Op. Dr. Ömer Ant

Op. Dr. Ömer ANT Koru Ankara Hastanesi'nde. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile muayeneler sadece 15 TL. Devlet destekli %20 vergi avantajı ile.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ömer ANT Kimdir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ömer ANT 2006 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak doktor unvanını kazanmıştır. Adıyaman Besni Kutluca Aile Sağlığı Merkezi’nde 2006-2008 yılları arasında Aile Hekimi olarak mecburi hizmetini tamamlayan Op. Dr. Ömer ANT ardından 2008 – 2013 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmıştır bu şekilde de kadın doğum ihtisasını yapmıştır.

Op. Dr. Ömer ANT ardından 2013 – 2016 yılları arasında Kahramanmaraş Afşin Devlet Hastanesi’nde Operatör Doktor olarak kariyerine devam etmiştir. Daha sonra Op. Dr. Ömer ANT, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi’nde 2016 – 2019 yılları arasında Operatör Doktor unvanı ile çalışmıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ömer ANT şu an ise Özel Koru Ankara Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarına bakmaya ve kariyerini sürdürmeye devam etmektedir. (Op. Dr. Ömer ANT)

Op. Dr. Ömer ANT Mesleki İlgi Alanları

  • Hipnozla İnfertilite Tedavisi
  • Rabdomiyom
  • Onkoloji
  • Prematüre Doğum
  • Vajen Ca
  • Gebelikten Korunma Yöntemleri
  • Pelvik Ağrı (kronik)
  • Hamile Kalamama
  • Ergenlik sorunları
  • Rahim sarkması (vajinal prolapsus)

Özel Hastanelerde Sağlık Sigortası ile Sağlık Giderleriniz Masraf Olmaktan Çıkıyor.

Sağlık sigortaları 0-65 yaş arası bireylerin sahip olabileceği bir sağlık ürünüdür. Şirketlere göre değişen, bebeğinizin doğumu ile birlikte 5 ile 15. günde başlatılabilen bir hizmet olan sağlık sigortası ile olası hastalık ya da kaza durumunda sağlık giderleriniz masraf olmaktan çıkıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortası seçenekleri ile size en uygun  sağlık sigortası planı için uzman sağlık ekibimiz ile hemen iletişime geçin. 0(850) 346 1130 Bizi arayın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sektör ya da kamu çalışanı olmanız fark etmeksizin, SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) mensubu tüm sigortalıların anlaşmalı özel hastanelerde fark ücret ödemeden yalnızca 15 TL katılım payı ödemesi ile sağlık hizmeti alabildikleri sigorta ürünüdür.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile,

15 TL katılım payı ödemesi ile muayene olursunuz.

Muayenelerde yapılan test ve tetkikler için ek ücret ödemezsiniz.

Gerekmesi halinde hastaneye yatış ve tedavi giderleri için ücret ödemezsiniz.

Radyoterapi, diyaliz, kemoterapi, oda ve refakatçi giderleri de poliçeye dahildir.

Hamilelik öncesi, planlama aşamasında doğum teminatı poliçe teminatlarına eklenebilir.

Devlet desteğiyle vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Bireyin yaşına ve ikamet ettiği şehre göre değişen primlerle sahip olacağınız tamamlayıcı sağlık sigortası ile doktorunuzu kendiniz seçersiniz. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı tüm hekimlerde geçerli olan sağlık sigortası devlet desteği ile de prim fiyat avantajı sunar.

Devlet Desteği Nedir?

Geliri üzerinden vergi ödeyen her birey, sağlık sigortası satın aldığında devlet desteği ile vergi avantajından faydalanır. Çalıştığınız kurumun muhasebe birimine teslim edeceğiniz poliçeniz ile, geliriniz ile doğru orantılı olarak %15 ile %40 arasında tutar, devlet tarafından maaşınıza geri yansıyacak şekilde bir fayda sağlar.

Çocuğunuz, eşiniz, kendiniz için sahip olabileceğiniz sağlık sigortalarında vergi avantajı hakkında detaylı bilgiyi, uzman sağlık ekibimizden alabilirsiniz. Size özel teklifler için tıklayın.

Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuğunuzun doğumu ile başlayan ebeveynlik serüveni, onların sağlıklı olması ile huzur bulur. Bebeğinizin tek başına sağlık sigortası sahibi olabildiği planların yanı sıra, sizin var olan poliçenize bebeğinizin eklenmesi uygulamasıyla da hayata geçebilir. Tamamlayıcı sağlık sigortalarında- şirketlere göre değişen- 6-8 ya da 10 muayene hakkı varken, özel sağlık sigortalarında plan sizin ihtiyaç ve seçimleriniz doğrultusunda belirlenir.

Her iki sigortada da esas olan, özellikle bebeğinizin ilk yılı dolana kadar sıklıkla hastaneye gideceğinizi ön gördüğümüzde- bebeğinizin ve sizin sağlığınızdır. Anlaşmalı hastane ya da doktor seçenekleri ile sizi tek bir hastane/hekime bağlamaz. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanan aşıları özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yaptırabilirsiniz. Devlet desteği ile vergi avantajından faydalanırken, yatarak tedavi teminat ile olası hastane yatışlarınız için ek ücret ödemesi yapmazsınız.

Size Özel Sağlık Sigortaları Teklifleri İçin Siz De Hemen Uzman Sağlık Ekibimiz ile İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ömer Ant Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by