Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara

Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara Doğum Paketleri

Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara

Anne adaylarımızın ne çok merak ettiği soru; Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara ‘da ne kadardır? Cevap vermeden önce;

 • Hamilelik sürecinizin başlayıp, henüz başlamadığı,
 • Başladıysa, doğum yapmak istediğiniz hastane alternatifleri…
 • Hastanenizin SGK anlaşmalı olup olmadığı,
 • Doktorunuzun, hastanenin doktoru veya özel muayenehane hekimi olması gibi…

çok sayıda değişkenden bahsedebiliriz. Her bir hastanede farklı muayene ücreti, yapılacak test fiyatları ve elbette değişen doğum maliyeti sizi beklerken..

Bizim tavsiyemiz; Doğum için, ister hamilelikten hemen önce, isterseniz de, hamileyken mutlaka doğum sağlık sigortası paketi yaptırmanızdır.

Özel bir Hastaneden Alabileceğiniz Fiyat ile Doğum Sağlık Sigortası Karşılaştırması

Gebelik takibiniz ve doğum için tercih edeceğiniz özel hastanelerin birbirinden farklı fiyatları olması muhtemel. Tüm bu fiyatları araştırmak için birer birer hastaneleri ziyaret etmek ve yatış-taburcu birimlerinden de fiyatları hastanede almanız gerekebilir.

Çok sayıdaki hastaneyi düşünürsek… Belki hastaneleri yakından görmek ve fikir edinmek iyi bir fikir gibi görünsede, bunun için ciddi bir zaman ayırmanız gerekebilir.

Yada…..

Anlaşmalı özel hastanelerimizin tümü hakkında, soracağınız soruların tarafsızca yanıtlanacağı, sizin beklenti ve istekleriniz doğrultusunda seçenekleri hızla incelemek ve azaltmak için sağlık yetkililerimizle görüşebilirsiniz. BİLGİ ALMAK İÇİN…

Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara ve Doğum Sağlık Sigortası Paketi Avantajları

Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara , İstanbul, Bursa, İzmir Hastaneleri

 • İstediğiniz Anlaşmalı özel hastaneyi ve doktorunuzu siz seçesiniz
 • Muayenelerde sadece 15TL SGK katılımı ödenir, fark ücret ödenmez.
 • SGK kapsamında doktorunuzun isteyeceği test ve tetkiklerin farklarını sağlık sigortanız karşılar. Size ek ücret çıkmaz
 • Epidural Normal Doğum & Sezaryen Doğum Doğum Sağlık Sigortası kapsamındadır
 • Oda, refakatçi, doktor, doğumda yatış giderlerinizi sağlık sigortanız karşılar.
 • Hamilelik öncesinde veya hamileyken yaptırabilirsiniz.
 • Sigorta şirketlerinin hastanelerle pazarlık gücü oldukça yüksektir. Bu nedenle doğum paketiniz, hastaneden sizin alacağını doğum fiyatına kıyasla daha ekonomiktir.
 • Dilerseniz taksitle de kolayca ödersiniz.
 • Doğumda, sadece Doğum Sigortası Paketi ile yararlanabileceğiniz %15 ile %40 arasında değişen dilimlere göre Devlet Desteğinden yararlanırsınız. Böylece hastane fiyatına kıyasla daha ekonomik olan doğum paketinize ödediğiniz tutarın da, ortalama %20’si devlet desteği ile geri gelir.

Doğum Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Doğum için bir doğum sağlık sigortası paketi almayı planlıyorsanız, sağlık sigortası ekibimiz size beklentilerinize göre, avantajlı bir teklif sunacaktır. Bulunduğunuz ilde, istediğiniz anlaşmalı özel hastanemizi siz seçin. Sağlık ekibimizden detaylar için kolaylıkla destek alın. Uzaktan e-postanıza gelecek teklifinizi onayladıktan sonra, hemen poliçenizi satın alarak aynı gün kullanabilirsiniz.

Biz, Sizin güveninizi kazanana kadar, siz daha önce şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ’den hizmet almış, anne adaylarımızın  bağımsız yorum ve değerlendirmelerini linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sağlıkla kalın. Yorumları Okuyun

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Hastane Doğum Ücretleri Ankara Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by