Op. Dr. Pınar Telli Celtemen Doğum Paketi

Op. Dr. Pınar Telli Celtemen Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği

Op. Dr. Pınar Telli Celtemen Yeni Kliniğinde

Op. Dr. Pınar Telli Celtemen, Medical Park Ankara Hastanesi Kadın hastalıkları ve doğum bölümü ekibinde uzunca bir süre emek vermiş, belki bugüne kadar sayısı yüzlerle ifade edilebilecek anne adayımızın takibini başarıyla yapmış ve oldukça önemli oranlarda hasta memnuniyetini de yakalamıştır.

Anne adaylarımıza   yaklaşımı , gelişen teknolojiye yenilmeyen insani duygularıyla güven duyulan tecrübeli doktorumuzun ismi, riskli gebelik takibi  (perinatoloji),  tüp bebek ve tekrarlayan gebelik kayıplarına ilişkin tedavi yöntemlerinde öne çıkmaktadır.

Op. Dr. Pınar Telli Celtemen,  2020 yılı sonlarına doğru, takip ettiği hastaları ve hamile anne adaylarımıza çok daha yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunabilmek için Mustafa Kemal Mahallesi’nde özel kliniğinde hasta kabulüne başlamıştır.

Medical Park Ankara Hastanesi’nde görev yaptığı dönemde de, Ankara’nın farklı semt ve ilçelerinden gelen hastaları ve takibindeki anne adayları için; Yeni Kliniği için bu kez bir çok semtten ulaşımı oldukça kolay ve Pınar Hanım’ın birlikte çalıştığı özel hastanelerin de merkezinde olan bir konum seçmesi,  bizleri şaşırtmadı.

Hamile anne adaylarımız ve  yıllık rutin kontrolleri için Pınar Hanım’da takip edilmek isteyen hastaları için, özel muayenehanenin avantajlı koşulları, beraberinde gereği gibi sağlanan üst düzey hijyen standartları, özellikle pandemi döneminde çok fazla dışarıya çıkmak istemeyenler için iyi bir seçenek.

Sağlık sigortaları ile  daha önce özel hastanelere giden hastalar için de, küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var.  Op. Dr. Pınar Telli Celtemen’in  kliniğindeki sağlık hizmetleri için, alacağınız belge ile sigorta şirketinizden sağlık harcamanızın size ödenmesini kolaylıkla talep edebilirsiniz. Doktorumuzun anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri hakkında çok soru alıyor olsakta..

Yararlandığınız bireysel yada kurumsal sağlık sigortaları, özel muayenehane hekimlerindeki sağlık harcamalarınızı karşılar. Basit bir form ve ödeme belgesini sigorta şirketinize göndererek süreci yönetebilirsiniz.

Planlı olmanın sağlık harcamalarınızda her zaman daha avantajlı ve ekonomik olacağına da vurgu yaparak…

Hamilelik Dönemi İçin Doğum Teminatlı Sağlık Sigortası

Yakın zamanda hamilelik planlıyorsanız, şimdiden doğum teminatlı bir sağlık sigortası almanızı öneriyoruz. Böylece  Op. Dr. Pınar Telli Celtemen takibinde; Muayenelerden, tahliller ve doğuma kadar tüm harcamalarınız için; Hamilelik öncesinde  kapsamlı doğum sağlık sigortaları ‘ndan yararlanabilirsiniz.

Hamilelik süreciniz başlamış ve sağlık sigortası yaptırmak içn geç kaldığınızı düşünüyorsanız.. Üzülmeyin ve Hamileyken doğum paketleri hakkında hemen bilgi alın.

 

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

 

Doğumdan Hemen Sonra Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, özellikle ilk yılında çocuk sağlık sigortasından yararlanmanız oldukça önemli. Hamilelik sürecinizde, her ay düzenli olarak devam eden doktor kontrollerinizi hatırlayın..

Bebeğiniz için de, ilk yıl her ay sağlıklı çocuk muayenesi için bir pediatri doktoruna takibe başlayacaksınız. Hamileliğinizin ilerleyen haftalarında, çocuk sağlık sigortası araştırma notunuzu kenara iliştiriyoruz.. Sağlık ekibimiz, hizmet verdiğimiz çok sayıda sigorta şirketi ve size sunabileceğimiz onlarca alternatif arasından, beklentilerinizi karşılayacak en iyi alternatifleri hazırlayacaktır.  Şirketimiz Sigorta Partner Aş için sigortalılarımızın yorum ve değerlendirmelerine göz atmak isterseniz. YORUMLAR linki ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Pınar Telli Celtemen Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by