Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ

Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ; Lokman Hekim Etlik Hastanesi’nde. Muayeneler, tahliller ve doğum dahil.. Doğum Sağlık Sigortası ile %20 Vergi Avantajından yararlanın.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Erdem TAŞ Kimdir?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ; 1995 yılında başladığı tıp eğitimini, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2001 yılında başarıyla bitirmiş ve tıp doktoru unvanını almıştır. Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ ihtisasını ise 2007 – 2012 yılları arasında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde tamamlamış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ aynı kurumda 2012 – 2014 yılları arasında uzman doktor olarak görev almıştır, ardından 2014 yılında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başlamış 2015’e kadar burada görevini sürdürmüştür.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ 2015 – 2021 yılları arasında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyeliği yapmıştır, bu süre içinde 2019 yılında Ankara Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kulesi’nde doçent doktor ve eğitim görevlisi olarak da çalışmıştır. Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ 2021 yılında Lokman Hekim Etlik Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır ve halen burada Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde çalışmaya devam etmektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ’ın ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayınlamış birçok makalesi bulunmaktadır. (Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ)

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ’ın Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ’ın mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

 • Gebelik takibi ve doğum-Obstetri
 • İyi huylu jinekolojik hastalıkların tanısı, tedavisi ve takibi-Benign Jinekolojik Hastalıklar
 • Kötü huylu jinekolojik hastalıkların tanısı, tedavisi ve takibi-Malign Jinekolojik Hastalıklar
 • Kısırlık nedenleri ve tedavileri-İnfertilite
 • Jinekolojik organ sarkmaları
 • İdrar kaçırma problemlerinin tanısı ve tedavisi-Ürojinekoloji
 • Endoskopik Cerrahi (Laparoskopik ve histeroskopik cerrahiler)
 • Tuboplasti (Tıkanık tüplerin mikrocerrahi ile açılması)
 • Vajinoplasti ve Genital Rekonstrüksiyon
 • Aile Planlaması
 • Menopoz takip ve tedavisi

Kadın Doğumda En İyi Hastane

Her yıl dünyada 20 milyon yeni birey, cinsel yolla bulaşan bir hastalığa yakalanıyor. Bu çok ciddi bir rakam ve rutin kadın doğum muayenesi olmanız için geçerli bir neden. Ancak tek sebep bu değil. Adet dönemlerinizi kontrol altına almaktan belirli kanserleri önlemeye kadar, her kadının sağlığı için düzenli olarak bir kadın doğum uzmanına muayene olması çok önemlidir.

Kadın doğum uzmanları, kadınların 13 ila 15 yaşları arasında ilk jinekolojik muayeneye gitmeye başlamasını önermektedir. Bu ziyaretlerin bireyler cinsel olarak aktif hale gelmeden önce başlaması önemlidir. Ergenlik de zor bir dönemdir ve bir kadın doğum uzmanına ve onun hizmetlerine aşina olmak faydalı olabilir. 21 yaş civarında, kadınların yılda bir kez kadın hastalıkları ve doğum bölümünde kadın doğum uzmanına muayeneye başlamaları önerilir.

Kadın doğumda en iyi hastane, kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterir. Kadın doğum doktorunuzun uzmanlık alanı, sizin hastalık ya da gebelik durumunuz, doktorunuzun görev yaptığı hastane seçiminizi etkiler.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ve özel sağlık sigortaları ile, şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında ihtiyacınıza göre tercih ve değişiklik yapabilirsiniz.

Hamileyken Doğum Sigortası ve Doğum Paketi

Hamileyken Doğum Sigortası hamileliğiniz başladıktan sonra sahip olabileceğiniz bir sağlık sigortası ürünüdür.

Hamilelik süreci boyunca doğuma kadar geçen sürede muayeneleriniz, gebelik rutin tahlil ve testleriniz, normal & sezaryen doğumunuz, anestezi giderleriniz, doğum şeklinize göre 2 geceye kadar hastanede yatış giderleriniz, refakatçi giderleriniz doğum sağlık sigortası ile karşılanır.

Türkiye genelinde, anlaşmalı hastanelerin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı kadın hastalıkları ve doğum uzmanları arasında seçim yapabilir, süre içerisinde isterseniz hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Doğum paketi sahibi olarak, devlet desteği ile vergi avantajından faydalanabilir, gelirinize göre ödediğiniz doğum sağlık sigortası tutarının % 15 ile % 40lık kısmını geri ödeme olarak alabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumdan sonraki hastanedeki ilk muayenesi, koruyucu aşısı SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır ve siz hastaneye ek ücret ödemezsiniz.

Doğum Paketini hamileliğinizin dilediğiniz haftasında sahip olabilirsiniz. 

Muayeneler tahliller ve doğum için sağlık sigortası alabileceğiniz gibi dilerseniz sadece doğumunuzu özel hastanelerde yapabileceğiniz bir sağlık sigortası sahibi de olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Emre Erdem TAŞ Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by