Demir Hayat Doğum Paketi

Demir Hayat Doğum Paketi Fiyatları ve Kapsamı 2019

Demir Hayat Doğum Paketi Nedir?

Demir Hayat doğum paketi, hamile anne adaylarımıza; Hamilelik süreci başladıktan sonra sunabildiğimiz oldukça kapsamlı bir sağlık sigortasıdır. Ankara, İstanbul, Bursa, Antalya gibi büyükşehirlerde sigortalılarımızın yaygın olarak hizmet aldığı anlaşmalı hastane ağımızda; Bölgesinde en çok tercih edilen, özel hastaneler yer almaktadır.

Hamileyken yapabildiğimiz Sağlık Sigortaları için;  2010 yılından beri sunduğumuz farklı alternatifler her yıl anne adaylarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına göre değişiklikler göstermiştir. Bu nedenle Demir Hayat Doğum Paketi 2019 yılı için, en kapsamlı doğum paketi özelliklerini taşımaktadır.

Demir Hayat Doğum Paketi Özellikleri

Anne adaylarımızın çoğu, sağlık sigortasının varlığından, doğum için daha erken tarihlerde yapılması gerektiğinden ve hatta;  Hamileyken yapabildiğimizden… Ancak hamilelik süreci başladıktan sonra, internetten yaptıkları küçük araştırmalarla haberdar oluyor. Bu nedenle Demir Hayat Doğum Paketi, anne adaylarımızın beklentilerini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Demir Hayat Doğum Paketi Fiyatları

Demir Hayat Doğum Paketi fiyatları; Bulunduğunuz ilde, doğum yapmak için tercih edeceğiniz hastanelere göre farklılık göstermektedir. Bunun için  Sizlere, Türkiye genelinde geçerli olan farklı anlaşmalı kurum ağları hazırladık. Satın alabileceğiniz en kapsamlı anlaşmalı kurum ağı; İki Can doğum sigortası paketlerinin geçerli olduğu tüm hastanelerden yararlanmanızı sağlar.  Eğer sizin tercih ettiniz hastane, sigorta şirketimize daha avantajlı fiyatlar sunuyorsa… Bu kez şirketimiz bu faydayı direkt olarak anne adaylarımıza yansıtarak fiyat avantajı sağlar. Gebelik takibi ve  doğum için tercih ettiğiniz anlaşmalı hastaneleri siz belirleyebilir ve çok daha ekonomik pirimlerle doğum paketinizi alabilirsiniz.

Ayrıca taksitli ödeme alternatifleri yanında  vergi diliminize göre %15 ile %35 arasında değişen devlet desteğinden de yararlanabileceğiniz unutmayın.

Demir Hayat Doğum Paketi Kapsamı

Demir Hayat Doğum Paketi;

  • Hamilelik dönemindeki muayenelerinizi
  • Yapılması gereken rutin test- tetkik ve tahliller ve
  • Normal Doğum & Sezaryen Doğum olmak üzere, doğum eylemi kapsar.             -İsterseniz, doğum paketinize doğum eylemine kadar olası hastane yatışları ve buna bağlı, beklenmeyen harcamaları da dahil edebilirsiniz.

Demir Hayat Doğum Paketi Anlaşmalı Özel Hastaneler

Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Aş ile Şirketimiz Sigorta Partner AŞ’nin 2017 yılında projelendirdiği İki Can Doğum Sigortası Paketleri, Türkiye genelinde çok sayıda ilde ve bu illerde öne çıkan özel hastanelerde geçerlidir.  Sosyal Güvenlik Haklarından yararlanmalarını sağlamak ve anne adaylarımıza fiyat avantajı sunmak için; Daha çok SGK anlaşmalı özel hastaneler ile işbirliği yapılmaktadır.

Örneğin, Ankara Bursa ve İstanbul’da Medicana, Medical Park Gruplarına ait çok sayıda hastanede hizmet sunulabiliyor. İstanbul’da Türkiye Hastanesi, Şişli Kolan, Ankara’da Liv Hospital, Medisis Keçiören, Medisun Çayyolu, Eryaman Hastanesi ve Lokman Hekim Hastaneleri öne çıkarken, Bursa’da Medicana, Medical Park hastaneleri en çok tercih edilen hastaneler arasındadır.

Demir Hayat Doğum Paketi İptali

Doğum için yapabildiğimiz sağlık sigortaları, önümüzde birlikte takip edeceğimiz yaklaşık 9 aylık süre için en güvenilir üründür.

  • Doğum Sağlık Sigortası 365gün süre ile yapılır ve iptale konu bir durum olduğunda dilekçenizi şirketimize göndermeniz yeterli olur. İptal işlemi oto-kaza sigortalarında olduğu gibi (Trafik – Kasko) sigortalı kaldığınız süre ve varsa anlaşmalı fiyatlarımız üzerinden kullanımınız dikkate alınarak hızla yapılır ve iade sağlanır.
  • Satın aldığınız fiyat ve süreçler belirli olduğundan, sonradan sürprizlerle karşılaşmazsınız.
  • Sağlık sigortanızı e-devlet platformundan da görebilirsiniz.
  • İptal hakkınız olduğu gibi, istediğiniz tarih ve zamanda; Hastanenizi, doktorunuzu, hatta başka bir ildeki hastaneyi seçerek, bunları değiştirme hakkınızı kullanabilirsiniz.

Demir Hayat Doğum Paketi Şikayetleri ve Yorumları

Sigortacılığın her alanı dikkat ve özen gerektirirken, sağlık sigortacılığı branşı; Anne adaylarımız ile olduğu kadar, sigorta şirketleri ve hastanelerle de iyi ilişkileri, 9 ay boyunca sıkı bir takip ve beklenmeyen olası  durumlarda anında çözüm yaratmayı gerektirir.

Hizmet alacağınız dönemde, süreci yönetmekte zorlanan, konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan ve ana branşı sağlık sigortacılığı olmayan sigorta satıcılarını üzülerek izliyoruz. Satış yapmak için küçük faydalar yaratmayı, alternatif fiyatlarla daha uygun teklifler sunmayı deneyen ve internette sigorta şirketleri hakkında çok sayıda şikayete neden olan satış kanalları konusunda daha hassas ve seçici olmalısınız.

Doktor, hastane yada sigorta ürünleri tercihinizde, yıllar önceki deneyimler yerine, yakın zamada bu süreçleri geride bırakmış, yakınlarınızın tavsiye ve önerilerini değerlendirmelisiniz. Şikayet, yorum ve önerileri okurken, güvenilir web siteleri yada forumları tercih etmekle kalmayıp; Yapılan yorumun amacını,  yorum sahibi ve sizin beklentilerinizin, hizmet aldığı hastane yada doktorun, şikayet yada tavsiyenin niteliğinin iyi irdelenmesi konusunda seçici olmanızda fayda var.

Temsil ettiğimiz 27’den fazla sigorta şirketi hakkında, tavsiyeler kadar… Kaynağının tamamen sigorta aracıları olduğunu kolaylıkla görebildiğimiz çok sayıda yorum ve şikayete internetten ulaşmak mümkün, Sigortalılarımızın Değerlendirmelerini Okumak için Resmi Google Business Sayfamızı Ziyaret Edin 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Demir Hayat Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by