Doç. Dr. Hatice Çelik

Doç. Dr. Hatice ÇELİK Lokman Hekim Sağlık Grubu’nda. Doğum sağlık sigortası ile siz de %20 vergi avantajından yararlanın. Bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hatice ÇELİK Hakkında

22 Eylül 1979 yılında İzmit’te doğan Doç. Dr. Hatice ÇELİK, 1996 yılında başladığı tıp eğitimini 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başarıyla tamamlamış ve tıp doktoru unvanını almıştır. Doç. Dr. Hatice ÇELİK, ihtisasını 2002 – 2007 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını kazanmıştır.

Doç. Dr. Hatice ÇELİK, ihtisasını yaptıktan sonra 2008 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve araştırma hastanesinde çalışmaya başlamış ve 2019’a kadar burada kariyerini sürdürmüştür. 2011 – 2012 yılları arasında bir yıl süreyle Amerika Tufts Üniversitesi’nde pelvik taban cerrahisi ve ürejinekoloji alanlarında bilimsel araştırmalar ve çalışmalar yapmıştır. 2019 yılında Ankara Şehir Hastanesi’nde çalışmaya başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hatice ÇELİK, şu an Lokman Hekim Sağlık Grubu’nun Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde doçent olarak kariyerine devam etmektedir, aynı zamanda Lokman Hekim Üniversitesi’nde öğretim üyesidir. Doç. Dr. Hatice ÇELİK’in ulusal ve uluslararası birçok dergide makaleleri yayınlanmıştır.

Doç. Dr. Hatice Çelik’in Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hatice Çelik’in mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

 • Gebelik ve Doğum
 • Laparoskopik Cerrahi
 • Histereskopik Cerrahi
 • Vajinal Operasyonlar
 • Genital Estetik
 • Ürojinekolojik Cerrahi
 • İnfertilite
 • Onkolojik Cerrahi
 • Miyom ve yumurtalık kistleri
 • İdrar Kaçırma
 • Vajinal Sarkma ve Estetik vb.

Pelvik taban cerrahisi, pelvik organ sarkması veya rahim sarkması olarak bilinen jinekolojik bir problem için cerrahi prosedürleri içerir. Yıllık rutin kadın hastalıkları ve doğum bölümü muayenelerinizde, olası hastalıklarınız için önlem  alınırken, oluşan rahatsızlıklarınız için de tedavi yoluna gidilir.

Hastalık öncesi tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak, olası hastalıklarını teminat altın almış olursunuz. Sağlık sigortası satın aldıktan sonra gelişen hastalıklarınız için sigorta şirketleri ek prim uygulayamazlar ve tedavi ile ameliyat giderleriniz sağlık sigortası ile karşılanır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Sağlık Sigortası Kullanımı

Bebek sahibi olma kararı, hayatınızdaki önemli adımlardan biridir. Özellikle ilk kez anne olacaklar için doğumla ilgili pek çok soru işareti vardır. Hamilelik öncesi dönem; doğurganlığı artırmak, hamilelikte yaşanan sorunları azaltmak ve doğumu iyileştirmek için hayatınızı şekillendireceğiniz dönemdir. Bu süre içinde hastaneye gitmeniz ve düzenli obstetrik muayene yaptırmanız yararınızadır. Hamileliğin seyrini ve doğum kalitesini iyileştirmek, sağlıklı bir bebeğin doğumunun da temelini oluşturur.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Özel Sağlık Sigortası sahibi olarak, anlaşmalı özel hastanelerde ve özel muayenehane hekimleri ile, ihtiyacınıza uygun teşhis tanı ve tedavi yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Sadece doğum eylemi için değil, SGK kapsamındaki kadın hastalıklarının tedavisinde de sağlık sigortanızı kullanabilir, tamamlayıcı sağlık sigortası ile yalnızca 15 TL katılım payı ödemesi ile muayene olabilirsiniz.

Sağlık Sigortasında Sadece Doğum Paketi

Birçok sağlık sigortası poliçesi için, hamilelikle ilgili herhangi bir masraf talep edemeyeceğiniz aylık bekleme süreleri vardır. Bu nedenle, hamileliğiniz sırasında özel kadın doğum bölümü kontrolleri istiyorsanız, hamile kalmadan önce sağlık sigortası yaptırmanız veya hamile kaldıktan sonra sahip olabileceğiniz doğum paketi satın alabilirsiniz. Sahip olduğunuz sağlık sigortanıza doğum teminatı ekletebildiğiniz gibi, hamilelik döneminizde yapılan sağlık sigortaları için de anne adaylarımıza yardımcı oluyoruz. Hatta dilerseniz sadece doğum eyleminiz için, doğumunuza haftalar kala bile sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

 

Sadece doğum paketi ile;

 • Anlaşmalı özel hastaneler arasından seçim yapabilir, aynı ağ hastaneleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
 • Normal & sezaryen doğum, sağlık sigortası teminatları içindedir.
 • 2 geceye kadar hastane yatışınız ve refakatçi giderleri sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Doğum sonrası bebeğin ilk muayenesi, topuk kanaması gibi rutin kontroller SGK’ya tabidir ve ek ücret alınmaz.
 • Tüm sağlık sigortalarında olduğu gibi doğum sağlık sigortası da ortalama %20 oranında devlet desteğinden yararlanır ve vergi avantajı sağlarsınız.

 

Sadece doğum paketi

Hamilelik öncesi doğum paketi

Hamileyken doğum paketi

Çocuk sağlık sigortası

Tek başına bebek sağlık sigortası

Anlaşmalı özel hastaneler ve tüm sağlık sigortası

ürünleri hakkında detaylı bilgiyi uzman sağlık ekibimizden alın. Size uygun sağlık sigortası teklifleri için hemen bizi arayın.

0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Hatice Çelik Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by