Unico Acil Destek Doğum Paketi

Unico Sigorta Acil Destek Doğum Paketi ile Hamileyken Doğum Sigortası Yaptırın

Unico Acil Destek Doğum Paketi Kapsamı Doğum Teminatı

Unico Acil Destek Doğum Paketi , acil sağlık destek paketi beraberinde hamileyken satın alınabilir. Böylece istediğiniz anlaşmalı özel hastanedeki muayeneler, tahliller ve doğum harcamalarınızı Unico Sigorta %100 karşılar.

Unico Acil Destek Doğum Paketi

Avantajları

  • Hamileyken satın alınabilen avantajlı bir sağlık sigortasıdır.
  • İstediğiniz anlaşmalı hastane ve doktorunuzu siz seçersiniz.
  • Muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödenir.
  • Rutin tahliller poliçenizin kapsamındadır.
  • Normal & Sezaryen doğum, sigorta poliçesi kapsamındadır.
  • Bebeğinizin ilk muayenesi, aşı ve topuk kanı harcamalarına ödeme yapmazsınız.
  • Taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz
  • Vergi avantajı ile %35’e varan devlet desteği ile, doğumunuz çok dada ekonomik olacaktır.

Anlaşmalı özel hastanelerimiz, doğum paketlerimiz ve sağlık sigortası avantajları için Ankara merkez ofisimizi hemen arayabilirsiniz.

Unico Acil Destek Doğum Paketi

Anlaşmalı Hastanelerimiz ve Fiyatları

İstediğiniz özel hastanedeki doğum için, hastaneye ödemeyi beklediğiniz rakamların çok daha altında bir fiyat almaya hazır olun. Sağlık sigortası ile sigorta şirketlerinin anlaşmalı özel hastanelerdeki avantajlı fiyatlarıyla size sunulan sağlık sigortalarından yararlanır ve fark ücret ödemezsiniz. Anlaşmalı Özel Hastanelerimiz ve doğum fiyatları için linke tıklayıp inceleyebilirsiniz.

 

Unico Sigorta Hakkında

Unico Sigorta, teknolojik altyapısı oldukça güçlü olan, hızlı hareket kabiliyetine sahip bir sigorta şirketidir. Auto King, Demir Hayat Sigorta ve Monopoli Sigorta gibi şirketleri bünyesinde bulunduran, büyük bir fon grubu iştirakidir. Mali açıdan da oldukça güçlü bir yapıya sahiptir.

Oto branşındaki  yenilikçi ürünlerinden sonra, sağlık sigortacılığında da 2019 yılında önemli adımlar atan şirket, daha önce başladığımız doğum sigortası paketleri için, yeni anlaşmalı hastaneler eklemeye devam ediyor. Üstelik , poliçe ve ürünlerde satış sonrası hizmetler için kendi ekibi ve gücünü kullanan sigorta şirketi; Müşterilerine temas ettiği bu önemli noktada, bir çok sigorta şirketinin aksine, asistans şirketlerden hizmet satın almayı, bu yıl itibariyle sonlandırması bekleniyor.

Soru Sor
Whatsapp
Unico Acil Destek Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by