Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Sağlık Sigortası Paketleri

(4,9 ⭐⭐⭐⭐⭐) Liv Hospital'de Geçerli Sadece Doğum Sağlık Sigortası Paketleri (Muayene,Tahliller Hariç)

Liv Hospital’de Geçerli – ( Sadece Doğum) Sağlık Sigortası Paketleri

2010 yılından bugüne kadar iş ortağımız olan, farklı sigorta şirketleri ve anlaşmalı özel hastanelerimizde sunduğumuz sağlık sigortaları içinde, hamilelik planlayan anne adaylarımız kadar hamileliği yeni başlamış anne adaylarımıza sunduğumuz; Hamileyken doğum sağlık sigortaları önemli bir yer tutmuştur.

Genellikle anne adaylarımız 4-6 hafta döneminde bize ulaşarak, hamilelik döneminde ihtiyaç duyacakları muayeneler, rutin tahliller ve doğumun karşılanması için Liv Hospital’de geçerli doğum sağlık sigortaları‘ndan yararlandılar.

Son dönemde ise; Dünya’yı ve ülkemizi de etkileyen covid salgını sonrası, 30 hafta ve üzerine kadar, kamu hastanelerinde takip edilen sayısı azımsanmayacak  anne adayımızdan aldığımız taleplerle yeni ürünümüz; Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Paketi ‘ni mayıs ayında sunabiliyoruz.

Liv Hospital’de Geçerli (Sadece Doğum) Sağlık Sigortası Paketleri Kapsamı

Hamilelik süreci ilerlemiş anne adaylarımız için; Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde geçerli olacak bir doğum sağlık sigortası paketi var. Hamileliğinizin ilk haftalarında kalan, muayene ve tahlillerin plandan çıkartıldığı ve böylece çok daha avantajlı fiyatlarla sunabildiğimiz; Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Paketi, sadece doğum, oda, refakatçi, yatış eyleminiz planlanarak hazırlanmıştır. Böylece geride bıraktığınız ve artık ihtiyaç duymayacağınız sağlık harcamaları için ek ücretler ödemeyeceksiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Liv Hospital’de Geçerli (Sadece Doğum) Sağlık Sigortası Paketleri Avantajları

  • Liv Hospital’de geçerli Sadece Doğum Planımızda, Muayene ve Tahliller yer almaz. İleri hafta anne adaylarımız için uygundur. Henüz hamileliğinizin ilk haftalarında iseniz; Muayeneler, tahliller ve doğumu kapsayan Liv Doğum Paketi‘in inceleyebilirsiniz.
  • Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Paketi bir sağlık sigortası olduğu için; Ödeyeceğiniz tutar üzerinden sağlık sigortaları vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Böylece, siz yada eşinizin iş yeri aracılığı ile yararlanacağı bu devlet desteği sayesinde, %15 ile %40 arasında, gelir verginiz oranında bir destekten yararlanırsınız. Maliyetiniz, ödediğiniz sağlık sigortası priminden de ortalama %27 daha ekonomik olacaktır.
  • Sadece doğum paketinden son haftalarda yararlanıyor olsanızda, anlaşmalı kurumlarımıza tek seferde yapmanız gereken sağlık harcamalarınızı kolaylaştırmak için, Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Paketi ‘ni kredi kartı ile taksitle ödeyebilirsiniz.
  • Uzunca bir süre, takip edildiğiniz hastane ve doktordan vazgeçip, yeni bir hastane ve doktor ile sürece devam ederken, doğum yapacağınız hastane ve doktor konusunda kararsız kalabilirsiniz diye, sadece doğumu karşılayan planımız anlaşmalı hastane ağımızın tamamında geçerlidir. Böylece kararsız kalmanıza gerek yok.

Bebeğiniz İçin 1 Yıllık Sağlık Sigortası

Doğuma yaklaştığınız son haftalarda, siz de fark edeceksiniz ki… Hamileliğinizin ilk haftalarındaki öncelikleriniz ve bilgi sahibi olmaya çalıştığınız konular farklılaşmaya başladı. İlk zamanlar nasıl hamile kaldığınız, neler yapacağınız, bu 40 haftanın nasıl geçeceğini tatlı kaygılarla planlarken;

Bugünlerde bebeğinizin doğumu, gelecek misafirler, odanızın süslenmesi, ikramlıklar, fotoğrafçı telaşı… Hatta belki de, eşinizin doğuma girip girmeyeceği konuşuluyor olabilir. Bu dönemdeki tatlı telaşların arasında unutulmaması için küçük bir hatırlatma daha yapabiliriz…

Bebek Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan sonra hastanede doğum sırasında yapılan ilk işlemler ücretsizdir. Bu hizmetleri SGK karşılar.

  • Yeni doğan doktorunun ilk muayenesi
  • Topuk kanı
  • Koruyucu aşısı gibi.

Elbette kaygılanmayın ama; Gerekli olması halinde, yenidoğan yoğun bakım giderleri de, süre ve TL limiti olmaksızın SGK güvencesindedir. Hastaneye bunun için ek bir ödeme de yapılmaz. Bebeğinizin 5.gününden sonra tekrar hastaneye giderek ikinci kez vermeniz gereken topuk kanı da yine ücretsiz olarak alınır.

Bundan sonrasında ise; 

Bebeğinizin özellikle ilk yılında, her ay, sağlıklı çocuk doktoru muayeneleriniz, gereken bazı testler ve tahliller, nadiren de olsa, gerekebilen hastane yatış giderleri için, hazırlıklı olmak  ve hastaneye her gidişinizde fark ücretler ödemeden sağlık hizmeti alabilmeniz için; Çocuk Sağlık Sigortası yapmanızı öneriyoruz. Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı hastanelerimizde fark ücret ödemeden muayene olabilir, yine sgk kapsamındaki tahlil ve tetkikler ile yatış giderlerinize ücret ödemezsiniz. %100 karşılanır. Takip edilmek istediğiniz hastane Sgk anlaşmalı değilse, yada özel bir muayenehane tercihiniz varsa, bunlar için de, alternatif sağlık sigortalarımızı karşılaştırabilir. Ankara ofisteki sağlık uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Kısaca Bizi Tanıyın

www.dogum-paketi.com platformu SİGORTA PARTNER AŞ’nin sahibi olduğu ve yönettiği web platformlarından biridir. Önceliğimizi hamilelik planı yapan ve hamileliği başlamış anne adaylarının doğru bilgiye kolaylıkla ulaşması olarak belirlemiş bir iş sürecine sahibiz.

Sağlık ekibindeki takım arkadaşlarımız, konusunda deneyimli daha önce hastanecilik tecrübesine sahip isimlerdir. Siz, sağlık sigortası alırken ve aldıktan sonra da hastane hizmetlerine hakim olan arkadaşlarımız, süreçleri sizler için kolaylaştırır.

Geçmiş dönemde hamilelik sürecinde tanıştığımız ve sonrasında çalıştığımız 29 sigorta şirketiyle sunabildiğimiz  sağlık, kasko, trafik gibi bir çok sigorta ürününde, sigortalılarımızdan geri dönüşlerini alıp, memnuniyetlerini sağlamaktan mutluyuz.  Yorumlar linkine tıklayarak.. Sigortalılarımızın 4,9 ortalama ile yapmış oldukları değerlendirme ve görüşlerine kolaylıkla ulaşabilir, sizde görüşlerinizi  buradan objektif bir biçimde paylaşabilirsiniz.

Bize mesai saatleri ve dışında da (0850) 346 11 30 – (0312) 911 11 39 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Telefonla konuşmak için uygun olmadığınızda yada mesai saatleri dışında ayrıca Kurumsal Whatsapp hattımıza soru ve önerilerinizi gönderebilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sağlıkla kalın…

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Liv Hospital’de SGK anlaşmalı olarak hizmet veren kadın doğum doktorlarında Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile; Sadece 15TL SGK katılımla muayene olmak, test ve tahlillerde de, fark ücret ödememek için hemen avantajlı fiyatlar ve %20 devlet desteği ile tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Sigorta şirketlerimizin, sigortalılarımıza hizmet verdiği anlaşmalı özel hastanelerin muayene ve doğum ücretleri farklılık gösterebilmektedir. (*) Hamilelik öncesinde satın alabileceğiniz ve hamilelik için bekleme süresi uygulanmayan doğum paketleri yada (*) Hamilelik süreciniz başladıktan sonra da, satın alabileceğiniz kapsamlı doğum paketlerimiz hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Planlı bir gebelik düşünen anne adaylarımıza… Hamilelik süreci başlamadan hemen öncesinde alacakları doğum paketlerinin %50-55 oranında daha ekonomik olacağı, daha fazla muayene hakkı sunabileceğimizi, doğum eylemi yanında, doğuma kadar geçen sürede, beklemeyen hastane yatış giderlerinin de dahil olacağını hatırlatmak isteriz.

Ankara’da çok sayıda anlaşmalı özel hastane ile hizmet veren sigorta şirketlerimizin alternatif doğum planlarını inceleyebilirsiniz. Liv Hospital Ankara Hastanesi, hamilelik başlamadan önce veya hamileyken alınabilen devlet destekli doğum paketlerimizde en çok tercih edilen özel hastaneler arasındadır.

Akıllı mobil cihazlar ve internet erişiminin arttığı günümüzde; Hamilelik sürecinizde takip edilmek istediğiniz doktor ve hastane tercihi için, artık oldukça hızlı araştırma yapmak, doktorların özgeçmişlerini, daha önce çalıştıkları hastaneleri, ünvanlarını ve hatta neredeyse sosyal medya hesaplarıyla; Aile yaşantıları hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Bu konuda araştırma yaparken, blog ve forum sayfalarında okuyacağınız tavsiye veya olumsuz yorumlara itibar etmeden önce, doktor ve hastane tercihinden emin olmalısınız. Sizin beklentilerinizi karşılayacak doğru tercihler için hareket etmelisiniz. Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde de, mesleki başarıları ve anne adaylarının olumlu geri dönüşlerini almış değerli kadın hastalıkları ve doğum doktorlarından oluşmuş, güçlü bir ekibin varlığından bahsedebiliriz.

Anlaşmalı özel hastanelerimiz arasından, hekim ve hasta hizmetleri memnuniyeti yüksek olan hastaneler arasında Liv Hospital’i sayabiliriz. Satın alacağınız doğum sağlık sigortası ile hamileliğinizin başından doğum sonrasına kadarki süreç hakkında da size yol gösterecek Sigorta Partner Sağlık Ekibimiz hakkında görüş ve değerlendirmeleri de web sayfamız ve Google bağımsız kullanıcı yorumları aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Sağlık Sigortası Paketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by