Dr. Öğr. Üyesi Aylin Ayrım

Dr. Öğr. Üyesi Aylin AYRIM ile gebelik planlamanızda sağlık sigortası ile hizmet alın

Dr. Öğr. Üyesi Aylin AYRIM Hakkında

Dr. Öğr. Üyesi Aylin AYRIM; Medical Park Sağlık Grubu, Medical Park Ankara ( Batıkent) Hastanesi’nin Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü doktorlarından biridir. Aynı zamanda Özel muayenehane hekimi olan Aylin Ayrım, SGK anlaşmalı olarak hizmet vermemektedir.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini  tamamlayan Dr. Aylin AYRIM ihtisasını ise, Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ünvanını almıştır.

1997 yılından beri Kadın doğum doktoru olan Aylin Ayrım, sırasıyla İstanbul Acıbadem Sağlık Grubu, Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi, Fatih Üniversitesi Hastanesi, Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Özel Liv Hospıtal Ankara, Özel Ankara Medıcal Park Hastanesi’nde hizmet vermiştir.

Muayene için hastalarını Söğütözü’ndeki özel muayenehanesinde kabul etmektedir.

SGK anlaşmalı bölüm ve hekimlerden hizmet almak isteyebilecek sigortalılarımız için;

Ankara’nın alanında en uzman hekimleri ile hizmet veren Medical Park Ankara( Batıkent) hastanesi SGK anlaşmalı bir özel hastane olup, sahip olduğunuz sağlık sigortasını anlaşmalı bölümlerde kullanabiliyorsunuz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

Muayenelerde sadece 15 TL ödeyin.

Test ve tetkikleri için ek ücret ödemeyin.

Doğum teminatlı sağlık sigortası ile,

Normal/ sezaryen doğum için ücret farkı ödemeyin.

Doğum yatış ve refakatçi giderleriniz sigortanız ile %100 karşılansın.

Nakit ya da taksitle ödeme yapabileceğiniz sağlık sigortasının vergi avantajından da faydalanabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Aylin AYRIM ile Gebelik Planlama

Hamilelik süreciniz henüz başlamadıysa ve yakın zamanda gebelik planlıyorsanız, size uygun sağlık sigortası planları için hemen uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130

Kadın doğum doktoru olarak Ankara’da oldukça pozitif dönüşler ile tercih edilen Dr. Öğr. Üyesi Aylin AYRIM, kadın hastalıklarınız, gebelik planlamanız ve kısırlık tedavisi gibi uzmanlık alanlarıyla, güler yüzlü hizmet sunuyor.

Hamilelik süreciniz başlamadan önce, uygun fiyatlarla taksitle ödeme kolaylığı ile bekleme süreli ya da bekleme süresiz sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

Bekleme Süreli ve Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortaları

Bekleme süreli sağlık sigortalarında 2 ay, 3 ay, 6ay ve 12 ay bekleme süreli planlar mevcuttur. Hamileliğinizden önce , doğum yapacağınız tarihi hesaplayarak bekleme süreli sigorta seçmeniz avantajınıza olacaktır. Doğum teminatının içinde olduğu bu sağlık sigortaları rutin gebelik test ve tetkiklerinizi karşılar. Normal & Sezaryen doğumunuz, doğumda hastanede yatışınız ve rekafatci giderleriniz %100 karşılanır. Fiyat olarak da oldukça makul olan  sağlık sigortaları ile vergi avantajından da faydalanırsınız.

  • Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız Doğum Sağlık Sigortası ile herhangi bir bekleme süresine tabi kalmadan sağlık sigortalarını hemen kullanmaya başlayabilirler.
  • Doğuma kadar kullanabileceğiniz 8 doktor muayenesi hakkınızı dilerseniz kadın doğum doktoru dışında farklı bölüm doktorları için de kullanabilirsiniz.
  • SGK kapsamındaki gebelik rutin tahlil ve tetkikleri sağlık sigortası ile ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
  • Doğumda 2 geceye kadar hastanede yatışınız %100 karşılanır.
  • Normal & Sezaryen doğum ayrımı olmadan doğum şekliniz için ek ücret ödemezsiniz.
  • Refakatçi giderleriniz sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Bebeğinizin doğumu ile ilk çocuk doktoru muayenesi içerisinde topuk kanı, K vitamini, rutin kontrolleri SGK tarafından karşılanır, hastaneye ücret ödemesi yapmazsınız.

Devlet Desteği ile Vergi Avantajı

Bütün sağlık sigortalarında olduğu gibi Doğum Sağlık Sigortasında ve doğumunuzdan sonra bebeğiniz için yaptırabileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası ile vergi avantajından faydalanırsınız.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile devlet desteği vergi avantajından siz de faydalanın. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler yani gelir üzerinden vergi ödeyen herkes bu vergi avantajından yaralanabiliyor.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sağlık sigortası poliçenizi çalıştığınız kurumun mutemetine iletmek.

Siz de kendiniz, eşiniz, bebeğiniz & çocuğunuz için Doğum Sağlık Sigortası ve Çocuk Sağlık Sigortası yaptırarak, sağlığınızın geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Olası hastalık ve kaza durumlarında sigortanız masraflarınızı karşılayacak, siz de sağlığınızın teminat altında olmasının güvenini  yaşayacaksınız. ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 20 den fazla anlaşmalı sigorta şirketimiz içinden bütçenize en uygun ve içeriği en avantajlı sağlık sigortasını seçin. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Dr. Öğr. Üyesi Aylin Ayrım Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by