Detaylı Ultrason

Detaylı Ultrason Gebelik Takibinde İleri Düzey Bir Tarama Testidir. Hemen fiyat alın

Detaylı Ultrason – Anne adaylarımızın gebelik takibi başladığında, hafta hafta yapılacakları araştırırken… Karşılarına 19. hafta itibariyle Detaylı USG – Detaylı Ultrason yada Dört Boyutlu Tarama adlarıyla bu ultrason görüntüleme işlemi çıkar.

Daha beş, altı yıl öncesine kadar, kadın doğum doktorlarının 2’li ve 3’lü test sonuçlarına göre yapılmasının değerlendirildiği bir görüntülemeyken… Bugün neredeyse rutin kontrollere devam etse de, her anne adayında istenir hale geldi.

Detaylı Ultrason

İnternette çok zaman geçiren anne adaylarımızı eski yazıları okurken etkilenmemeleri konusunda uyarmakta fayda var. Bugün Detaylı USG istenildiğinde eski bilgilere bakarak, bebeğinizde bir sorun olduğu kaygısına kapılmayın.

Özellikle Ankara’da özel hastanelerde, özel muayenehanelerde hatta kamu hastanelerinde yapılıyor olsa da, bazı hekimlerimizin bu konudaki tecrübeleri isimlerinin öne çıkmasını sağlamıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Ayrıntılı ultrasonda bebek ve bebeğin organları oldukça detaylı bir şekilde bir Perinatoloji uzmanı tarafından  incelenmelidir. Bu sayede bebeğin sağlık durumu hakkında bilgi alınır. Ayrıntılı ultrasonda amaç; bebeğin anomalisi olup olmadığını tespit etmektir. Ultrasonda tespit edilen anomaliler ya da kromozomal kusurlar, ayrıntılı ultrasonda görülebilir. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda anne adayı hemen bir üst merkeze sevk edilir.

Perinatoloji uzmanlığı,  ülkemizde bu konuları kapsayan bir yan daldır. Gebelik, yüksek riskli gebelikler, doğum öncesi tanı ve sorunların yönetimi, anne karnında tedavi ve ayrıntılı ultrason gibi işlemler perinatoloji uzmanları tarafından yapılmaktadır. Prof. Dr. Ali Ergün, Ankara’da öne çıkan isimler arasındadır.

Hamileyken yaptırabileceğiniz Doğum Paketlerimizi inceleyin. Sigorta şirketlerinin karşıladığı test, tahlil ve tetkikler hakkında sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Detaylı Ultrason Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by