Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastanelerde 15 TL'ye muayene olmak için hemen uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler, Anadolu Sigorta’nın SGK ile anlaşmalı olduğu hastaneleri içerir. 3 hastane ağı grubundan oluşan Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler, A network, B network ve C network olarak isimlendirilir.

65 yaşından küçük ve SGK’lı kişilerin sahip olabildiği Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık ile anlaşmalı hastanelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile muayene olabilirsiniz. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler

SGK’lı bireyler, Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlıkı sahibi olduklarında anlaşmalı özel hastanelerde muayene olurken sadece 15 TL katılım payı ödemesi yaparlar. Bunun dışında ek ücret ödemesi yapılmazken, yatarak tedavilerinin %100 poliçe ile karşılanır. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Türkiye genelinde Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0850 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anadolu Sigortası Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anadolu Sigorta ayakta tedavilerde 10 doktor muayenesini, muayene içindeki tanı giderlerini, 30 seanasa kadar fizik tedavi giderlerini karşılar. Ytarak tedavilerde,oda ve refakatçi giderleri, yoğun bakım, küçük müdehale, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz giderleri %100 karşılanır. Özel ve genel şartlar dahilinde, sigortalılık döneminden önce tanısı konuş rahatsızlıklarınızın tedavisi tamamlayıcı sağlık sigortalarında kapsam dışıdır. Bu nedenle erken yaşlarda tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olmak size ve tüm aile bireylerine sağlıkları açısından büyük bir artı katar.

Aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl sigortalı kaldığınızda, Ömür Boyu Yenileme Garantisine hak kazanırsınız. ÖBYG yani Ömür Boyu Yenileme Garantisi erken yaşlarda yaptırılması önerilen önemli bir sigorta paketidir. Erken yaşlarda yaptırılabilen bu sigorta türü aynı zamanda aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl sigortalı kalmanız durumunda da sağlanabilir.

Erken yaşlarda sigortalı olmak oldukça önemlidir çünkü ne kadar erken yaşta sigortalı olursanız tanısı konulmuş hastalığınız o kadar az olur. Bu da olası hastalıklarınızın tamamı sigorta kapsamına alınabilir anlamına gelir. Sonradan çıkabilecek olan hastalıklar için ek ücret ödemek zorunda olmazsınız. Tüm bu nedenlerden dolayı da ÖBYG herkese kesinlikle önerilen bir sigorta türüdür. (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Anadolu Sigorta Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Anadolu Sigorta Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile bekleme süresi olmadan, doğumunuzun da içinde olduğu bir sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • Kadın doğum doktorunuzun isteyeceği, SGK kapsamında olan test ve tahliller Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anadolu Sigorta ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anadolu Sigorta ile %100 karşılanır.
  • Yalnızca Kadın Doğum Bölümünde değil, gerekli olması durumunda diğer bölümlerde de muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz. (Anadolu Sigorta Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Anadolu Sigorta Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile bekleme süresine takılmadan hamilelikte sağlık giderleriniz için uzman ekibimizden Hemen Teklif Alın.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Devlet Desteğinden Faydalanın

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarında %15 ila %40 arasında değişen oranlarda vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Geliriniz üzerinden vergi ödüyorsanız, sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden fayfalanmalısınız. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Sağlık sigortası poliçesini çalılrığınız kurumun ya da kendi işiniz ise muhasebe birimine ileterek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Anadolu Sigorta Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tüm sağlık sigortalarında devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz doğumundan sonra Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak, sağlığının geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası kaza, hastalık durumlarında sağlık sigortası sağlık giderlerinizi karşılayacak, siz de sağlık sigortasının avantajlarından faydalanmış olacaksınız. Çocuk Sağlık Sigortaları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20’den fazla anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin.Hemen teklif almak için bizi arayın. 0(850) 346 1130 (Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Soru Sor
Whatsapp
Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by