Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Hamileyken Yapılabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi; Anne adaylarımızın yakın ve orta vadede hamilelik planlarıyla birlikte, tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerine doğum teminatı eklemesiyle özetlenebilir.

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için ise;

Hamileyken alınabilen Sigorta Partner doğum sigortası paketlerini öneriyoruz. Ülkemizde ulusal özel hastane grupları ve farklı illerde bölgesel çok sayıda özel hastane ile anlaşmaları ile hizmet sunan doğum paketi sigortaları oldukça avantajlı.

Tamamlayıcı Sağlık Doğum PaketiTamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Avantajları

Hamilelik planlarken yada hamileyken alınabileceğini artık biliyoruz. Planlama döneminde, kararınızı vererek, Sigorta Partner Doğum Paketleri ile oldukça ekonomik fiyatlar, geniş sağlık sigortası ve doğum teminatı yanında vergi avantajı ile %15 – %40 arasında değişen oranlarda Devlet Desteğinden yararlanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi İçeriği

Sağlık sigortalarının sizlere sunduğu farklı teminat yapıları sayesinde, beklentilerinizi karşılayacak teminatlara sahip bir doğum sigortası paketi sunmamız zor olmayacak. Hamilelik planlarken yada hamileyken farklı avantajlara sahip olan doğum paketlerinin bazı ortak yönleri ve içeriği şöyle;

  • Hamilelik sürecinizde ihtiyaç duyacağınız muayenelerinizi karşılar.
  • Aylık rutin kontrollerinizde doktorunuzun isteyeceği tahlil ve tetkikleri kapsar.
  • Normal & Sezaryen Doğum için tercih, doktorunuz ve sizindir.
  • Anestezi, tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri gibi harcamalarınızı %100 karşılar.
  • SGK ile yararlandığınız sağlık hizmetlerinden çıkan farkları karşıladığı için siz ek ücretler ödemezsiniz.
  • Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi , SGK anlaşmalı özel hastanelerde hizmet sunar ve oldukça ekonomik fiyatlarla , taksitli ödeme seçeneği ile alırsınız.

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Nereden AlınırTamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Nereden Alınır?

Şirketimiz Sigorta PARTNER AŞ, yirmi dokuz sigorta şirketinin farklı branşlardaki ürünlerini size sunar. Hepimizin bildiği trafik, kasko, konut sigortası gibi ürünler çok sayıda sigortacının sizlere sunabildiği alternatiflerken; Sağlık Sigortası, beklentinize uygun bir çözümü, sigorta şirketlerinin ürünleri arasından bulmak, en avantajlı teminatları en uygun fiyatla sunabilmek kadar… Satın aldıktan sonra yıl boyunca özel hastanelerdeki sağlık harcamalarınızda size destek olacak sağlık sigortası uzmanlığı gerektirir. Size en yakın ofisimiz ve sağlık yetkilimize ulaşmak için 0850 346 11 30 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Önce güven… Anne adaylarımızın şirketimiz ve sağlık ekibimiz hakkındaki yorum ve değerlendirmelerini incelemek için lütfen tıklayın.

Doğumdan Sonra Bebeğiniz İçin Çocuk Sağlık SigortasıDoğumdan Sonra Bebeğiniz İçin Çocuk Sağlık Sigortası

Hamilelik süreciniz için bir doğum sağlık sigortasından yararlanmışsanız, özel hastanelerde sağladığı avantajlar, fiyat avantajı ve devlet desteği sizden olumlu yargılar oluşturacaktır. Doğumdan hemen sonra, bebeğiniz için ise; Yine, özel hastaneleri kullanabilmek ve fark ücret ödememek için; Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz. Teklif almak için hemen sağlık ekibimize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by