Op Dr Sibel ORÇAN Doğum Paketi

Op Dr Sibel ORÇAN Doğum Paketi Kapsamı

Op Dr Sibel ORÇAN Doğum Paketi

Op Dr Sibel ORÇAN Doğum Paketi, anne adaylarımızın hamilelik süreci başladıktan sonra alabildikleri, oldukça kapsamlı bir doğum planıdır. Özel muayenehanede takibiniz devam ederken, doğumunuz için birden fazla hastane alternatifine sahipsiniz.

Sibel Orçan Doğum Paketi

Op Dr Sibel ORÇAN Hamileyken Doğum Paketi Kapsamı

  • Özel Muayenehanede gebelik takibiniz yapılır.
  • Muayeneler doğum paketi kapsamındadır. Muayene ücreti ve katılım ödenmez.
  • Gebelik rutin test ve tetkikleri doğum paketi kapsamındadır.
  • Doğum yapabileceğiniz hastaneler arasında; MEMORIAL Ankara Hastanesi, Bayındır Söğütözü Hastanesi, Güven Hastanesi yer alır.
  • Normal & Sezaryen Doğum, epidural anestezi doğum paketi kapsamındadır.
  • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri, doğumda yatış ve Op. Dr. ücreti dahildir.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk işlemleri (Topuk kanı, yenidoğan çocuk doktoru muayenesi, koruyucu aşıları ücretsiz olarak yapılır) Yenidoğan yoğun bakıma ihtiyaç duyulması halinde özel hastanelerin yoğun bakımdaki SGK anlaşması sebebiyle; Yoğun bakımda gerekli tüm sağlık harcamaları %100 karşılanır.

Pandemi döneminde, daha az insanla teması önceliği yapmış anne adaylarımızın gebelik takibinde yoğun tercihi, özel muayenehane doktorlarıdır. Doğum yapacağınız hastanelerde için ise, Ankara’da tercih edebileceğiniz bir çok alternatif özel hastane olması yanında… Özellikle 2021 dönemine hastanelerin yoğunlaştığı bir dönemde.. Memorial Ankara, Bayındır Hastanesi ve Güven Hastanesi,  yoğun bakım hizmetlerinden kat hizmetlerine, anestezi ve ameliyat ekibine kadar, anne adaylarımızdan çok olumlu geri dönüşler aldığımız ilk sıralardaki hastanelerdir. 

Detaylı bilgi için (0312) 911 11 39 ‘u arayabilirsiniz.

Sibel Orçan Doğum Paketi

Op Dr Sibel ORÇAN Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Henüz hamilelik süreciniz başlamamış ve önümüzdeki dönemde bebek sahibi olmayı planlıyorsanız; Hamilelik öncesinde sağlık sigortanıza + doğum teminatı ekleyerek; Yıllık rutin sağlık harcamalarınız ve kontrolleriniz için özel hastaneler yada özel muayenehanelerden yararlanabildiğiniz gibi, hamilelik süreciniz başladığında…

Gebeliğe bağlı rutin kontrolleri testler ve doğum için, yine özel sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz. Gebelik öncesinde 5,5 – 6 ay gibi bekleme sürelerini dikkate alarak plan yapabilir, beklenti ve ihtiyaçlarınıza  göre Ankara sağlık ekibimizden doğum sağlık sigortası teklifinizi hemen alabilirsiniz.

Hamilelik öncesinde Sağlık sigortası + Doğum teminatı planınız hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz. 

Hamilelik süreciniz başladıysa; Hamileyken doğum paketlerimiz hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz. 

Sibel Orçan Doğum Paketi

Doğumdan Hemen Sonra Bebek Sağlık Sigortasına İhtiyacınız Olacak

Anne adaylarımız,  gebelik süresince belirsizlikleri ortadan kaldıran doğum paketlerindeki memnuniyetlerini bizlerle paylaştığında çok mutlu oluyoruz. Anne adaylarımızın görüş ve değerlendirmelerini linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Hamileliğin son haftaları yaklaştığında, artık bebeğiniz için bir sağlık sigortası arayışı kaçınılmaz.. Bebeğinizin ilk yıllarda her ay düzenli kontrollerinde; Doğum yaptığınız özel hastane standartlarında bir hastane tercihi için.. Muayeneleri, tahlilleri, aşıları ve gerekli urumlarda hastane yatışlarını karşılayacak kapsamlı çocuk  özel sağlık sigortaları yada SGK Anlaşmalı hastanelerde hizmet almak için, Çok ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları hakkında Sağlık ekibimizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sağlık sigortalarındaki %20 oranındaki devlet desteği ile harcamalarınızı çok daha ekonomik hale getirir, yıllık sağlık sigortası primlerinizi vade farksız taksitle kolaylıkla ödersiniz.

Sağlık sigortalarına özel vergi avantajı desteğinden… Kamu yada özel sektörde ücretli çalışanlar, iş yeri sahipleri ve çalışanları için şirketler yararlanabilir. %15 ile %40 oranları arasında değişen bu önemli Devlet desteği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sibel Orçan Doğum Paketi

Op Dr Sibel ORÇAN Hakkında Kısa Kısa…

Op. Dr. Sibel Orçan; Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. İhtisasını, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamış. Zorunlu hizmetini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Sn. Sibel Orçan’ı Ankara’da;  2016-2018 yılları arasında Lokman Hekim Akay Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümündeki başarılı çalışmaları ile tanıyoruz. Tecrübeli bir özel muayenehane hekimidir.

Anne adaylarımızı,  Tunalı Hilmi’de Kuğulu Park karşısındaki özel muayenehanesinde takip ederken aynı zamanda kadın hastalıkları takibi ve cerrahisinde de öne çıkan isimler arasındadır.

Hastanecilik tecrübeleri sonrası, anne adaylarımıza daha yüksek standartlarda hizmet vermek, daha yakından ilgilenebilmek için, özel muayenehane hekimi olmayı tercih eden Op. Dr. Sibel ORÇAN, doğumlarını;

  • Memorial Ankara Hastanesi
  • Güven Hastanesi Ayrancı Kampüsü ve
  • Bayındır Hastanesi’nde yaptırmaktadır.

Op Dr Sibel ORCAN Doğum Paketi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. 

Sibel Orçan Doğum Paketi

Memorial Doğum Paketi

Pandemi Sürecinde Özel Muayenehane’de takip edilebilir. Doğum için Memorial Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Hamilelik sürecinizde, muayeneler, tahliller ve doğumu kapsayan özel muayenehane planları için sağlık ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Memorial Doğum Paketi – Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın, rutin takibe başlayacakları yada doğum yapmak istedikleri hastaneleri araştırırken,  Memorial Ankara Hastanesi oldukça tercih edilen hastanelerimizdendir.  Ayrıca çok sayıda özel muayenehane hekiminin de anne adaylarına önerdiği ve  doğum eylemi için tercih ettikleri başarılı hastanelerdendir. Ankara’da 2011 yılıdan itibaren yaygınlaşan ve alışkanlık haline gelen  paket hizmetler sebebiyle Memorial Doğum Paketi ‘de çok araştırılmaya başlandı.

Soru Sor
Whatsapp
Op Dr Sibel ORÇAN Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by