Op. Dr. Sveta Aghayeva

Op. Dr. Sveta AGHAYEVA Özel Koru Ankara Hastanesi’nde. Sağlık Sigortaları ile siz de muayenelerde  ödeyin. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sveta AGHAYEVA Kimdir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sveta AGHAYEVA 2006 yılında başladığı tıp eğitimini Azerbaycan Tıp Üniversitesi’nde 2012 yılında tamamlamış ve doktorluk unvanını almaya hak kazanmıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sveta AGHAYEVA ardından 2016 – 2020 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda uzmanlığı tamamlamış ve bu unvanı almıştır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sveta AGHAYEVA halen Özel Koru Ankara Hastanesi’nde kariyerine devam ederek hastalarına bakıyor.

Op. Dr. Sveta AGHAYEVA’nın Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Sveta AGHAYEVA’nın mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

Doğum Paketi Nedir ve Kapsamında Neler Vardır?

Ankara’da yaşayan sigortalı anne adaylarımızın ve annelerimizin birçoğu Özel Koru Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nü tercih etmektedirler. Bu hastanenin bu denli çok tercih edilmesinin bir sebebi de elbette uzman doktorlarla çalışıyor oluşudur, bu sayede gebeliğiniz süresince emin ellerde olduğunuzun güveniyle rahat bir süreç geçirirsiniz. Bu doğum paketinden yararlanmak için gebeliğinizi planladığınız dönemde, yani gebe kalmayı istediğiniz fakat bu süreci henüz başlamadığınız bir dönemde sigorta şirketimiz ile görüşmeniz gerekir.

Doğum paketi ve diğer sağlık sigortası ürünleri hakkında bilgi almak ve sizler ve aileniz için en uygun sağlık sigortasından ve hastaneden yararlanmak için 0(850) 346 1130 numarasını arayarak ekibimizle görüşmeniz yeterli olacaktır.

Hamilelik süreci başlamadan önce yaptıracağınız bu sağlık sigortası paketi aşağıdakiler kapsamaktadır;

  • Gebeliğiniz süresince SGK kapsamında olan ve olmanız gereken rutin muayeneleriniz sağlık sigortası ile karşılanır, sizler ise  15 TL SGK katılım payı ödemesi yaparsınız.
  • Muayene sonrası hekiminizin sizden olmanızı istediği testler, tahliller ve tetkikler de sağlık sigortası kapsamındadır. Bu sayede sizler herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Adından da anlayacağınız üzere elbette ki bu sigorta paketine doğum eyleminiz da dahildir. Eğer hekiminiz veya siz normal doğum tercihinde bulunursa hem doğum eyleminiz hem de bu eylem esnasında gereken epidural gibi sağlık harcamalarınız sigorta kapsamında karşılanır. Bunun dışında eğer siz veya hekiminiz sezaryen ile doğum tercih edersiniz hem doğum eyleminiz hem de bu eylem esnasında ihtiyacınız olan anestezi gibi sağlık harcamalarınızı sigorta ile karşılanır.
  • Ayrıca doğum teminatlı sağlık sigortaları %20 devlet destekli olup vade farksız taksit seçeneği de sunar.

Bebeğiniz Doğduktan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız..

Sigortalı anne adaylarımız ve sigortalı annelerimizin neredeyse hepsi doğumlarının ardından çocuklarını da aynı şekilde sigortalı yaptırmayı tercih ediyorlar. Bahsi geçen bu Çocuk Sağlık Sigortası çocuğunuzun doğumundan hemen sonra yapılan bir sigorta türüdür ve bu sigorta türü bahsettiğimiz üzere sık sık tercih edilir. Bunun en büyük sebebi ise çocuğunuzun doğumunu izleyen ilk yıl boyunca bebeğinizin sürekli muayeneye gitmek ve bu muayenelerin sonunda test, tetkik ve tahliller olması gerektiğidir.

Bahsi geçen eylemlerin hepsi ayrı ayrı oldukça maliyetli olabilir bu sebeple ebeveynler Çocuk Sağlık Sigortası’nı tercih ederler. Bu sigorta sayesinde bir özel hastanede belki iki muayene ücreti karşılığına çocuğunuzun bir yıllık sağlık giderlerini karşılayabilirsiniz. Ayakta tedavilerin dışında, bebeğinizin hastane yatışının veya ameliyatının gerektiği durumlarda da sağlık harcamalarınız limitsiz bir şekilde sağlık sigorta ile %100 karşılanır.

Eğer sizler sigortalı değilseniz ama çocuğunuzu sigortalı yaptırmak istiyorsanız bu da mümkündür. Bebeğinizi tek başına sağlık sigortalı yapabilirsiniz.

Çocuk Sağlık Sigortalarının kapsamındakiler aşağıdaki gibidir;

  • Çocuğunuzun bir yıl içinde kullanacağı 6- 8 ya da 10 muayene hakkı sigorta kapsamındadır.
  • Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • Bahsedilen muayenelerin sonunda hekiminizin sizden talep ettiği testler, tahliller ve tetkikler de aynı şekilde sigorta kapsamındadır.
  • Daha önce de bahsettiğimiz gibi, gerekli durumlarda çocuğunuzun hastaneye yatış ve ameliyat harcamaları da sağlık sigortası ile karşılanmaktadır.
  • Çocuk Sağlık Sigortasının bu denli tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise devlet destekli olmasıdır. Bahsettiğimiz bu sağlık sigortası %20 devlet desteklidir.
  • Çocuk Sağlık Sigortaları aynı zamanda ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Sigorta primlerinizi vade farklı olmaksızın taksit ile ödeyebilirsiniz. 0(850) 346 1130
Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Sveta Aghayeva Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by