Hoşgeldin Bebek Sigortası

Yeni Doğan Hoşgeldin Bebek Sigortası Avantajları

Hoşgeldin Bebek Sigortası

Çocuk Sağlık Sigortası, yeni doğum yapan annelerimizin bebekleri için araştırdıkları ilkler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Özel hastanelerden, muayene ücreti ödemeden, yapılacak tahlil ve tetkiklere fark vermeden yararlanmak için hemen bebeğinize Hoşgeldin Bebek Sigortası yaptırabilirsiniz.

Üstelik; Taksitle, %20 Devlet desteği ve tek başına sigortalanma fırsatı ile… Fiyatlar ve kapsamı için hemen bilgi alın. Ailelerimizin YORUM ve değerlendirmelerini inceleyin.

Hoşgeldin Bebek Sigortası Kapsamı

  • Bebeğinizin doğumundan hemen sonra yaptırabilirsiniz.
  • İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi ve doktoru siz seçersiniz.
  • Yılda 10 kez muayene hakkı ve beraberinde limitsiz tahlil& tetkikten yararlanırsınız.
  • 15TL SGK katılımı ile muayene olur, tahlillere fark ücret ödemezsiniz
  • Hastanede yatış ve ameliyat gerektiren durumlarda limitsiz ve %100 yararlanırsınız.
  • Ödemelerinizi kredi kartıyla vade farklı olmadan taksitle yapabilirsiniz.
  • İş yeri sahibi, kamu-özel sektör ücretli çalışan farketmeksizin, aileniz ve çocuklarınız için yapacağınız sağlık sigortalarında vergi avantajı ile %15’den %40’a kadar değişen oranlarda Devlet Desteğinden yararlanır, çok daha ekonomik çözümlerle yararlanırsınız. Hemen bilgi alın.

Bebek Sigortası Fiyatları

Doğum zamanında, kadın doğum bölümündeki rutin kontrollere her ay gitmeniz, yapılan testler ve harcamalar, doğumunuz için yaptığınız harcamalara bakarsanız… Bebeğiniz için de her ay çocuk doktoru kontrollerinin olacağı, test ve tetkiklerin özel hastanelerdeki maliyetini düşünerek, hiç vakit kaybetmeden çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmalısınız.

Hizmet verdiğimiz çok sayıda sigorta şirketi, yeni doğan bebekler hatta, 18 yaş altındaki çocukların sigortalanmasında anne veya babadan en az birinin sigortalanmasını ister. Elbette bebeğinize tek başına sağlık sigortası yapabileceğimiz sigorta şirketleri de var. Bebeğinize tek başına sağlık sigortası yapabilmek, başlı başına maliyetinizi %50 oranında azaltacaktır.

Beklentileriniz,  6,8,10 gibi değişen muayene sayıları ve özel hastane tercihlerinize göre hemen avantajlı bir çocuk sigortası fiyatı alabilirsiniz. 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Hoşgeldin Bebek Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by