Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Koru Çukurambar Hastanesinde

Hakkında

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Hakkında Yorum ve Bilgiler

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade,  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde eğitimini tamamlamış. Uzmanlığını ise; Sağlık Bilimleri Üniversitesi Okmaydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde almıştır.

Ankara’nın önde gelen Doğum hastanelerinden olan; Koru Çukurambar Hastanesi , Kadın Hastalıkları ve Doğum Ekibine katılmadan önce İstanbul’da…

Sen Jorj Avusturya Hastanesi’ nde, Medipol Üniversitesi Nisa Hastanesi’ nde de görev yapmıştır.

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Hangi Hastanede Görev Yapıyor?

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Çukurambar Koru Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ekibinde çalışmaktadır. KORU, Hastane anlayışı olarak, doğumun Normal ve Doğal yollarla olması fikrini benimsemiş bir kurumdur.  Normal Doğum takibini önceliklendiren kurumda anne adaylarının hamilelik süreci boyunca hekimle yakın temastayken beklenti ve sağlık koşullarının elverdiği ölçüde normal doğuma yönlendirmeleri takdir topluyor.

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Gebelik Takibi

Doktorumuz uzmanlık alanları yanında gebe takibinde, anne adaylarından aldığımız geri dönüşlerde…  Oldukça pozitif bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkıyor. Kaygılı anne adaylarımızın beğenisini kazanacak kadar, güvenilir. Bazen korku ve çok sayıda soruyla başlayan gebelik sürecinde…  Takibini, psikolojik anlamda da,  en iyi biçimde yönetecek kadar sabırlı bir hekim olması öne çıkıyor.

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade ile Gebelik Öncesi

Koru Çukurambar Hastanesi hekimlerinden olan Op. Dr. Aytaç Caferzade, özellikle gebe takibinde tanınan bir hekim olduğu kadar, tamamlayıcı sağlık sigortası kullanarak Koru Hastanesi’ nden hizmet alan sigortalılarımız veya SGK’lı hastaların da kadın hastalıkları ile ilgili şikayetleri olan, henüz gebelik süreci başlamamış, yakın zamanda planlayan anne adaylarımız ve yıllık rutin kontrollerini yaptırmak isteyen hastaları için de, aynı özveriye sahip.

Kadın Doğum Aytaç Caferzade’de Muayeneler 15TL

Artık oldukça yaygınlaşan tamamlayıcı sağlık sigortası uygulamalarımız ile; Anlaşmalı özel hastanelerimizde, SGK’lı tüm bölümlerde sadece 15TL’ye muayene olabilirsiniz.  Doktorunuzun muayene sonrası isteyebileceği test ve tetkiklerde, limit olmaksızın %100 karşılanır. Böylece, sağlığınız ile ilgili gerekli kontrol ve muayeneleri  ertelemez, ek ücretler ödemezsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yararlanmak için hemen 0312 911 11 39 ‘u arayabilir. Sağlık sigortaları  vergi avantajı ile size sunulan yıllık ortalama %20 Devlet Desteği hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadın Doğum Aytaç Caferzade İçin Gebelik Öncesi Doğum Sağlık Sigortası

SGK anlaşmalı hekim olarak hizmet veren Op. Dr. Aytaç Caferzade; SGK’lı hastalar ile birlikte Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası kullanan hastalarına da hizmet vermektedir.

Yakın zamanda hamilelik planınız varsa, öncelikle şanslı bir dönemde olduğunuzun farkında olun… Geçmiş yıllarda sağlık sigortasının sizin doğum harcamalarınızı karşılaması için gebelikten başlamadan, 6-12 ay öncesinde,  bir planlama gerekiyordu..

Şimdi ise, henüz hamile değilseniz ve hemen hamilelik planlıyorsanız… Hiçbir bekleme süresi uygulamadığımız, avantajlı Doğum teminatlarımız, doğum paketlerimiz hakkında 0312 911 11 39 ‘dan hemen bilgi alabilirsiniz.

Gebelikten Önce Doğum Sağlık Sigortası Almanın Avantajları

  • Hamilelik planladığınızda, hemen hamilelik öncesinde alabilir. Bir bekleme süresi olmaksızın gebeliğinizi planlayabilirsiniz.
  • Doğum Sağlık Sigortası ödemelerinizi vade farkı olmadan taksitle yapabilirsiniz.
  • Sigorta şirketlerinin sunduğu bu önemli avantajla hamilelikten sonra da alabileceğiniz doğum paketlerimize kıyasla %40 – %55 oranında daha az para ödersiniz.
  • Sadece bununla kalmaz… Doğum Sağlık Sigortalarındaki vergi avantajı sayesinde… Siz yada çalışan eşinizin ile  yararlanabileceğiniz Devlet Desteği oranı yıllık ortalama %20’dir. Böylece sağlık sigortası ödemenizin de önemli bir kısmı cebinizde kalır.
  • Gebelik Öncesinde yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, hamileliğiniz başladığında, beklenmeyen hastane yatışları ve gebeliğe bağlı gelişen komplikasyonları %100 karşılar.
  • Siz de, hemen hamilelikten kısa bir süre önce satın alabileceğiniz doğum sağlık sigortası planlarımız için 0850 346 11 30 yada 0312 911 11 39 ‘dan şimdi bilgi alın.
  • Dilerseniz linke tıklayıp bize whatsapp’tan ulaşın.

Gebelikte Doğum Sağlık Sigortası Alınır Mı?

Hekimlerimiz ve tüm iletişim kanallarımızla birlikte… Hamilelik başlamadan hemen önce, doğum sağlık sigortası almanın size olan faydalarını anlatmaya çalışıyor ve ekonomik fiyatlarla , yüksek standartlara sahip  anlaşmalı hastanelerimizden yararlanmanızı amaçlıyoruz.

Hamilelik süreciniz başladı ise, doğum sağlık sigortası için geç kaldığınızı düşünerek, elbette üzülmemelisiniz. “Hamile olduğunuzu öğrenmek” Ne güzel bir haber. Gözünüz aydın! Bizim de size, güzel haberlerimiz var.

  • Hamilelik süreciniz başladığında da, satın alabileceğiniz,
  • Sadece 15TL’ye muayene olabileceğiniz..
  • Rutin test ve tetkiklere ek ücretler ödemeyeceğiniz…

Alternatif ve birbirinden avantajlı doğum paketleri sizleri bekliyor.

Detaylar hakkında, 0850 346 11 30 yada 0312 911 11 39 ‘dan şimdi bilgi alın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Instagram

Video

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by