İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi

İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi

İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi

İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi. İkican Hamilelik Sigortası; Demir Sağlık ve Hayat Aş’ nin 2017 yılında Sigorta Partner Aş ile birlikte projelendirerek anne adaylarına, hamileyken de satın alabilme fırsatı sunulan bir doğum sağlık sigortasıdır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi ise, Türkiye genelinde, Medical Park Grubu’nun diğer hastanelerinde olduğu gibi, Demir Sağlık ve Hayat Aş’nin sigortalılarına hizmet sunduğu, anlaşmalı sağlık kurumudur.

Sigorta Partner / İkican Doğum Sağlık SigortasıAcenteliğini yaptığımız çok sayıda sigorta şirketi arasından, özel projelerle iş ortaklığımız olan Demir Sağlık ve Hayat Aş’nin İki Can Hamilelik Sigortası Poliçesi, doğum teminatına sahip bir tamamlayıcı sigortadır. Anne adaylarımızın hamileyken satın alabilmesi özelliği yanında… Daha bir çok avantaj sizi bekliyor. Sigorta Partner Aş genel müdürlük sağlık birimlerine (0850) 346 11 30 ‘dan günün her saati ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sigortalılarımızın şirketimiz ve çalışanlarımız hakkındaki yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Sağlık sigortacılığı gibi önemli bir konuda 4,9/5 değerlendirme puanı ortalaması ile hizmet vermekten çok mutluyuz.

Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası Almanızın Avantajları

Öncelikle, Siz’e; doğum teminatına sahip olan ve hamilelik süreciniz başladıktan sonra da, satın alabileceğiniz bir tamamlayıcı sağlık sigortası sunuyoruz. Böylece, özel bir hastane veya kadın doğum doktoru araştırırken, sağlık sigortası avantajları ile yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunan anlaşmalı özel hastanelerimizden fark ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Sadece sağlık sigortalarında olan, önemli bir vergi avantajı ile;  Doğum sağlık sigortanızı satın alırken bize ödeyeceğiniz yıllık sağlık sigortası priminin %15’i ile %40’ı arasındaki tutarını Devlet Desteği olarak geri alırsınız.

İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketiİzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi  (İki Can Hamilelik Sigortası Kapsamı)

Hamileyken yapabildiğimiz, doğum sağlık sigortaları, gebelik süresince ihtiyaç duyacağınız muayeneleri, SGK kapsamındaki rutin test ve tetkikleri, normal & sezaryen doğum, tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ücretleri, doğumda hastane yatış giderlerinizi karşılamaktadır.  (Muayeneler sadece 15TL)

Bebeğiniz için, doğumdan hemen sonra alınması  gereken topuk kanı, koruyucu aşı hizmetleri ve doğumda pediatri doktorunun muayenesi hizmetleri SGK tarafından ücretsiz olarak sunulur. Ayrıca gerekli olması halinde yeni doğan yoğun bakım yatış hizmetleri de, gün sınırı olmaksınız SGK tarafından %100 karşılanır. Fark ücret ödemezsiniz.

Doğumdan sonra bebeğinizin yıl boyunca devam edecek kontrolleri ve sağlık hizmetleri için, İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi ‘nde ve diğer anlaşmalı özel hastanelerimizde fark ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilmeniz için;  Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nı öneriyoruz. (0850) 346 11 30‘dan hemen bilgi alabilisiniz.

İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Detaylı Bilgiİzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Detaylı Bilgi

Anlaşmalı hastanelerimizde geçerli doğum sağlık sigortaları kapsamı, fiyatları, teminatları ve yararlanabileceğiniz ortalama %20 Devlet Desteği hakkında detaylı bilgi almak için, sağlık ekibimize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Sigorta Partner Aş Genel Müdürlüğünde (Yorumlar ) görev yapan sağlık ekiplerimiz, sağlık sigortası kapsamı hakkında soracağınız sorulara cevap verirken, sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış olan doğum sağlık sigortası teklifinizi de hızla size ulaştıracaklardır. İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi (İkican Doğum Sağlık Sigortası) avantajları ile anlaşmalı özel hastanemizde takibe hemen başlayın.

Soru Sor
Whatsapp
İzmir Medical Park Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by