Özel Hastane Doğum Ücretleri

Özel Hastane Doğum Ücretleri

Özel Hastane Doğum Ücretleri

Hamilelik süreciniz henüz başlamadan Özel Hastane Doğum Ücretleri hakkında duyacaklarınıza şaşıracaksınız…

Her yıl 18bin’den fazla anne adayımızla hamilelik, doğum ve bebeklerinin doğumunda sonra yararlanabilecekleri çocuk sağlık sigortası hakkında konuşurken, dikkat çektiğimiz en önemli konu;

Hamileliğiniz henüz başlamadan, doğum sağlık sigortası yaptırmanızdır. Çünkü, hamilelik süreciniz başladığında 40 hafta boyunca her ay düzenli olarak gideceğiniz doktor kontrolleriniz, yapılacak rutin gebelik testleriniz ve doğumunuzu özel bir hastanede planlıyorsanız, bütçenizde önemli bir yer tutacak bir harcama sizi bekliyor olabilir!

Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Avantajları

  • Hamilelik planladığınızda hemen yaptırabilirsiniz.
  • Doğum sağlık sigortası yaptıktan sonra, dilediğiniz zaman hamilelik süreci başlayabilir. (Bekleme süresi uygulanmayan planlarımız var)
  • Hamileyken, özel bir hastaneden alabileceğiniz fiyatlarla kıyaslarsak… Oldukça ekonomiktir.
  • Üstelik, ödeyeceğiniz doğum sağlık sigortası primleri ile; %15 ile %40 arasında… Gelir verginize göre hesaplanan, önemli bir Devlet Desteğinden yararlanırsınız.
  • İstediğiniz anlaşmalı özel hastane ve doktora siz karar verirsiniz. (muayeneler sadece 15TL Sgk katılımı ile ve yapılan SGK’lı rutin test ve tahliller ücretsiz.)
  • Doğumda oda, refakatçi giderleriniz, yatış ve doktor, hastane ücretlerinizin %100’ü sigorta poliçenizle karşılanır.

Hamileliğiniz başlamadan, avantajlarını, sağlık ekibimizden dinlemek için hemen;

(0850) 346 11 30’u arayabilirsiniz. Dilerseniz. Tıklayın. Biz sizi arayalım.

Hamileyken Doğum Sigortası

Hamilelik süreciniz başladıysa… Şimdiden gözünüz aydın. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın. Hamile olduğunu öğrenen anne adaylarımız, Özel Hastane Doğum Ücretleri karşısında kaygı duymasın. Hamileyken de yapabildiğimiz; Özel Doğum Paketlerimiz ve doğum için anlaşmalı hastanelerimizde geçerli doğum sağlık sigortalarımız var.

Hamileyken Doğum Sigortası Kapsamı Nedir?

Özel Hastane Doğum Ücretleri ve harcamalarınızı düşünmeyin. Hemen anlaşmalı özel hastanelerimizde muayenelere başlamak, poliçe kapsamında limitsiz olarak sunulan, test ve tahlillerinizi yaptırmak için geç kalmadınız.

Hamilelik döneminde ister 4-6 hafta gibi erken dönemlerde…

İsterseniz 28-30 haftadan sonra sadece doğum eylimi için, doğum sağlık sigortası yaptırabilir ve devlet desteğinden de faydalanabilirsiniz.

Özel Hastane Doğum Ücretleri ve Doğum Sağlık Sigortası

Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde, özel bir hastaneye gidip fiyat almak isterseniz.. Elbette hastaneler size bir fiyat verecektir. Hatta artık paket hizmet fiyatları ile doğum sağlık sigortasıyla ortadan kalkan belirsizliği modellemeye çalışıyorlar.

Aradaki önemli fark ise, özel bir hastaneye ödeyeceğiniz tutarı için, vergi avantajı ve devlet desteğinden yararlanamazsınız. Bu devlet desteği sadece sağlık sigortalarında uygulanır.

Hemen (0850) 346 11 30’u arayabilirsiniz. Dilerseniz. Tıklayın. Biz sizi arayalım.

Merak ettiğiniz sorulara hemen cevap verelim.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Hastane Doğum Ücretleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by