Hamileyken Doğum Sigortası

Hamileyken Doğum Sigortası Paketi Özelde Avantajlı Fiyatları Yanında Devlet Desteği Sağlar.

Hamileyken Doğum Sigortası

Hamilelik süreciniz başladıktan sonra; Özel Hastanelerdeki… Muayeneler, tahliller ve doğumunuz için Hamileyken Doğum Sigortası yaptırın. Muayenelerde sadece 15TL Sosyal Güvenli Kurumu katılımı ödeyin. Muayene beraberinde yapılacak SGK kapsamındaki rutin test ve tetkiklerinizi doğum sağlık sigortası %100 karşılasın.

Hamileyken Doğum Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır?

Anne adaylarımızın önemli bir bölümü ile, hamileliklerinin henüz 4-6 haftasında tanışıyoruz. Doktor ve hastane araştırma sürecinde hastane fiyatları, atan ve hastanelere göre değişen maliyetler sebebiyle, anne adaylarımız 9ay boyunca olası sürprizlerden uzak olmak ve belirsizliğin ortadan kalkması için;

Hamile olduklarını öğrendikten sonra araştırma yaparken 4-6 hafta arasında bizi arar ve doğum sağlık sigortalarını satın alırlar.  8 hafta itibariyle ilk rutin test ve tetkikleri için istedikleri özel hastaneye başlarken… Doğum sağlık sigortası ile ek ödeme yapmadan muayene olur, testlerini yaptırırlar.

İleri Haftalarda Sadece Doğum Eylemi İçin Doğum Sigortası Yapılır Mı?

Özellikle pandemi sürecinin başladığı 2020 mart ayından itibaren, kamu hastanelerinde takibe devam edemeyen, doktor ve hastane değiştirmek zorunda kalan çok sayıda anne adayımızdan, talep aldık.

İlerleyen haftaları sebebiyle, muayeneleri neredeyse tamamlamış, yapılacak rutin test ve tetkikleri kalmamış anne adaylarımızın, avantajlı fiyatlarla özel hastanelerde doğum yapabilmesi için yeni bir ürün hazırladık. Böylece gebeliğin başında muayene ve tahliller dahil olarak alınabilen doğum sağlık sigortasına alternatif olarak…  Hamileyken Doğum Sigortasını İleri haftalarda sadece doğum eylemi için satın alabilirsiniz. 

Hamileyken Doğum Sigortası Neleri Karşılar? 

Gebeliğin henüz başında satın alınabilen Hamileyken Doğum Sigortası;

 • Doktor muayenelerinizi,
 • SGK kapsamındaki tüm rutin gebelik test ve tetkiklerinizi,
 • Tek kişilik özel oda, gecelik  1 refakatçi masrafınızı,
 • Doktor, hastane ve anestezi (*) ücretinizi
 • Normal & Sezaryen doğum eyleminizi karşılar.
 • Bebeğinizin doğum anındaki ilk işlemleri ücretsiz olarak sunulur.
 • Gerekmesi halinde yeni doğan yoğun bakım giderleri ücretsiz olarak sunulur.

Hamileliğinizde ileri haftalarda satın alınabilen Hamileyken Doğum Sigortası;

İlerlemiş haftasındaki anne adaylarımızın, muayene ve tahlillere ihtiyacının kalmadığı düşünülerek. Bu planda muayene ve tahlillere yer verilmemiştir. Bu nedende daha avantajlı bir fiyatla sunulur.

 • Tek kişilik özel oda, gecelik  1 refakatçi masrafınızını,
 • Doktor, hastane ve anestezi (*) ücretinizi
 • Normal & Sezaryen doğum eyleminizi karşılar.
 • Bebeğinizin doğum anındaki ilk işlemleri ücretsiz olarak sunulur.
 • Gerekmesi halinde yeni doğan yoğun bakım giderleri ücretsiz olarak sunulur.

Hamileyken Doğum Sigortası Fiyatları

Hizmet verdiğimiz 29 sigorta şirketi ve size sunabildiğimiz onlarca alternatife bakarak… Doğum masraflarınızı karşılayacak bir sağlık sigortasını hamilelik süreci başlamadan almanızı bir kez daha tavsiye ediyoruz.

Hamilelik süreciniz başlamış ve araştırma yaparken doğum paketleri , doğum sağlık sigortaları ilginizi çektiyse… Özel bir hastaneye gidip bireysel olarak fiyat almak, muayene, tahlil ve doğum ücretlerini sizin ödemenizle kıyaslarsak…

Doğum sağlık sigortası paketlerini sunan sigorta şirketlerinin hastanelerle anlaşmaları ve pazarlık güçleri size göre çok daha fazladır. Her yıl onbinlere ulaşan hastanın yararlandığı özel ve tamamlayıcı sağlık sigortalarını kullananlar işte bu ekonomik fiyatlardan yararlanırlar. Hemen Teklif Alın

Dolayısı ile özel bir hastaneden alabileceğiniz hizmetlere sizin ödemeniz gereken tutarla, doğum sağlık sigortası kıyaslandığında.. Doğum Sağlık Sigortasını çok daha ekonomik fiyatlara satın alırsınız. Detaylı bilgi almak için hemen 0850 346 11 30’u arayabilir yada tıklayarak bilgilerinizi bize gönderirsiniz ve size ulaşmamızı sağlarsınız.

Hamileyken Doğum Sigortası için Devlet Desteği Nedir?

Özel hastanelerden hizmet alarak bu hizmetin karşılığını hastaneye ödemek, ilk seçeneğinizken…  Hamileyken Doğum Sağlık sigortası yaptırarak, doğuma kadar ki harcamalarınızın sigorta şirketi tarafından sizin adınıza ödenmesi, bugün anne adaylarımızın tercihidir.

Çünkü;

 • Hamilelik dönemindeki harcamalarınız için ekonomik fiyatlarla Doğum Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.
 •  İsterseniz sağlık sigortanızı taksit seçenekleri ile kolayca ödersiniz.
 • Özel Hastaneleri kullanmak için, doğum sağlık sigortası yaptırdığınız için; Sağlık sigortası vergi avantajından yararlanır ve %15 ile %40 arasında değişen oranlarla önemli bir Devlet Desteğinden de ayrıca yararlanırsınız. Vergi Avantajı Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın. 

Önemli Hatırlatma:

Sadece, doğum için.. Doğum Sağlık sigortası yaptırarak vergi avantajıyla %40’a varan devlet desteğinden yararlanabilirsiniz. Hastanelere muayene, tahliller ve doğum ücretlerini, kendiniz  ödemeyi seçtiğinizde, bu ödemeler vergi avantajına konu edilemez ve devlet desteği sağlanmaz. 

Hamileyken Doğum Sigortası İptal Edilebilir Mi?

Hamilelik süreciniz için istediğiniz haftada satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortası paketlerimiz, anne adaylarımızın ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek hazırlanmıştır. İstediğinizde doktor ve hastane değiştirme hakkı sağladığı gibi.. hiçbir gerekçe belirtmeksizin bir dilekçe ile istediğiniz zaman iptal edilebilir ve sigortalı kalınan süre hesap edilerek, kalan tutarın iadesi tarafınıza hemen yapılır. Ayrıca sağlık sigortanızı yaptırdıktan 2-3gün sonra e-devlet’e girerek satın aldığınız doğum sağlık sigortası detaylarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alması da gerektiğinde iptali de, arabanızın kasko poliçesinin işlemleri kadar kolay.

Nasıl Güvenebilirim. Nereden Satın Almalıyım?

Sağlık sigortaları, özellikle de konu hamilelik olunca oldukça hassasiyet gerektiren bir konudur. Şirketimiz, Sigorta Partner AŞ sizlere hizmet verdiği çok sayıda sigorta şirketi ve ürünleri arasından sizin beklentinizi karşılayacak olanı size sunar. Standart sağlık sigortalarında olmayan ve hamilelik sürecini karşılamasını sağladığımız özel projeleri sigorta şirketleri ile hayata geçirir. (2017 yılında Demir Sağlık ve Hayat Aş ile İKİCAN Hamilelik Sigortası projesini başlatmaktan mutluyuz)

Bu nedenle profesyonel bir ekiple ve hastanecilik deneyimi olan yöneticilerimizle size hizmet sunuyoruz. Yorumlar linkine tıklayarak göreceğiniz yüzlerce anne adayımızın bağımsız yorumları ile ekibimizin emeğinin karşılık bulması ise, bizi onurlandırıyor.

Sizin için, beklentilerinizi karşılayacak bir doğum sağlık sigortası için;

(0850) 346 11 30 yada (0312) 911 11 39 ‘dan bize ulaşabilirsiniz. Hemen Bilgi Alın

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Hamileyken Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by