Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Paketi

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Paketi Avantajları ve Fiyatı

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Aynı hastanede de, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığını almıştır. 2015 yılına kadar, kamu kurumlarında ve özel hastanelerde görev yapmış, 2018 yılında Çukurambar Koru Hastanesi‘nde göreve başlayana kadar da, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Muavinliği görevini yürütmüştür. Obstetrik uygulamalar Jinekolojik operasyonlar, laparoskopik (kapalı) cerrahi ve beraberinde takip ettiği anne adaylarımız ile, oldukça yoğun tempolu bir meslek hayatından bahsedebiliriz.

Bu tempoya rağmen Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU’nun takipli anne adaylarının geri dönüşleri ve yorumlarına bakarak… Hamilelik dönemi psikolojisi ve hassasiyetinden anlayan ve soruları cevapsız bırakmayan, onlarca teşekkür mesajı alan bir hekim olduğunu paylaşmaktan mutluyuz.

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Paketi

Ankara’da, doğum ve gebe takibi denildiğinde, Prof. Dr. Aydan Biri‘nin Ana Bilim Dalı Başkanı olduğu… Koru Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü, deneyimli bir kadroya ve tıbbi gereksinimleri karşılayacak donanıma sahip bir hastanedir.

Koru Hastanesi’nde takibini yapmak isteyen anne adaylarına ise, doğal doğumun öncelendiği bir gebelik süreci öneriliyor. Normal Doğum, Suda Doğum, Ev Ortamında (konforunda) Doğum gibi seçenekler… Anne adayları için; Kadın doğum doktorları ile güçlü bir iletişimi sağlıyor.

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Paketleri hakkında,  hemen telefonla da bilgi alabilirsiniz. (0312) 911 11 39

Hamilelik Öncesindeki Bekleme Süresiz Doğum Sigortası Paketleri

Sağlık Sigortaları SGK anlaşmalı hastanelerdeki sağlık harcamalarınızı karşılar. Muayeneler, tahliller ve yatış- ameliyat gerektiren hallerde… Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından faydalanabilirsiniz. Standart sağlık sigortalarında doğum teminatı yer almaz. Doğum teminatı ayrıca eklenmelidir. Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU ile gebelik takibi için; Hamilelik süreci başlamadan TSS + Doğum teminatı alabilirsiniz.

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız; Hamilelik süreciniz başlamadan doğumu karşılayan bir sağlık sigortası yaptırmalısınız. Dilerseniz bekleme süresi uygulamadığımız, yani… Sağlık sigortanızı yaptırdıktan itibaren hamile kalabileceğiniz oldukça avantajlı sağlık sigortası seçeneklerine sahipsiniz. Detaylı bilgi için 0312 911 11 39’u hemen arayabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Sigortası Paketleri

Hamilelik süreci başlamadan önce, doğum sağlık sigortası paketi almanın avantajlarından bahsetmiştik. Bugün hamilelik süreciniz başladı ise; Doğum için bir sağlık sigortası yaptırmakta geç kaldığınızı düşünmeyin. Doğum için sağlık sigortası paketi hakkında araştırma yapan anne adaylarının %68’i karar verdiği zaman (gebelik öncesi) doğum sigortasını satın almadığı için; Sigorta şirketlerimiz ile Hamileyken de yaptırıp, hemen yararlanabileceğiniz doğum sağlık sigortaları da hazırladık.

Hamilelik öncesinde satın almak; Hamilelikten sonrasına kıyasla.

  • Daha uygun fiyat
  • Daha geniş kapsam ve içerik,
  • Vade farksız taksit ve
  • Doğuma kadar, gebeliğe bağlı beklenmeyen yatışları karşılar.

Bu nedenle, mümkünse doğum için sağlık sigortanızı hamilelik planladığınızda… Henüz hamilelik başlamadan bekleme süresi olmaksızın almanızı tavsiye ediyoruz. Detaylı bilgiye (0312) 911 11 39’dan ulaşabilirsiniz.

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Sigortası Kapsamı ve Avantajları

Hamilelik sürecinizdeki ihtiyaçlarınız düşünülerek planlanmış

Doğum sağlık sigortaları; 

  • Hamileliğin henüz başında satın alınabilir.
  • Doğuma kısa süre kala sadece doğum için satın alınabilir.
  • İhtiyacınıza göre Muayene ve tahliller eklenebilir.
  • Taksitli ödeme seçeneği sunar
  • Sağlık sigortanızı e-devlet portalından görebilirsiniz.
  • Sağlık Sigortası vergi avantajı sayesinde, sigorta şirketimize yaptığınız ödemeye ait belgeleri iş yerinize ibraz ederek %20 gibi önemli bir devlet desteğinden, ayrıca yararlanırsınız.

Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Hamilelik öncesinde yada hamileyken satın alarak hemen yararlanabileceğiniz doğum sağlık sigortası alternatiflerimiz için;

Hemen (0312) 911 11 39’u arayarak, sağlık ekibimizle görüşebilirsiniz. Aynı gün anlaşmalı hastanemizde TC kimlik numaranızla hizmet alabilirsiniz.

Doğumdan Sonra Bebeğinize Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın

Çocuk Sağlık Sigortası yaptırmak için geç kalmayın. Eylül 2020 güncel fiyatları ile, poliçede anne yada  babanın da bulunma zorunluluğu olmadan, sadece çocuklarınıza sağlık sigortası yaptırın. Pandemi sürecinde de SGK anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tahliller ve yatış gerektiren durumlarda ek ödeme yapmayın.

Hamilelik sürecinizdeki aylık düzenli doktor kontrollerinizi,  muayenelerinizi  hatırlayın… Yapılması gereken birçok test ve tahlil için her ay doktorunuza gittiniz. Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, başlayan ve ilk yıl neredeyse her ay çocuk doktoruna gitmeniz gerekecek rutin kontroller ve beklenmeyen acil durumlar… Hatta yatış gerektiren durumlarda, bir sağlık sigortası size çok fayda sağlayacaktır.

Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları

Çocuklar için, farklı yaş gruplarına göre avantajlı fiyatlarla hemen çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Özel hastanelerde 10 muayene + tahlil ve tetkikler ile Hastanede yatış giderleriniz %100 karşılanır.

Yaşlara göre değişen ekonomik sağlık sigortası yıllık primlerinden yararlanın. Yeni doğan bebeğiniz için yılda 10 muayene hakkı + Tahlil ve tetkiklerle sağlık sigortanızı hemen yaptırın. Sağlık sigortası için ödediğiniz tutar üzerinden gelir verginiz oranında (%15, %20, %27, %35…) Vergi avantajı desteğinden yararlanın ve aynı oranda daha da avantajlı fiyatlara maal edin.

TIKLA TEKLİF AL

Neden Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Op Dr Özlem BAYRAMOĞLU Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by