Acil Yatış Paketi

Aci Yatış Paketi ile; Doğuma kadar beklenmeyen yatışlarınız güvence altında

Acil Yatış Paketi, anne adaylarımızın gebelik takibi devam ederken, son yıllarda artan yatış harcamalarını güvence altına aldığımız bir sağlık destek paketidir. Kadın doğum bölümünde takibi yapılan anne adaylarımız, doğum öncesindeki 40 hafta boyunca çeşitli sebeplerle hastaneye başvurabiliyor ve beklenmeyen harcamalarla karşılaşabiliyor.

Acil Yatış Paketi Ne Kadar?

Acil Yatış paketiniz sadece 220TL’dir. Doğuma kadar geçen süreçte, özellikle ilk haftalarda ve doğum yaklaştığında sıklıkla karşılaşılan  beklenmeyen yatışlarınızı gün sınırlaması olmaksızın limitler dahilinde %100 karşılar.

Acil Yatış Paketi Ne İçin Alınmalıdır?

Örneğin, hamileliğin başından itibaren bulantı, kusma, buna bağlı sıvı kaybı ve serum gereksinimleri, beklenmeyen ve takip gerektiren kanamalar, oluşabilecek tansiyon problemleri veya vücudunuzun gereksinimlerini karşılamayan sıvı tüketimi, beslenme alışkanlığı, hastane yatışları beraberinde getiren başlıca faktörlerdir.

Acil Yatış Paketi ile, takibiniz hangi hastane ve doktorda devam ederse, etsin… Doktorunuzun gerekli bir yatış halinde sizi yönlendireceği  özel hastanedeki yatış harcamalarınız 1.500TL limit ile güvence altındadır.

Acil Yatış Paketini hamileliğinizin istediğiniz haftasında kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sadece 220TL ödeyeceğiniz bu kapsamlı sağlık destek paketi ile, özel hastanedeki harcamalarınız sizi korkutmasın.

Acil Yatış Paketi’ni Kimler Satın Alabilir? Kapsamı Nedir?

Gebelik takibi başlamış olan tüm anne adayları için uygundur. Acil Yatış Paketi Satın alındığı tarihe kadar anne adayımız;

  • Doktordan, evde yada hastanede istirahat, yatış için bir tavsiye almamış olmalı.
  • Kanama ve benzeri bir şikayetle doktora- hastaneye başvurmamış, yatış yapmamış olmalı.
  • Daha önce bir düşük tehdidi, tıbbi tahliye yaşanmamış olmalı.
  • Doktor muayene ve ilaç giderleri kapsam dışıdır.
  • Hastanede yatış gerektiren gebeliğe bağlı tüm süreçler sağlık destek paketi kapsamındadır. (Doğum Eylemi için yatışlar hariç)
  • Hizmet süresi, doğum eyleminin gerçekleşmesi ile son bulur.

Acil Yatış Paketi’nde Bekleme Süresi

Hamilelik döneminde beklenmeyen yatışlarınızı limitler dahilinde %100 karşılayan acil destek paketinde,  satın alındığından itibaren 3 günlük bir bekleme süresi uygulanır. Yani aklınızda kalmadan, geç olmadan satın alarak sadece 220TL ödeyerek olası yatış ve harcamalarınızı güvence altına alın.

Özel Bir Hastanede 1 Gecelik Yatış Ne Kadardır?

Özel bir hastanede gebeliğe bağlı bir sebeple bir gecelik medikal takibiniz; 700TL ile 1500TL arsında değişmektedir. Anlaşmalı hastane olup, olmadığına bakılmaksızın. Hastane harcamalarınız için yatış yaptığınızda 0850 346 11 30 ‘dan destek ve onay almanız yeterli olacaktır.

Doğum İçin Hastaneye Ödeme Yapmak Üzere Anlaştım Acil Yatış Paketi Alabilir Miyim?

Doğum için hangi hastanede takip ediliyor olursanız olun; Acil Yatış Paketi, hastanelerin paket hizmetleri kapsamında olmayan “Yatış Masraflarınız” için ayrıca alınabilir.

Doğumumu Şirketimden Yapılan Sağlık Sigortası Karşılıyor. Ayrıca Acil Yatış Paketi Alabilir Miyim?

Mevcut sağlık sigortanız olması halinde de, ayrıca 220TL’ye  satın alabileceğiniz Acil Yatış Paketi, limitler dahilinde yatışınızı %100 karşılar.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Acil Yatış Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by