Op. Dr. Fatma Yazıcı Yılmaz

Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ 2022 yılı itibariyle kendi muayenesinde hizmet vermeye başladı. Bilgi alın

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ Kimdir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ tıp eğitimini 2000 – 2006 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak doktor unvanını almıştır. Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ tıp eğitimini tamamladıktan sonra ihtisasını Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde 2006 – 2011 yılları arasında tamamlamıştır. Ulusal ve uluslararası birçok makalesi bulunan Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ’ın aynı zamanda birçok ulusal ve uluslararası bildiride imzası bulunmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatma Yazıcı Yılmaz 2011 -2013 yılları arasında Etlik Zübeyde Hanım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmış, buradan sonra İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde iki sene kariyerine devam etmiştir. Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ Şişli Etfal’den sonra 2015 – 2018 yılları arasında Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi’nde çalışmıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatma Yazıcı Yılmaz,  Özel Koru Sincan Hastanesi’nde görevini tamamlayarak, Etimesgut ilçesinde Optimum Avm karşısında özel muayenehanesini açtı. Artık hastalarını özel muayenehanesinde karşılıyor.

Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ’ın Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ’ın mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

 • Gebelik Takibi
 • Menopoz
 • Jinekolojik Hastalıklar

Hamilelik öncesi planlama aşamasında bir sağlık sigortası sahibi olarak, gebe takibi alanında hamile anne adayları tarafından sıklıkla tercih edilen Op. Dr. Fatma YAZICI YILMAZ ile sürecinize devam edebilirsiniz.

Hamile kalmadan önce doğum paketi yaptırmak sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Hamileliğinizden çok kısa bir süre önce bu doğum sağlık sigortasını satın alabilir, gebelik rutin kontrollerinizi ekonomik hale getirebilirsiniz.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketi

Henüz hamile değilseniz ve yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız bekleme süresiz sağlık sigortası tam size göre. Doğum yapmayı düşündüğünüz tarihe göre planlanan, 2 ay,3ay.6 ay ve 12 ay bekleme süreli sağlık sigortaları ile, muayeneler tahliller ve doğumunuzu karşılayan bir sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. İkamet ettiğiniz il ve yaşınıza göre belirlenen poliçe tutarı ile, hamilelik başladıktan sonra satın alabileceğiniz doğum paketlerinden çok daha avantajlı fiyatlara sağlık sigortası sahibi olmuş olursunuz.

Üstelik, yenidoğan bebeğinizi de doğumundan günler sonra poliçenize ekleterek, ömür boyu yenileme garantisine hak kazandırmış olursunuz. Bebeğiniz için Ömür Boyu Yenileme Garantisi demek, doğuştan gelmeyen rahatsızlıklar ve hastalıklar için, sigorta şirketlerinin muafiyet veremeyecekleri anlamına gelir. Olası tüm hastalıkları teminat altına alınır ve ek prim ödenmez.

Hamile Kalmadan Doğum Paketi ile

 • Türkiye genelinde istediğiniz il ve ilçede anlaşmalı hastanelerde gebelik takibinizi planlarsınız.
 • Anlaşmalı özel doktor veya hastanelerde  muayene olursunuz.
 • Rutin gebelik test ve tetkikleri sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Doğuma kadar herhangi bir neden ile hastane yatışınız durumu gelişirse sigortanız yatışınızı %100 karşılar.
 • Ödemenizi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.
 • Sadece Kadın Doğum bölümünde değil gerekmesi durumunda hastanelerin diğer SGK anlaşmalı diğer bölümlerinde sigortanızı kullanırsınız.
 • Doğumda normal & sezaryen doğum ayrımı olmaksızın sağlık sigorta ile karşılanır.
 • Doğum için hastaneye yatışınızda gün sayı sınırı olmaz. Doktorunuz ön gördüğü süre hastanede kalabilirsiniz.
 • Bebeğinizin özel hastanelerde ilk işlemleri SGK kapsamındadır ve ek/fark ücret ödemezsiniz.

Sağlık Sigortası ile Devlet Desteği &Vergi Avantajı

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı)dır. Kamu yada özel sektör çalışanları ile işverenleri dahil edebildiğimiz ,geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40 ı arasındaki oranı Vergi Avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabildiğinizi biliyor musunuz?

Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sağlık Sigortaları İçin Bizi Arayın!

 • Hamilelik planlıyorsanız
 • Hamileyseniz
 • Bebeğiniz varsa
 • Çocuğunuz varsa
 • Sağlıklı bir bireyseniz
 • Yada hastalıklarınız varsa…

Size sunacağımız 20’den fazla sigorta şirketinden, avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sağlık sigortası sahibi olmak için bizimle iletişime geçin. SİGORTA PARTNER AŞ. olarak 700 den fazla memnun sigortalı yorumu ile Sigorta şirketleri ve hastaneler arasında doğru iletişimi sağlayarak sigortalılarımızın beklentilerine cevap verebiliyoruz. Olası sağlık sorunlarında ise hızla çözüm üretebiliyoruz.

Tüm sağlık sigortası ürünleri için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Fatma Yazıcı Yılmaz Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by