlet desteği ile vergi avantajından faydalanırsınız.

Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajı

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dır.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. İşyerinizin muhasebe birimine sağlık sigortası poliçenizi vererek, bu devlet desteğinden siz de hemen faydalanmaya başlayın.

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal edersiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. Aylık geliri üzerinden vergi ödeyen her vatandaş vergi avantajından faydalanabilir.

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan 18 yaşına gelene kadar yapılan sağlık sigortalarıdır çocuk sağlık sigortası. Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında SGK ile anlaşmalı hastane şartı vardır.

 • SGK anlaşmalı özel hastanelerden birini seçip, seçtiğiniz hastanenin pediatri bölümünde muayene olabilirsiniz.
 • Muayenelerinizde sadece 15 TL katılım ücreti ödersiniz.
 • Muayenelerde yapılması istenen testler, tahliller, tetkikler çocuk sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası ile yıl içinde -şirketlere göre değişen-altı, sekiz ya da on kez doktor muayenesi hakkınız olur.
 • Hastane yatışı ve / veya ameliyat giderleri sağlık sigortası ile karlanır.
 • Yıllık prim ödemelerini taksitle yapabilirsiniz.
 • Çocuk sağlık sigortası ile sadece pediatri bölümünde değil, SGK ile anlaşmalı özel hastanelerin, SGK’lı bölümlerinde muayene olabilirsiniz.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırın

Koru Ankara  Hastanesi’nde doğum yapan sigortalı annelerimiz çoğunlukla çocuklarını da bu hastanede sigortalatmayı tercih ediyorlar.

Bebeğinize tek başına çocuk sigortası yaptırabileceğiniz gibi, siz ebeveynleri ile de sigorta sahibi olabilirler. SGK anlaşmalı özel hastanelerde SGK anlaşmalı tüm bölümlerde muayenelere sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile sağlık hizmeti alır, hastane yatışı gereken durumlarda ek ücret ödemesi yapmazsınız.

Sağlık sigortaları ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize göre %15 ile %40 lık kısmını, devlet desteği ile ay ay geri alın!

Çalıştığınız kurumun muhasebe departmanını poliçenizi teslim edin. Sağlık sigortası ödemenizin ortalama 3te 1 ini geri alabileceğiniz bu uygulama ile devlet desteği ile vergi avantajından faydalanın. İster çalışan ister işveren olun.. Geliriniz üzerinden vergi ödüyor olmanız devlet desteği ile vergi avantajından faydalanmanız için yeterli.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Elif OZAN ŞAHİN Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by