Medicana Ankara Kadın Doğum

Medicana Ankara Kadın Doğum

Medicana Ankara Kadın Doğum

Medicana Ankara Kadın Doğum Bölümü, hastanenin hizmet vermeye başladığı günden beri, gebe takibi, kadın hastalıkları, tüp bebek alanlarında yüksek standartlarda hizmet sunan bir bölümdür. Tanınmış hekimlerin görev yaptığı güçlü bir doktor kadrosuna sahiptir.

Doktorların özgeçmişine ulaşmak için lütfen sayfayı ziyaret edin. 

Medicana International Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümünde uzun yıllardır aynı hekimlerin görev yapması bize, kurum içinde hekim/ hastane yönetimi açısından doğru bir iletişimin olduğunu gösteriyor. Birbiri ile iyi ilişkileri olan bir ekipten ise, başarılı işlerin çıkması, bizleri şaşırtmıyor.

Medicana Kadın Doğum Bölümünde Muayene 15 TL, Test ve Tetkikler İse Ücretsiz

Tam zamanlı hekimlerin  SGK anlaşmalı olarak sunduğu hizmet sayesinde, bir çok sigortalımız özel sağlık sigortasıyla olduğu gibi, (TSS) tamamlayıcı sağlık sigortaları ile, hizmet alabiliyor. Üstelik sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek. Muayene beraberinde doktorun SGK kapsamında olan ve yapılması gereken test, tetkiklerden ise ücretsiz yararlanıyorsunuz. Hemen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi alın.

Gebelik Takibi İçin Hamilelik Öncesinde Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası Yaptırın – Medicana Ankara Kadın Doğum

Medicana Ankara Hastanesi, kadın doğum bölümüne farklı semtlerden kolaylıkla ulaşmak mümkün, Çok sayıda toplu taşıma aracından da faydalanabileceğiniz hastane kompleksi, AnkaRay MTA istasyonunda. Bu avantajlı konumu ve sahip olduğu bilinirliği ile tercih edilen anlaşmalı hastanelerimizdendir.

Hamilelik planladığınız dönem yaklaşıyorsa ve henüz hamile değilseniz; Gebelikten hemen önce;  “Sağlık sigortası + bekleme süresiz doğum teminatı ” seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Avantajlı yıllık primler, muayene, tahliller ve doğum eylemini karşılayan teminatlar yanında, taksitle ödeme kolaylığı, %35’e varan devlet desteği ve doğuma kadar beklenmeyen yatışlarında karşılandığı bu avantajlı gebelik öncesi doğum paketleri için Hemen Bilgi Alın

Gebelik Takibi İçin HAMİLEYKEN de Doğum Sigortası Paketi Alabilirsiniz.

Hamilelik planlarını yapan ve öncesinde doğum teminatlı sağlık sigortalarını yaptıran anne adaylarımız çok şanslı. Ankara’da ortalama 7500-8000TL ‘yi bulabilen doğum harcamalarınızı Medicana International Ankara Hastanesi’nde geçerli bekleme süresiz doğum teminatı ile neredeyse, 3750-4000 TL aralığına maal edebiliyorlar.

Peki Hamile Anne Adaylarımız ?

2012 yılından beri Mapfre Sigorta, Halk Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta ve Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile yaptığımız özel projelerle… Hamile anne adaylarımızın, hamilelik süreci başladıktan sonra da başvuru yapabildikleri bir doğum sağlık sigortası paketini sunabiliyoruz.

Hamileyken Doğum Sigorta Paketi Almak İçin Hemen Fiyat İsteyin.

HAMİLEYKEN Doğum Sigortası Paketi Kapsamı – Medicana Ankara Kadın Doğum

  • Hamileyken Başvuru Yapabilirsiniz.
  • Avantajlı Primlerle satın alır, dilerseniz taksitle ödersiniz.
  • Muayeneler
  • Tahliller
  • Normal & Sezaryen Doğum
  • Anestezi
  • Oda -Refakatçi
  • Yatış ve Op. Masraflarını sağlık sigortanız karşılar.

Sağlık Sigortası Vergi Avantajı ile %35’e varan Devlet Desteğinden yararlanır ve doğum sağlık sigortası paketinizi yaklaşık 4.940 TL’ye maal edersiniz.

Hemen Fiyat İsteyin.

Medicana International Ankara Hastanesi Kadın Doğum Bölümündeki SGK anlaşmalı hekimlerimizden doktor tercihinde bulunabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi, gebeliğinizin başladığı 4-6 hafta dönemi itibariyle sağlık sigortanızı doğum teminatlı olarak yaptırabilirsiniz. SGK’nın tamamlayıcısı olma özelliği olan bu poliçeler, SGK anlaşmalı doktor muayenesini %100 karşılar. Siz muayene ücreti ödemezken sadece 15 TL SGK katılımıyla muayene olursunuz.

Doktorunuzun hamilelik haftanıza göre isteyeceği test ve tetkiklerden, SGK kapsamında yapılan tüm testler limitsiz olarak sağlık sigortası güvencesindedir. Her muayeneyi takip eden 10. güne kadar gittiğiniz sonraki muayene kontrol sayılır ve yıllık muayene haklarınızdan kullanmazsınız.

Ayrıca doktorunuzun yeniden bir test -tetkik yapılmasını gerekli görmesi durumunda, yine test ve tetkikleriniz sağlık sigortanızdan karşılanır. (SGK ‘nın ödemediği özel ek hizmet ve işlemlerde,  fark tutar oluşmadığından sağlık sigortanızdan da yararlanamaz, yapmak isterseniz işlemi ücretli olarak yaptırabilirsiniz.

SİGORTA PARTNER AŞ Ankara ofisimize 0850 346 11 30 ‘dan 7/24 ulaşabilir, sağlık sigortası uzmanlarımızdan detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

*Doğum Sigortası için anne adayları yada eşlerine  sağlanan vergi avantajından;  Kamu ve özel sektör çalışanları ile şirketler / (şahıs)  şirket sahipleri yararlanabilir. Vade farksız 9 taksit alternatifi  ile sunulan Sağlık sigortaları dışında kalan, diğer hastane anlaşmaları yada hastanelerin doğum için teklif ettikleri paket fiyatların vergi avantajı ve devlet desteği yoktur.

Sağlık Sigortalarının vergi avantajıyla sağladığı Devlet Desteği oranı, aylık gelirinize ve geliriniz üzerinden devlete ödenen gelir vergisi oranınıza göre %15 ile %35 arasında değişiklik gösterir. Bu destek; Doğum için ayıracağınız bütçenin ortalamada %20’sinin cebinizde kalması anlamına gelir.

Doğumdan sonra, yeni doğan bebeğinizin ilk yılki kontrol ve muayene dönemi için çocuk sağlık sigortası hakkında bilgi almayı unutmayın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Medicana Ankara Kadın Doğum Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by