Epidural Doğum Ücreti

Epidural Doğum Ücreti Ne Kadar?

Epidural Doğum Ücreti

Epidural Doğum Ücreti Hamile anne adaylarımızda, doğum maliyetlerini önemli ölçüde değiştirebilir. Özel hastanelerde kimi zaman hastanelerin kendi hekimleri, kimi zaman ise; Hastaneye ayrıca gelen bir anestezi ekibi tarafından yapılması… Anne adaylarının doğum için hastaneye ödeyeceği ücretlerde farklılığa yol açacaktır.

Doğum Sağlık Sigortalarında Epidural Doğum Ücreti Dahil midir?

Doğum için hazırlık yaptığınız dönemde,

  • Hamilelik öncesinde yapılan bekleme süresiz doğum sigorta paketleri ve
  • Hamileyken yapılan doğum sağlık sigortaları farklı özelliklere sahiptir.

Size sunabildiğimiz doğum sağlık sigortası alternatifleri, hamilelik planladığınız il, doğum yapmak istediğiniz hastanede SGK anlaşması olup olmaması gibi farklı etkenlere göre planlanır.

Epidural Anestezi doğum sağlık sigortası kapsamında sunulabilmektedir. Hangi şirketlerin doğum sigortalarında epidural doğum paket kapsamındadır? Öğrenmek için sağlık ekibimize yazabilir yada hemen (0850) 346 11 30 ‘dan arayabilirsiniz.

Epdural Doğum’da; Epidural anestezi… Anne adayımızın olası ağrılarının azaltılmak için uygulanan bir anestezi yöntemidir. Birçok hekim gibi devlette doğan olanın, Normal Doğum olduğunu söylemesi ve normal doğum sayısındaki ortalamanın artması için SGK, Normal doğumda Epidural Anesteziyi karşılar. Sezaryen’de ise; özel hastanelerin anne adaylarından epidural anestezi için ek ücret alması mümkündür. (Epidural Doğum Ücreti)

Hamileyken Doğum Sigortası Paketi Yaptırarak Hastanelerde Ek Ücret Ödemeyin

Hamileyken de, istediğiniz anlaşmalı özel hastanede, doğum masraflarınızı %100 karşılayacak bir doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

  • Sadece 15TL SGK katılımı ile  muayene olursunuz.
  •  Yapılması gereken SGK kapsamında olan rutin test ve tetkikler %100 karşılanır. Siz ayrıca fark ücret ödemezsiniz.
  • Epidural Normal & Sezaryen doğum, oda, refakatçi masrafları %100 karşılanır.
  • Dilerseniz ödemelerinizi taksitle de, yapabilirsiniz.
  • Doğum Sağlık sigortası primleri, hastanelerin doğum fiyatlarından çok daha ekonomiktir.
  • Ayrıca, Sağlık sigortası Devlet Desteği ile %20’lik ek bir maliyet avantajı daha elde edersiniz.
  • İstediğiniz Özel Hastaneyi seçebilir, üstelik isterseniz hastane değiştirebilirsiniz.

Doğum Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Doğum için bir doğum sağlık sigortası paketi almayı planlıyorsanız, sağlık sigortası ekibimiz size beklentilerinize göre, avantajlı bir teklif sunacaktır. Bulunduğunuz ilde, istediğiniz anlaşmalı özel hastanemizi siz seçin. Sağlık ekibimizden detaylar için kolaylıkla destek alın. Uzaktan e-postanıza gelecek teklifinizi onayladıktan sonra, hemen poliçenizi satın alarak aynı gün kullanabilirsiniz.

Biz, sizin güveninizi kazanana kadar, daha önce şirketimiz SİGORTA PARTNER AŞ’den hizmet almış, anne adaylarımızın bağımsız yorum ve değerlendirmelerini linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Sağlıkla kalın. Yorumları Okuyun

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar. (Epidural Doğum Ücreti)

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Epidural Doğum Ücreti Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by