Op. Dr. Kadriye Çiçekli

Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ Özel Koru Sincan Hastanesi’nde. Hamile kalmadan Doğum Sağlık Sigortası yaptırın, muayenelerde sadece 15 TL ödeyin. 0(850) 346 1130

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kadriye Çiçekli Kimdir?

1970 yılında Ankara’da doğan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ; tıp eğitimini 1995 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarıyla tamamlayarak doktor unvanını almaya hak kazanmıştır. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ uzmanlığını, Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ 2000 – 2008 yılları arasında İskenderun Doğumevi Hastanesi’nde kariyerini sürdürmüş, ardından 2008 – 2015 yılları arasında da Özel Palmiye Hastanesi’nde çalışmıştır. 2015 yılının Kasım ayında Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nde çalışmaya başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ; şu an Özel Koru Sincan Hastanesi’nde hastalarına bakmaya ve kariyerine devam etmektedir.

Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ Mesleki İlgi Alanları

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Kadriye ÇİÇEKLİ’nin mesleki ilgi alanları aşağıdaki gibidir;

Özel Hastanelerde Doğum Sağlık Sigortası

Hamile kalmak için aylar, haftalar sayıyorsanız, yakın bir zamanda gebelik planlıyorsanız.. Hem sigorta içeriği dolu olsun hem de ekonomik olsun diyorsanız.. Doğum teminatlı sağlık sigortası tam size göre!

Hamile kalmadan kısa bir süre önce, herhangi bir bekleme süresi olmadan, içinde doğum eyleminizin de karşılanacağı bir tamamlayıcı sağlık sigortası alın, Özel Koru Sincan Hastanesi de dahil olmak üzere dilediğiniz anlaşmalı özel hastanede, hamilelik rutin kontrollerinizi olun ve doğumunuzu gerçekleştirin.

Doğum Sigortası Avantajları Nelerdir?

Doğum sağlık sigortası ile;

  • Muayenelerinizde yalnızca 15 TL SGK katılım payı ödemesi yaparsınız.
  • Rutin hamilelik test ve tetkikleriniz sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Anlaşmalı kurumlar içerisinde doktor ve hastane seçme/değiştirme hakkınız vardır.
  • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
  • Vade farkı olmadan taksitle ödeme yapabilirsiniz.
  • Devlet desteği ile vergi avantajından faydalanır, ödediğiniz doğum sağlık sigortası poliçe tutarının ortalama %20lik kısmını geri alırsınız.

SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde çocuklarınızın faydalanabileceği Tamamlayıcı Sağlık Sigortası bilgisi için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün, teklif alın! 20den fazla şirket ile size ve ailenize en uygun sağlık sigortası ürünü için bizi arayın.  0(850) 346 1130

Doğacak Bebeğime Sağlık Sigortası Yaptırabilir Miyim?

Bebek sağlık sigortası yaptırmak mümkündür. Ancak bazı sağlık sigortası şirketleri, bebeklerdeki doğum kusurlarını kapsar, bazıları ise kapsamaz. Tek fark, annenin doğum teminatına sahip sağlık sigortasının olup olmamasıdır. Anne sağlık sigortasına sahip ve sigortası da doğum teminatlı ise, bebek doğumdan itibaren sürekli sigortalı olacak ve gerekirse hem doğum sonrası hem de doğumsal hastalıklar için sigortalanmış olacaktır. Bu sağlık sigortasında bekleme süresi yoktur.

Annenin doğum teminatlı sağlık sigortası yoksa, bebek genellikle ebeveynlerinden biri tarafından sigortalanır. Bu durumda genellikle 15 günlük bir süre beklenir. Bu süreden sonra sağlık sigortası uygulanacak ancak sağlık sigortası bekleme süresi bebeklere de uygulanacak ve doğuştan gelen hastalıkları kapsamayacaktır.

Bazı sigorta şirketleri bebeği tek başına sigortalı yapabiliyor. Bu nedenle, ebeveynlerin mevcut sağlık sigortasına dahil edilmesine gerek yoktur. Tek başına bebek sağlık sigortası için, şirketlere göre değişen doğumdan sonra 5-14 gün bekleme süresi vardır. Doğum kusurlarına bağlı tedavi giderlerinin karşılanmadığı bu ürün ile bebeğinizin yıllık rutin kontrollerini özel hastanelerde yaptırabilir, gelişimini yakından takip edebilirsiniz.

Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası Alın;

Özel hastanelerde sadece 15 TL muayene ücreti ödeyin.

Bebeğin ilk yıl devlet tarafından karşılanan aşılarını özel hastanelerde yaptırın.

Aylık kontroller ile bebeğinizin gelişimini yakından takip edin.

Hastanenizi ve doktorunuzu kendiniz seçin.

Sadece pediatri bölümünde değil, diğer SGK anlaşmalı bölümlerde de sağlık sigortanızı kullanın.

Sağlık sigortası yaptırarak devlet desteğinden faydalanın ve vergi indirimi sağlayın, ödediğiniz sağlık sigortası poliçesinin gelirinize göre ortalama  %20sini ay ay geri ödeme olarak alın.

Çocuk sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda 8 ila 10 muayene hakkınız olurken yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz.

SGK kapsamındaki, doktorunuzun isteyeceği test ve tetkiklere ek ücret ödemezsiniz.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Kadriye Çiçekli Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by