Kadın Hast. Doğum Uzm. Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ

Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ, Özel Muayenehane Hekimidir. Doğumlarını ve Cerrahi işlemlerini çoğunlukla Medicana International Ankara Hastanesi'nde yapar. Özel Sağlık Sigortası ile size uygun planlar için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ Hakkında

1992 yılı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ, 1997 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Araştırma Hastanesi’de Kadın doğum uzmanı olmuş, ardından 2004 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Histoloji ve Embriyoloji) alanında doktora eğitimimi tamamladı.2010 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında Doçent unvanını kazanan kadın doğum uzmanı,2011 yılında Perinatoloji alanında yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle  Yüksek Riskli Gebelikler Uzmanı olarak atandı.

2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Prof. olarak akademik kadroya katıldı.Meslek hayatı boyunca sayısız gebe takibi, tüp bebek uygulaması, aşılama, amniosentez , jinekolojik ameliyatlar gibi birçok uygulama ile kadın hastalarına hizmet verdi. Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ, şu anda Atılım Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeliği yapmakta olup, Medicana International Ankara Hastanesi’nde ise Tüp Bebek Ünite Sorumlu Hekimi olarak hizmet vermektedir. (2021 Aralık)

Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ ve  Özel Sağlık Sigortası

Yaşınız kaç olursa olsun, bir sağlık sorununuz olduğunda uzman bir doktordan ve hastanede tedavi olmak istersiniz. Ancak özel sağlık sigortası kullanıyorsanız, sağlık giderlerinizin önemli bir bölümü veya tamamı teminat kapsamında olacaktır. Özel sağlık sigortası fiyatları ise poliçenin kapsamı, sigortalının yaşı, cinsiyeti ve geçmişte yaşadığı hastalıklar gibi etkenler dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Özel sağlık sigortası; sigortalılık durumunuz başladıktan sonra oluşabilecek ani hastalık, kaza, küçük veya büyük sağlık problemleri durumunda ortaya çıkabilecek sağlık giderleri için garanti sunar. Sigorta şirketi tarafından belirlenen işlem maliyetlerinizi kapsar. %100 ve %80 ayakta tedavi giderlerini karşılayan seçenekleri ile size en uygun planı seçersiniz. Ayakta tedavinin yanı sıra dilerseniz sadece yatarak tedavi teminatı satın alabileceğiniz bir sigorta modelleri de mevcuttur.

Özel sağlık sigortası yaş aralığı, sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebilir. Ancak genellikle diğer sağlık sigortası modellerindeki gibi 18 ila 60 yaş arasının sigortalı olması mümkündür diyebiliriz. 18 yaş altı çocuklar özel sağlık sigortasından, ebeveynlerinin sağlık sigortasına eklenerek yararlanabilir. Yalnızca yatarak tedavi teminatı sahibi olarak da çocuğunuza özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Özel sağlık sigortalarında dilerseniz poliçenize doğum teminatı ekletebilir, anlaşmalı hastane ve doktorlarda özel sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz. (Doğum Teminatlı Özel Sağlık Sigortası)   (Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ’a muayene olmak için  )

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) sizin, eşinizin ve çocuklarınızın hiçbir fark ödemeden bağlı özel hastanelerden yararlanmalarını sağlayan bir sigorta ürünüdür.  Bu sigorta ürünü ile Sağlık Bakanlığı’nca  tanımlanan tüm branşlardan ve SGK sözleşmesi kapsamındaki doktorlar tarafından verilen hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda ihtiyaçlarınıza göre; 6-8 yada 10 muayene hakkınız olur. Ayakta tedavide muayene sayısı şirketlere göre değişebilirken yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz.

SGK kapsamındaki, doktorunuzun isteyeceği test ve tetkikleri de ek ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile sağlık giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Doğum teminatının da içinde bulunduğu Doğum Sağlık Sigortası ile, SGK anlaşmalı hastanelerde SGK anlaşmalı kadın doğum doktorları ile sürecinize devam edersiniz.

Bekleme süreli ve bekleme süresiz doğum sağlık sigortaları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı sağlık sigortası)

Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajı

Maaşlı çalışanların, kendisi, eşi ve/ veya küçük çocukları için,

  • Sağlık Sigortası satın aldıkları Sigorta Şirketlerine ödedikleri primlerin bir bölümünü, maaşı üzerinden ödeyeceği vergi tutarından düşebilmesine Devlet Desteği (Vergi Avantajı) denilmektedir. / Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ
  • Sağlık sigortaları için tanınmış bu avantaj ile kişiler ödeyeceği poliçe primleri üzerinden kar sağlarlar.
  • Sadece maaşlı çalışanlar değil, gelirlerini yıllık gelir vergisi beyannamesi ile bildirmeye mecbur olan vergi mükellefleri (iş yeri sahipleri) de ödemiş oldukları sigorta primlerini gelir vergisi matrahından indirebilmektedirler.

Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ’a Muayene Olmak İçin Sağlık Sigortası Ne Zaman Yapılmalıdır?

  • Hamilelik planlıyorsanız
  • Hamileyseniz
  • Bebeğiniz varsa
  • Çocuğunuz varsa
  • Sağlıklı bir bireyseniz
  • Yada hastalıklarınız varsa…

Kısacası hayatın her döneminde, sağlığınız için bir yarar sağlamalısınız ve Sağlık Sigortası sahibi olmalısınız. 20 den fazla şirket ile sizin için en avantajlı fiyat ve en uygun içerik ile yardımcı olacak uzman sağlık ekibimiz ile hemen iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

700 den fazla olumlu sigortalı yorumlarımızı okumak için tıklayın.

Sigorta Partner AŞ.

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Hast. Doğum Uzm. Prof. Dr. Sevtap HAMDEMİR KILIÇ Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by