Op. Dr. Ebru Yüce Doğum Paketi

Op. Dr. Ebru Yüce, Liv Hospital Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde görev yapmaktadır

Op.Dr. Ebru Yüce Doğum Ücretleri

Op. Dr. Ebru Yüce, Liv Hospital Ankara, Kadın Hastalıları ve Doğum Bölümünde görev yapmaktadır. Özellikle gebelik takibi için, anne adaylarımızdan yoğun telefon alıyoruz.

Anne adaylarımızın Ebru Hanım’a takibe başladıktan sonraki geri dönüşleri oldukça olumlu. Tıbbi donanım açısından, oldukça yeterli bir hastane olan Liv Hospital Ankara’da hastalarını kabul eden doktorumuz… Sigortalılarımızın tarafından; İşini ciddiye alan, sorulan her soruya yanıt veren, hatta soru sormayı beklemeden, anne adaylarımızın hamilelik haftasına göre, açıklayıcı biçimde bilgi veren bir hekim olarak nitelendiriliyor.

Özellikle ilk hamileliğini yaşayan anne adaylarımızın beklentilerinin bu denli karşılık bulması, doktorlarına duydukları güveni gönülden ifade edebiliyor olmaları, bizleri de sigortalılarımız adına çok mutlu ediyor. SGK anlaşmalı hekim olarak Liv Hospital ‘de çalışan Op. Dr. Ebru YÜCE, hamilelik öncesinde yıllık kontrollerini yaptırmak için kendisinden randevu alan ve bu sayede tanıştığı çok sayıda hastasının, hamilelik döneminde de takibe devam ettiği vazgeçilmez isimler arasında.

Özellikle anne adaylarımızın, hamilelik süreçlerinde ihtiyaç duyduğu desteği ve ilgili bulabildiği kadın doğum uzmanı doktorlarımız, sağlık koşulları kadar hamilelik süresince anne adaylarımızın psikolojik durumlarını ve motivasyonlarını da önemsiyor. Ulaşılabilir olarak onlara bu güveni her zaman hissettiriyor.

Op. Dr. Ebru YÜCE Doğum Paketi

Diğer Kadın Doğum Doktorlarını İnceleyin

Hamilelik süreci başladıktan sonra, doğum sağlık sigortası araştıran anne adaylarımıza iyi haberlerimiz var. Geçtiğimiz son 6 yılda bize gelen taleplerin neredeyse %93’ü hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızdan. Dolayısı ile, kendinizi yalnız ve geç kalmış hissetmeyin. Sizler için, doğum harcamalarınızı karşılayacağımız, “Hamileyken Doğum Sigortası Paketi” alternatiflerimiz var.

Op. Dr. Ebru YÜCE Doğum Paketi ‘ne hamileyken de başvuru yapabilirsiniz. Hamile olduğunuzu öğrendiğinizde geç kalmadan hemen alabileceğiniz ve ilk kontrollerinize Dr. Ebru Yüce’de başlarken hastaneye sadece 15TL ödeyeceğiniz bu avantajlı doğum sigortası poliçesi;

  • Muayenelerinizi
  • Rutin Gebelik Tahlil ve Tetkiklerinizi
  • Normal & Sezaryen Doğum Eyleminizi
  • Anestezi Giderlerinizi
  • Oda- Refakatçi Giderlerinizi
  • Bebeğinizin ilk işlemlerini karşılarken, size ayrıca; Diş, Diyetisyen Paketi, Psikolojik Danışmanlı gibi ek hizmetleri de ücretsiz sunuyor.

Detaylı bilgi için size en yakın ofisimizi arayabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Ebru Yüce Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by