Op. Dr. Süleyman Erçoban

Op. Dr. Süleyman Erçoban

Op. Dr. Süleyman Erçoban Gebe Takibi Doğum Paketi

Medical Park Ankara Hastanesi ‘nde göreve başladığında Acil’de görmeye alıştığımız ve hastanenin diğer hekimlerinde takibi devam eden çoğu anne adayımızın da, acil durumlarda karşılarında görmeye başladıkları başarılı doktorumuz, bugün belki bu iletişimin de, desteği ile… Oldukça ilgi çeken bir hekim olarak yerini aldı. Forum sitelerindeki başarılı yorumları, anne adaylarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşlerle;

Op Dr Süleyman Erçoban ile gebe takibine başlamak isterseniz, detaylı bilgi alabilirsiniz. Hamilelik öncesinde veya hamileyken alabileceğiniz özel doğum sağlık sigortaları, oldukça avantajlıdır. Çalışanlar, eşleri ve çocukları için sağlanan sağlık sigortaları devlet desteği, doğum sağlık sigortasında da size %40’a varan devlet desteği sağlar. Hemen Bilgi Al

Op. Dr. Süleyman Erçoban

Op  Dr Süleyman Erçoban Medical Park Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde, Kadın Doğum Ekibi’ndedir.

Medical Park Ankara Hastanesi’nin 2014 yılında açılışından sonra, şehrin batı yakasında SGK anlaşmalı en büyük özel hastane kompleksi olması, ulaşım kolaylığı, özellikle tüm branşlarda hizmet sunması ile, en çok tercih edilen anlaşmalı hastanelerimiz arasında kısa zamanda yerini almış oldu.

Kadın doğum ve pediatri bölümlerinin her zaman öne çıktığı hastaneler düşünüldüğünde, Medical Park, güçlü kadın doğum kadrosuyla, tam anlamıyla bir ekip resmi vermeye devam ediyor.

Op Dr Süleyman Erçoban ekibin gece nöbetlerinde ismini duyurduğu için, neredeyse geç saatlerde hastaneye gitmek zorunda kalan anne adaylarımızın hemen hemen hepsinin yakından tanıdığı, ilgili ve samimiyetiyle anılan hekimimiz, İnfertilite, Normal ve Riskli Gebelikler, Doğum, Menapoz, Polikistik Over Sendromu, Tekrarlayan Gebelik Kayıpları, Endoskopik Cerrahi işlemler, Adölesan Jinekoloji, Genel Jinekoloji alanlarında hizmet sunar.

Op. Dr. Süleyman Erçoban Eğitim ve Uzmanlık Bilgileri

Gazi üniversitesi Tıp Fakültesi
Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Uzmanlık

***

Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1996 – 2000
SSK Çayeli Doğumevi 2000 – 2005
Çayeli Devlet Hastanesi 2005 – 2007
Özel ASG Tıp Merkezi 2008 – 2015
Özel Lokman Hekim Sincan Hastanesi 2009 – 2012
Özel Bilgi Hastanesi 2012 – 2015
Özel Etimed Hastanesi 2015 – 2017
HRS Kadın Hastanesi 2012 – 2017

Medical Park Ankara Hastanesi’nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Anne adaylarımızın sağlık sigortası hakkında araştırma yaptıkları tarih, hamile olduklarını öğrendikten sonraki dönemdedir. Dilerseniz;

Doğum Paketleri ve Sağlık Sigortası Avantajı

Doğum Sağlık Sigortası Paketlerimizden Hemen Yararlanabilirsiniz. Muayenelerinizi, rutin gebelik test ve tetkikleriniz ile doğum eyleminizi karşılayacak; Doğum Sağlık Sigortası Paketlerimiz için Hemen Bilgi Alın.

Doğum Harcamalarında Vergi Avantajı – Devlet Desteği

Doğum harcamalarınız için Doğum sağlık sigortası yaptırarak; Vergi avantajı ile Devlet Desteğinden yararlanabilirsiniz. Böylece doğum masraflarınız  %15 ile %35 arasında değişen oranlarda daha avantajlı hale gelir.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Süleyman Erçoban Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by