Op. Dr. Ahmet Süha Özer

Op. Dr. Ahmet Süha ÖZER; Medical Park Ankara Hastanesi'nin SGK anlaşmalı hekimlerindendir. Sağlık sigortası ile siz de kadın doğum doktorumuzdan randevu alın.

Op. Dr.Ahmet Süha ÖZER

Op. Dr. Ahmet Süha ÖZER; Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Ankara Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları Uzmanlığını almış aynı zamanda Ankara Etlik Zübeyde Hanım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  Yan dal uzmanlık ile Jinokolojik Onkoloji eğitimini tamamlamıştır. Uzm.Dr. Ahmet Süha ÖZER, Medical Park Ankara (Batıkent) Hastanesi’nde şuanda hizmet vermektedir.

Hastaları kendisini ‘kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güvenilir huzur veren bilgili bir kadın doğum doktoru’ olarak tanımlamaktadır. Sakin ve huzur veren mizacı ile anne adaylarının sıklıkla tercih ettiği Ankara doktorlarındandır. İlgi alanları ; Jinekolojik onkoloji ,Endoskopik cerrahiler, Laparoskopik cerrahi ,Üriner inkontinans cerrahi olan kadın doğum doktorumuz aynı zamanda SGK anlaşmalı bir hekimdir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile sağlık sigortası yapıldıktan sonra ortaya çıkan rahatsızlıklarınız ve hastane yatışlarınız %100 karşılanır.

Op. Dr.Ahmet Süha ÖZER ile Üriner inkontinans cerrahi ( İdrar kaçırma ameliyatı)

Vajinal askı prosedürleri, stres üriner inkontinansın kontrolüne yardımcı olan ameliyat türleridir. Bu, gülerken, öksürürken, hapşırırken, bir şeyler kaldırırken veya egzersiz yaparken meydana gelen idrar kaçağıdır. Cerrahi yöntem üretranızı ve mesane boynunuzu kapatmanıza yardımcı olur. Üretra, idrarı mesaneden dışarıya taşıyan tüptür.

Genel anestezi ya da spinal anestezi uygulaması ile gerçekleştirilen operasyonda kadın doğum doktorunuz vajinanızın içinde küçük bir cerrahi kesim (kesi) yapar. Kasık kıl çizgisinin hemen üstünde veya kasıkta başka bir küçük kesim yapılır. İşlemin çoğu vajina içindeki kesiden yapılır. Doktor doku veya sentetik malzemeden bir askı oluşturur. Askı, üretranızın ve mesane boynunuzun altından geçirilir ve alt karnınızdaki güçlü dokulara bağlanır veya vücudunuzun iyileşmesine ve dokunuza dahil olmasına izin vermek için yerinde bırakılır.

Ameliyattan bahsetmeden önce kadın doğum doktorunuz mesane yeniden eğitimi, kegel egzersizleri, ilaçlar veya diğer seçenekleri denemenizi isteyecektir. Bunları denediyseniz ve hala idrar kaçırma sorunu yaşıyorsanız, ameliyat en iyi seçeneğiniz olabilir.

Kadın Doğum Doktoru  Ahmet Süha ÖZER, Ankara’da Üriner inkontinans cerrahisinde sıklıkla tercih edilen hekimlerimizdendir. Sağlık sigortası sahibi iseniz, siz de muayenelerde sadece 15 TL ödeyebilir, hastane yatışlarınız durumunda yatarak tedavi teminatınız ile ek ücret ödemeden cerrahi işlemlerinizi karşılayabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Avantajları

Sağlık sigortaları ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden, anlaşmalı hekimlerde sadece 15 TL ye muayene olabileceğinizi biliyor musunuz?

Ayrıca sağlık sigortaları ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40 lık kısmını devlet desteği-vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz.

Muayene hakkınız içinde kadın doğum doktorunuzun isteyeceği test ve tahliller için ek ücret ödemezken, olası yatışlarınız da sağlık sigortası ile %100 karşılanır. Refakatçi giderleriniz de teminat dahilimdedir.

Sağlık Sigortası Hamileyken Yapılabiliyor Mu?

İki Can Doğum Sağlık Sigortası ile 2017 yılından beri anne adaylarımıza hamilelik süreci başladıktan sonra sahip olabilecekleri sağlık sigortası hizmeti sunuyoruz. Gebelik rutin test ve tahliller için ek ücret ödemediğiniz, doğum eyleminizi kapsayan bu Doğum Sağlık Sigortası için siz de hemen uzman sağlık ekibimiz ile iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Doğum Sağlık Sigortası ile;

Türkiye genelinde anlaşmalı özel hastanelerde dilediğinizi seçer, dilediğiniz SGK anlaşmalı kadın doğum doktoru ile hamilelik sürecinizi planlarsınız.

İstediğiniz zaman hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Muayenelerde sadece 15 TL öder, 10 gün içinde kontrollerinize ek ücret ödemezsiniz.

Normal & Sezaryen doğum şekli fark etmeksizin lokal ve genel anestezi uygulamalarınıza ücret farkı ödemesi yapmazsınız.

2 geceye kadar doğum için hastaneye yatışınız sağlık sigortası ile %100 karşılanır.

Ödemelerinizi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz.

Sağlık sigortaları vergi avantajından Doğum Sağlık Sigortası ile de faydalanırsınız.

Sağlık Sigortalarında Vergi Avantajı

Sağlık sigortası için ödediğiniz poliçe tutarını, aylık brüt gelirinizin %15 ile %40lık kısmını geçmemek kaydıyla vergi iadesi olarak geri alabilirsiniz. İşçi, işveren, kamu yada özel sektör çalışanı olmanız fark etmeden, geliri üzerinden vergi ödeyen herkesin yaralanabileceği bir avantajdır vergi avantajı.

Tek yapmanız gereken, sağlık sigortasının gerekli evrakları kurumunuzun muahesebe / mutemetine iletmektir.

Devlet desteği ve vergi avantajı hakkında daha kapsamlı bilgi almak için (0850) 346 1130 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ahmet Süha Özer Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by