Çankaya Yaşam Hastanesi’nde Muayeneler 15TL

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları ile Anlaşmalıdır. Sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olur , testlerinizi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Hakkında Hemen Bilgi Alın (0312) 911 11 39

Çankaya Yaşam Hastanesi

Çankaya Yaşam Hastanesi Ankara’nın gözde semtlerinden, Birlik Mahallesinde bulunan, butik hastane tarzıyla hizmet veren, doğum sağlık sigortanızı kullanabileceğiniz,  anlaşmalı bir hastanemizdir.

Kadın doğum bölümünün yanı sıra, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, kulak burun boğaz, kardiyoloji, nöroloji gibi bir çok bölümle hizmet veren hastanemizde Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızı kullanabilir, dilerseniz sağlık sigortanızı anlaşmalı diğer hastanelerimizde de kullanabilirsiniz.

Çankaya Hastanesi’nde Geçerli Doğum Sigortası Paketi Neleri Kapsar?

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketi,   Çankaya Yaşam Hastanesinde olduğu gibi, bir çok  anlaşmalı özel hastanede de,  kullanabilirsiniz. Aynı networkte yer alan (hastane ağı)  hastaneler içerisinden hastane ve doktorunuzu seçebilir , gerekli görürseniz, hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Hamile olduğunuzu öğrenmeniz ile başlayan bu süreç, bebeğinizi kucağınıza alacağınız güne dek devam eder. Hamileliğinizin ilk haftalarında sağlık sigortası sahibi olabileceğiniz gibi sadece doğum için de doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Çankaya Hastanesinde Geçerli Doğum Sağlık Sigortası

Hamilelikte ilk haftalarından itibaren kontrollerinizin başlayacağı doğum sağlık sigortanız ile;

  • Gebelik döneminde rutin muayeneleriniz,
  • Muayenelerin içindeki rutin test ve tetkikler,
  • Normal / Sezaryen doğumunuz
  • Doğum için Hastane yatışınız (2 geceye kadar)
  • Oda – refakatçi giderleriniz, siz ek ücret ödemeden sağlık sigortası ile karşılanır.

Sadece sağlık sigortaları ile sunulan vergi avantajı sayesinde ,ödediğiniz poliçe tutarının, gelir verginiz oranında (%15 ila %40) önemli kısmını da devlet desteği ile geri alırsınız.

Doğum Sağlık Sigortası Avantajları

Doğum sağlık sigorta ile hamilelik dönemindeki sağlık harcamalarınızı  minimum maliyet ile karşılarsınız. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın sağlık sigortası teminatları içerisindedir. Ek ücret ödemezsiniz.

Çankaya Yaşam HastanesiTek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve standart anestezi giderleriniz de sağlık sigortasınız tarafından %100 karşılanır.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, yenidoğan, doğum anındaki ile kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu yada özel sektörde bordrolu  çalışanlar ile, işverenler (iş yeri sahipleri) gelirleri üzerinden vergi ödeyen herkes; Kendisi, eş ve çocukları için  sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Yakın Zamanda Hamilelik Planlıyorsanız

Hamileyken yaptırabildiğiniz doğum sağlık sigortası alternatiflerimizin yanında, henüz hamile olmayan ve yakın zamanda gebelik planlayan anne adaylarımıza da alternatif sağlık sigortası ürünlerimizi öneriyoruz. Bekleme süreli ve bekleme süresiz  sağlık sigortaları ile siz de çok ekonomik rakamlara anne olabilir, özel hastanelerde fark vermeden muayene olmanın, testlerinizi yaptırmanın ve doğum konforunu yaşayabilirsiniz.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı ve BEKLEME SÜRESİZ Doğum Sağlık Sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercihte bulunur  ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız da,  mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının ortlalama%20’lik kısmını devletten vergi avantaıjyla geri alırsınız. Poliçenizi ve doğum harcamalarınızı , aynı oranda daha ekonomik fiyatlara maal edersiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası

Yeni doğan bebeğiniz ve 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde,  SGK ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz.

Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için, ek bir ücret ödemeden;  Sadece 15TL katılım payı ile hizmet alırsınız.

Çocuk sağlık sigortası sahib değilseniz, birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutar karşılığında;  1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesi olan çocuk sağlık sigortası almak ve uzun yıllar bu alışkanlığı devam ettirmek oldukça ekonomik ve avantajlıdır.

Yıllık sağlık sigortası primlerinizi peşin ya da taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Ülke genelinde, çok sayıda anlaşmalı özel hastane alternatifiniz olur.

Sadece pediatri bölününde değil, diğer anlaşmalı bölümler de sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK anlaşmalı hastaneden hizmet alma şartı yoktur. Hatta dilerseniz şirketlerin anlaşmalı olduğu Özel Muayenehane hekimlerini de, tercih edebilirsiniz. Özel sağlık sigortalarında SGK desteği olmadığı için primler tamamlayıcı sağlık sigortasına oranla biraz daha yüksek olabilir.

Sigortalılarımızın 700’ün üzerindeki sayıya ulaşmış değerlendirme ve   yorumlarına (tıkla) bakabilir, bulunduğunuz il ve semte göre, sizin için en avantajlı hastanelerde, sağlık sigortası fiyatları ve detayını  sağlık sigortası uzmanlarımızdan alabilirsiniz.,

Sağlık Sigortalarınız için bizimle iletişime geçin; 20’den fazla sigorta şirketinin içerik ve fiyatları hakkında bilgi almak için; (0850) 346 1130 ‘dan   bize ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Çankaya Yaşam Hastanesi’nde Muayeneler 15TL Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by