Medical Park Göztepe Hastanesi ‘nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Medical Park Göztepe Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde geçerli - Doğum Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Alın (0850) 346 11 30

Medical Park Göztepe / Bahçeşehir Üniversitesi Hastanesi

İstanbul’un gözbebeği Kadıköy’de bulunan Medical Park Göztepe Hastanesi, Medical Park Hastaneler Grubunun  en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır.

Medical Park Göztepe / Bahçeşehir Üniversitesi Hastanesi’nin en başarılı bölümlerinden biri de kadın hastalıkları –  doğum ve pediatri (çocuk hastalıkları) bölümüdür. Sigortalılarımız tarafından sık sık tercih edilen bu bölüm, SGK ile yararlanma şansınızın olduğu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşması dahilindedir.

Yaptıracağınız tamamlayıcı sağlık sigorta ile Medical Park Göztepe Hastanesi’nde;

 • Sadece 15 TL katılım payını ile,  ek ücret ödemeksizin muayene olabilirsiniz.
 • Muayenenin hakkınız içinde doktorunuzun isteyeceği SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki  tahlil ve tetkikler sigorta poliçesi  dahilindedir ve %100 karşılanır.
 • Ameliyat olmanız ve hastaneye yatışınızın gerektiği durumlarda ,sağlık harcamalarınız sigorta poliçesi ile  karşılanmaktadır.

Devlet desteği alarak sigortanızı %15 – %40 arasında bir oranda Vergi avantajı ile , daha avantajlı bir fiyata maal edersiniz. Sigorta şirketlerimizin sunduğu bir başka avantaj ise;  Sağlık sigortalarınızı taksitlendirerek kolayca ödeyebilirsiniz. Oldukça kısa bir sürede ve kolayca sağlık sigortanızı yaptırarak,  özel hastanelerde fark ücreti ödemeden hizmet alırsınız.

Hamile Kalmadan Önce Yapılan Doğum Sağlık Sigortası Poliçeleri (Doğum Teminatı)

Hamilelik süreci başlamamış anne adayı sigortalılarımız,  bekleme süresi olmadan doğum paketlerimizden yararlanabilirler. Henüz hamile olmayan, yakın zamanda bebek planlayan anne adaylarına bekleme süresi olmayan, oldukça kapsamlı bir sağlık sigortası sunmaktayız.

Sağlık sigortanıza ek olarak doğum teminatı eklemeniz halinde gebelik süresince kadın doğum muayeneleriniz, tahlilleriniz, doğumunuza kadar olan sürede gerçekleşebilecek olan beklenmeyen hastane yatışları ve doğum doğum teminatlı sağlık  sigortası kapmasındadır.  SGK ile hizmet almaya kıyasla… SGK ile yapacağınız ek ödemeleri düşünmeden  “elinizden geldiğince” rahat bir hamilelik deneyimi yaşayın. Şimdi Doğum Sağlık Sigortası Yaptırın. 

Hamileyken de, Doğum Sağlık Sigortası Sahibi Olabilirsiniz!

Bir çok anne adayı, hamilelik süreci başladıktan sonra doğum  sigortaları ve doğum paketlerini araştırmaya başlar. Yani, henüz geç kalmış değilsiniz. Her sene şirketimiz SİGORTA Partner AŞ‘den bu konuda bilgi alan  20.000’den fazla anne adayı, hamilelik haberi sonrasında ekibimizle iletişime geçiyor.

Medical Park Göztepe Hastanesi’nde Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Poliçesi

İki Can Doğum Sigortası hamileliğin başlangıcından itibaren yapılabilen bir sigorta türüdür. İki Can Doğum Sigortası dahilinde hamile sigortalılarımızın gebelik dönemine ait rutin sağlık harcamaları, doğum poliçesi ile  karşılanmaktadır. Tüm anne adaylarına önerilen bu sigorta %20 devlet desteği ile öne çıkar.

Hamileyken Yapılan Doğum (Sağlık Sigortası ) Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

 • Muayenelerinizi yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ile, gerçekleştirebilirsiniz.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki rutin gebelik  test ve tetkikleri , sağlık sigortanız kapsamındadır.
 • Sezaryen / normal doğum sağlık sigortanız kapsamındadır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi giderleri sağlık sigortanız kapsamındadır.
 • Doğum sağlık sigortası ile kullandığınız muayene haklarınızı , anlaşmalı özel hastanelerde, doğuma kadar diğer SGK’lı bölümlerde de, kullanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi dilerseniz taksitle yapabilirsiniz.
 • Sağlık sigortası yaptırmayı tercih ederek,  %20’si devlet desteğinden yararlanmalısınız. Vergi avantajı sağlık sigortası için ödeyeceğiniz yıllık primlerde %15 ile %40 arasında önemli bir tasarruf sağlar.

Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız Çünkü…

SGK anlaşmalı özel hastanelerdeki  muayeneler, testler, tetkikler…  Hastaneye gitmekteki  şikayetinize göre değişiklik gösterir. Bu değişiklikler elbette hastaneye ödemeniz gereken SGK fark miktarı da, arttırabilir.

 • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
 • Muayeneleriniz yalnıza 15 TL SGK katılımla  gerçekleştirebilirsiniz. (fark ücret yok)
 • Gerekli görmeniz halinde , doktor ve hastane değiştirme şansınızı korursunuz.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Devlet desteği ile sağlık sigortanız için ödeyeceğiniz primlerde %40’a kadar vergi avantajından yararlanırsınız.

Bebek Sağlık Sigortası Neleri Kapsar/Karşılar?

 • Şirketlere göre değişen sayılar da olsa… 10 doktor muayenesi hakkınızı dikkate alabilirsiniz.
 • Testler ve tahliller sigorta kapsamındadır.
 • Hastane yatışı ve ameliyatlar, sağlık  sigortanız tarafından %100 karşılanır.
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteklidir.
 • Muayenelerde diğer tüm tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi 15 TL katılım ödersiniz.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırın

Medical Park Göztepe Hastanesi’nde doğum yapan annelerimiz,  çocuklarının sağlık kontrolleri için de,  bu hastaneyi tercih ediyorlar.

Sadece çocuğunuzu sigortalayabileceğiniz gibi…  Sizinle birlikte sigortalı olmasını sağlayacak, aile indirimden ayrıca yararlanabileceğiniz sağlık sigortası planlarımızın ayrıntılarını (0850) 346 11 30 ‘dan sağlık ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz çocuklarınız için;  Özel Sağlık Sigortası da tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için; Sağlık sigortası uzmanlarımız ile iletişime geçin. (0850) 346 1130

Devlet Desteği / Vergi Avantajı

Kamu veya özel sektörde bordrolu çalışanlarından, iş verenlere…  İş verenlerden,  yıllık gelirleri üzerinden vergi ödeyen herkes…  Vergi avantajından yaralanabilir. Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarında %15 – %40 arasındaki vergi diliminize göre;  vergi avantajından yaralanabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Göztepe Hastanesi ‘nde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by