Demir Hayat İki Can Yorum

Demir Hayat İki Can Yorum ve Şikayetler

Demir Hayat İki Can Yorum

Demir Hayat İki Can Yorum ve Şikayetler konusunda birkaç bilgiyi sizinle paylaşmak isteriz. Şirketimiz Sigorta Partner Aş, 27 sigorta şirketini temsil eder. Sağlık, oto- kaza (kasko trafik) ve yangın gibi ana branşlarda sigortalılarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir.

Sigorta Aracınızın Tercihi Sonrası Oluşabilen Şikayetler

Sağlık sigortacılığının hassasiyetinin oldukça farkındayız. Sağlık Sigortanız, arabanıza yaptırdığınız bir kasko poliçesinden çok farklıdır. Canlı ve bir anlamda yaşayan bir poliçedir. On ik ay boyunca devam eden sigortalılık sürenizde, özellikle hamile anne adaylarımızın her ay doktor muayenesi, yapılan tahlil ve tetkikleri, beklenmeyen durumlar ve bunlar için gereken anlık çözümlere hemen ulaşmak için; Öncelikle sağlık sigortası aracı tercihiniz öne çıkıyor.

Bazen sigorta şirketi tercihinizden de önde olan bu detay, sigorta şirketlerinin sunduğu ürünlerin, sizin beklentinizi ne oranda karşılayacağı, ihtiyaçlarınız için doğru ürün olup olmadığı, ne zaman alınması gerektiğine kadar… Çok sayıda konu başlığı sigorta şirketinden satın alacağınız sağlık sigortasını size sunan ve detayları paylaşan sigortacınızın ürünlerdeki hakimiyetiyle doğrudan ilişkilidir.( Demir Hayat İki Can Yorum)

Demir Hayat İki Can Yorum ve şikayetlerine rastladığımızda, yukarıdaki detayın önemli faktörlerini tekrar tekrar görüyoruz. Dolayısı ile öncelikle, oto sigortaları konusunda deneyim sahibi olduğunu düşündüğünüz ve yıllardır çalıştığınız sigortacınızın, bu konuda aynı performansı göstermesini beklememelisiniz. Sigortacılığın onlarca farklı branşı ve uzmanlığı olduğunu göz ardı etmemelisiniz.

Ekibimiz ve yöneticilerimizin hastanecilik deneyimleri, devam eden yakın ilişkileri öncelikle bu başlık altında oluşabilecek muhtemel sorunları bertaraf edecek yapıdadır. Sigortalılarımızın ekibimiz hakkındaki yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sigorta Şirketi Kaynaklı Şikayetler

Elbette olası tüm şikayet ve problemlerin kaynağı her zaman, sigorta aracıları yada çalışanları olmayacaktır. Sigorta şirketlerinin ürün, ürün teminatları, anlaşmalı kurum ağları, anlaşmalı kurumlardaki çalışanlardan da kaynaklı süreçler yaşanabilir.

Bu noktada, her yıl 4000’den fazla anne adayına hizmet veren şirketimiz, anne adaylarımızın, bebeklerimizin ve ailelerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda sigorta şirketlerine geri bildirim sağlar. Gerekiyorsa, iyileştirmeler ve daha hızlı işlem sağlayan yollar üzerinde birlikte çalışılır.

Sigorta şirketlerinin sunduğu ürünlerde birlikte yürütülen bu ve benzeri geliştirme, iyileştirme çabaları sayesinde markadan bağımsız, ürün özellikli olumsuzlukların önüne geçmek amaçlanır. (Demir Hayat İki Can Yorum)

Sigorta Şirketlerinde Sigortalıların Marka Alışkanlığı

Sigorta ürünlerinde çok sayıda branş ve farklı ürün gamı olduğundan bahsetmiştik. Aracıların bu ürünlerin tamamına hakim olması, her ürünü herkesin satamayacağı yada gereği gibi takip edemeyeceği gibi… Sigorta şirketleri de aslında bazı sigorta branşlarında öne çıkar.

Örneğin Sağlık sigortacılığı; Allianz, Acıbadem, Mapfe Sigorta, Demir Sağlık ve Hayat gibi şirketlerin ana faaliyet konuları arasındayken.. Sadece trafik sigortası, kasko gibi ürünler sunan yada sadece ticari risk sigortaları sunan şirketlerden bahsetmemiz mümkün. Öyleyse, kasko satın aldığınız bir sigorta şirketinin aslında sağlık alanında çok iyi olması gibi bir zorunluktan bahsedemeyiz. İhtiyacınız olan sigorta ürünü konusunda ürün/ sigorta şirketi / sigorta satıcısı- temsilcisi ilişkisi artık ortaya çıkmış oldu.

Demir Hayat İkican Yorum Şikayet ve Tavsiye Adımları

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş, birkaç yıl öncesine kadar kurumsal sağlık sigortası ürünlerinde Acıbadem Sigorta ile adı yan yana anılan en büyük kurumsal sağlık şirketlerinden biriyken, 2017 yılında birlikte başladığımız İki Can Hamilelik Sigortası projesinde bireysel sigortalı kitlesine ulaşmayı önceliklendirmiş olan ve buna ilk adımla.. Hamilelikle başlama kararı veren şirket olmuştur. 2012 yılından beri farklı sigorta şirketleri ile yaptığımız projelerde, hamilelik süreci başlayan anne adaylarımızı sağlık sigortacılığı ile tanıştırdık ve doğuma bağlı harcamalarını bugün olduğu gibi 7-8 yıl önce de karışıyorduk. Fakat Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş, deneyimlerimize de kula vererek, ihtiyaçları karşılayan, en hızlı provizyon sürecini çalıştıran ve limitsiz tahlil tetkik planını sunduğumuz sigorta şirketi oldu. (Demir Hayat İki Can Yorum)

İnternette gördüğümüz sigortalı şikayetlerinin önemli bir bölümünün kurumsal sigorta ürünlerinden gelmesi, grup işlerinde kullanım alışkanlıklarının sigortalılara doğru aktarılmaması kaynaklı olarak yorumluyoruz.

İki can ile ilgili şikayetlerde de sigortalının aldığı ürün ve beklentisinin  geçerli olduğu anlaşmalı özel hastane ile tam anlamıyla anlaşılmadan önerildiği veya kullanım sırasında sigortalıların küçük detaylar konusunda uyarılmadığı gözümüzden kaçmıyor.

Takip ettiğimiz sigortalılarımızın şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ için yaptığı geri bildirimler ve yorumlar bizi çok mutlu ediyor. Hatta bazen temsil ettiğimiz sigorta şirketlerinden daha yüksek değerlendirme puanlarına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. (2019 Ağustos ayı itibariye Bağımsız Google yorum platformundaki değerlendirme puanımız 4.9/5 )

Demir Hayat İkican Yorum / Yorumlarından Bazı Başlıklar

İnternette diğer satış kaynaklarından takip ettiğimiz sigortalı yorumlarında, aslında çok kolay yönetilebilir detaylar, sigortalı şikayetine dönüşmüş durumda. Bunların hızla çözüm bulmadan şikayete dönüşmüş olması ise üzücü.

  • Vergi avantajı ile sağlanan devlet desteğinin, nasıl kullanılması gerektiğinin tam olarak aktarılmaması
  • Anlaşmalı özel hastanelerde provizyon işleyişindeki iş akışında, diğer acentenin hızla müdahil olamadığı ve gereksiz beklemeye sebep olmuş durumlar
  • Poliçe kapsamının anlatılırken, bir kullanıcı tarafından tam olarak anlaşıldığından emin olunmaması, anne adaylarının çekincelerini oluşturuyor.
  • Hastanelerden verilen fiyatlar ile sağlık sigortası fiyat karşılaştırmalarında, sigorta şirketilerinin pazarlık gücü ve yıllık anlaşmalarla elde edilen avantajlı fiyatlar sayesinde doğumun çok daha ekonomik maliyeti sağladığının anlatılamaması
  • Kapsamlı bir ürün olan iki can için; Sigortalıların hastanedeki SGK’lı diğer bölümlerde hizmet alma hakkı olduğu, fakat bunun yıllık muayene hakkından düşüyor olduğunun anlatılmamış olması (Acil servisteki kullanım dahil)

Örneklerde olduğu gibi; Bir anlamda yaşayan ve her ay hastane takibi gerektiren bir üründe, satın alırken alacağınız bilgi kadar, poliçe vade sonuna kadar, sizden yada başka birinden kaynaklı dahi olsa soruna dönüşmeden çözüm getirilebilecek durumların iyi yönetilmesi gerektiği fikrindeyiz. Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizim sigortalımız olmasanızda, sağlık sigortaları ekibimize ulaşarak, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Demir Hayat İki Can Yorum Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by