Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Coşkun Şimşir

Kadın Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir Liv Hospital Ankara

Kadın Doğum Uzmanı – Doç. Dr. Coşkun Şimşir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir; 2015 yılında başladığı Liv Hospital Ankara Hastanesi’nde, kadın hastalıkları ve doğum bölümünde hasta kabulü yapmaktadır. Öncesinde, özellikle kadın doğum alanında bilinirliğe sahip olan, Medicana International Ankara, HRS Hastanesi gibi sgk anlaşmalı özel hastanerlerde çalışmıştır.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir, 2001 yılından itibaren normal gebe takibi ve riskli gebelik takibinde adını duyurmuş olsa da, jinekoloji cerrahisi ile,  kadın hastalıklarının tedavi süreçleri ve özellikle de tüp bebekte de, bilinen hekimlerdendir.

Özellikle; Laparoskopi eğitim belgesine, Histeroskopi eğitim sertifikasına ve Tüp bebek (IVF) sertifikasına sahiptir.

Anne adaylarımızın hamilelik önceside rutin jinekolojik kontrollerle tanıştığı ve hamilelik sürecinde de gebe takibinde devam edilen bir hekimdir. Güven veren ve sakin yapısıyla özellikle riskli gebelik sürecini klinik ve psikolojik olarak anne, baba adaylarıyla birlikte yöneten Dr Coşkun Şimşir hakkında detaylı bilgiye kısa bir araştırmayla kolayca ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya alanlarında çok aktif göremediğimiz Kadın Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir ‘e bu soruyu yönelttiğimizde, fırsat bulduğunda ilgilenmek istediğini, hastaları ile iletişimde sosyal medya mecralarının öneminin de farkında olduğunu fakat, bu konuda vakit ayıramadığı cevabını alıyoruz. Yinede hekimin instagram hesabına bir göz atmak isterseniz, fikir edinebilmeniz için linkini paylaşıyoruz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Coşkun Şimşir’in ünvanı

Liv Hospital Ankara Hastanesi SGK anlaşmalı özel bir hastane olmakla birlikte, akredite olmuş bir üniversite hastanesidir. Bu nedenle öğretim görevlisi olarak genç hekimlere hocalık yapan Dr Coşkun ŞİMŞİR’in hastanede ünvanı, Doçent Doktor’dur.

Bu bilgiye küçük bir ekleme yapmak gerekirse, Üniversite hastanelerindeki ünvanlarını sıklıkla Dr. Öğr. Üyesi şeklinde duysanızda.. Sn. Coşkun Şimşir, Yrd. Doç Dr. ünvanına da sahiptir.

Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Coşkun Şimşir  Gebe Takibi Hakkında

Liv Hospital Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde hekimler, bir takım olarak çalışırlar. Bu sayede, anne adaylarımızın sağlık geçmişi ve takibinden haberdar olan hekimler.. Anne adaylarımızın hamilelik süreçlerinde hastaneye ve doktorlarına ayrıca güven duymasını sağlarlar.

Çoğunlukla hamilelik döneminin hemen öncesinde ve hamilelik süreci başladığında bizimle iletişime geçen anne adaylarımıza;

 • Gebelik takip sürecini avantajlı hale getiren,
 • Gebeliğe bağlı sağlık harcamalarını sağlık sigortası şirketlerimizin karşıladığı,
 • Özellikle doğum sağlık sigortasına  %15 ile %35 oranında vergi avatantajı ile sağlanan devlet desteği faydası ile maliyetleri aynı oranda azaltan,
 • Doğum harcamalarını normal yada sezaryen doğumda limitsiz karşılayan doğum sağlık sigortaları yapabiliyoruz.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Kadın Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir

Doğum Sağlık Sigortası Paketi Avantajları

Coşkun Bey ile gebelik takibi planlayan anne adaylarımıza öncelikli tavsiyemiz, hamilelikten önce, doğum harcamalarını planlamak için araştırma sürecine başlamalarıdır. Bu konuda Bekleme süresi olmayan, hamilelikten önce başvuru yapabileceğiniz ve hamileliğinizin başlaması için 2, 3, 4, 6, 12 ay gibi bekleme süresi olmayan avantajlı bir teklif alabilirsiniz.

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız için ise; Hamileyken de yapabildiğimiz doğum sağlık sigortalarımızı önerebiliriz. Bu sayede, hamilelik süreciniz başlamışsa dahi, doğum sağlık sigortası paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir

Doğum Sağlık Sigortası Paketi Kapsamı

 • Hamilelikten hemen önce yada hamileyken başvuru yapabilirsiniz
 • Gebelik süresince muayenelerinizde sadece 15TL ödersiniz
 • Yapılması gereken SGK kapsamındaki rutin gebelik test ve tetkikleri limitsizdir.
 • Normal Doğum & Sezaryen Doğum %100 ve limitsiz olarak doğum sağlık sigortası kapsamında ödenir.
 • Muayene +10gün dönemindeki kontroller ücretsizdir. Muayene kaydı açılmaz.
 • Oda, Refakatçi, hastanede 2 geceye kadar yatış, doktor ücretleri %100 karşılanır.
 • Doğum Sağlık Sigortası Paketi ödemelerinizi dilerseniz taksitle yaparsınız.
 • Devletin vergi avantajıyla sağladığı ve %15 ‘den %35’e varan devlet desteğinden yararlanırsınız. Böylece maliyetleriniz aynı oranda azalacaktır.
 • Gerektiğinde İptal ettirmek ve para iadesi almak yada sizin kararınızla hastane değiştirmek gibi oldukça geniş haklara sahip olursunuz.

Doğumdan Sonra Bebeğinize Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırın.

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası Fiyatları İçin; Teklif Alın

Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneler ve Tahliller

Tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederseniz; Ayakta Tedavi kapsamında, özel hastanelerde muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. Yapılması gereken testler ve tahliller, poliçenizde limitsizdir ve %100 (tamamı) karşılanır. Ek ücretler ödenmez.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Çocuk Sağlık Sigortası ile Yatış ve Ameliyatlar

Aynı zamanda her ne kadar satın alırken pek önemsenmese de; Yatarak tedavi teminatı bu sigortalarda en kapsamlı teminattır ve poliçenizde yine SGK kapsamlı sağlık harcamalarınızın tamamı için limitsiz ve %100 (tamamını ödemek) sunulur.

Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları ve En İyi Sağlık Sigortası

SGK anlaşmalı hastanelere çocuklar için; Muayene ve tahlillerde bile ödemeniz gereken fark ücretler gerçekten oldukça yüksek. Neredeyse birkaç muayenede vereceğiniz para ile 1 yıllık kapsamlı bir çocuk sağlık sigortası yaptırabiliyorusunuz. Bu nedenle pediatri (çocuk) bölümü için gitmek istediğiniz özel hastane tercihlerinize, bulunduğunuz il ve semte göre sizin için en avantajlı çocuk sağlık sigortası için sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alın.

Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, en kapsamlı sağlık sigortasını hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin sunduğu alternatiflere bakarak, birlikte karar verelim. Hemen yararlanmaya başlayın.

Kendiniz ve eşiniz için yaptırabildiğiniz sağlık sigortalarında olduğu gibi, çocuklarınız için yaptıracağınız sağlık sigortalarında da devlet desteğinden, vergi avantajı ile yararlanabilirsiniz. Böylece %15 ile %35 arasında değişen gelir vergisi oranınız kadar bir tutarı iş yeriniz aracılığı ile geri alarak, sağlık sigortanızı çok daha ucuza mal edersiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası Sadece Çocuklar İçin Yapılır mı?

Sigorta şirketlerimiz, çocukların yaşlarına göre farklı teklifler sunar. Tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabildiğimiz gibi, bazı şirketler ile size sunacağımız tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinde, anne yada baba ile birlikte sigortalanmanın daha avantajlı olabileceğini göreceksiniz. eğer hamilelik süreciniz devam ediyor ve doğum yaklaşmışsa, yine de sağlık sigortası uzmanlarımızla görüşerek, şimdiden fikir almalısınız. Çok avantajlı teklifler için, şu an; En  doğru zaman olabilir. Bizi gecikmeden arayın. Detaylı bilgi için bizlere yazabilirsiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Coşkun Şimşir Video Galeri

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Coşkun Şimşir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by