Prof. Dr. Şadıman Kıykaç Altınbaş

Prof. Dr. Şadıman Kıykaç Altınbaş; Güven Hastanesinde. Doğum Sağlık Sigortası ile aynı rakamlarda Güven Hastanesi Doğum Paketi almak için bizi arayın.

Prof. Dr. Şadıman KIYKAÇ ALTINBAŞ Hakkında

Prof. Dr. Şadıman KIYKAÇ ALTINBAŞ 2001 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimini tamamlamıştır. 2002-2007 yılları arasında Etlik Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak kadın doğum uzmanı olmuştur. 2007-2010 yılları arasında Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 2010-2016 yıllarında aynı hastanede başasistan olarak görev yapmıştır.

2016-2018 yıllarında Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde eğitim görevlisi olarak bulunduktan sonra 2018-2020yıllarında Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Öğretim Üyesi olarak bulunmuştur. 2020 yılından itibaren Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde mesleki hayatına devam eden Prof. Dr. Şadıman KIYKAÇ ALTINBAŞ, Çikolata kisti ve Tüp Bebek tedavisinde Ankara’ da tercih edilen kadın doğum doktorlarındandır.

Prof. Dr. Şadıman KIYKAÇ ALTINBAŞ’ın Mesleki Ödül, Derece ve Deneyimleri

Prof. Dr. Şadıman KIYKAÇ ALTINBAŞ sırasıyla;

 • 2011 yılına, XIII. Ulusal Perinatoloji Kongresi, Poster İkincilik Ödülü
 • 2016 yılında, 14. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi, Video Sunumu Birincilik Ödülü
 • 2016 yılında, 14. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi, Poster İkincilik Ödülü
 • 2019 yılında, 2. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi, Video Sunumu Birincilik Ödülü’ne sahip olmuştur.

Hamilelik Planlamada Sağlık Sigortası 

Hamilelik öncesi dönem; Doğumu artırmak, hamilelikte yaşanan sorunları azaltmak ve doğumu iyileştirmek için hayatınızı değiştirmenin tam zamanıdır. Bu süre zarfında, hastaneye gitmek ve kadınlar için düzenli kadın doğum bölümü kontrollerine gitmekte .Bu süreç, hamileliğin seyrini ve doğum kalitesini iyileştirmek, sağlıklı bir bebeğin doğumunun da temelini oluşturur.

Hamilelik öncesi bir sağlık sigortası yaptırarak ;

 • Türkiye genelinde arzu ettiğiniz il ve arzu ettiğiniz özel anlaşmalı hastanede muayene olursunuz.
 • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payını ödersiniz.
 • Muayene içendeki SGK kapsamındaki testler ve tetkikler sağlık sigortanız ile karşılanır.
 • SGK anlaşmalı bölümlerde muayene hakkınızı kullanırsınız.
 • Ödemenizi peşin veya taksit ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Doktor ve hastane değişiklik yapma hakkınız vardır.
 • Sağlık sigortası yapıldıktan sonra ortaya çıkan rahatsızlıklar ve hastane yatışlarınız sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
 • Doğum eylemi için hastane yatışınızda gün sınırlaması yoktur.
 • Normal & sezaryen doğum için ücret farkı ödemezsiniz.
 • Sağlık sigortası sahibi olarak devlet desteği ile vergi avantajından faydalanırsınız.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Bir kadın için, hamileliğini planlarken belki de en önemli konu bir kadın doğum uzmanı-jinekolog seçmektir. İhtiyaçlarınıza uygun uzmanlığa sahip bir doktor bulmanız gerekir. Bir kadın doğum uzmanı seçerken, kliniğe uzaklık, doktorun ilgi alanları, sizinle olan iletişimi gibi kriterler seçiminizi etkiler. Bazı sağlık sigortalarında hamilelik başlamadan önce 2, 3, 6 veya 12 ay bekleme süresi vardır, ancak bazı sağlık sigortaları hamilelik başladıktan sonra yapılabilir ve hamile kalmak için bekleme süresi yoktur.

İhtiyaçlarınıza göre size uygun olan özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası seçimi için uzman sağlık ekibimizi hemen iletişime geçin. 0(850) 346 1130 

Hamilelik ve Doğum Sağlık Sigortası 

Birçok sağlık sigortası poliçesi için, hamilelikle ilgili herhangi bir masraf talep edemeyeceğiniz aylık bekleme süreleri vardır. Bu nedenle, hamileliğiniz sırasında özel kadın doğum bölümü kontrolleri istiyorsanız, hamile kalmadan önce sağlık sigortası yaptırmanız veya hamile kaldıktan sonra sahip olabileceğiniz doğum paketi satın alabilirsiniz. Sahip olduğunuz sağlık sigortanıza doğum teminatı ekletebildiğiniz gibi, hamilelik döneminizde yapılan sağlık sigortaları için de anne adaylarımıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz sadece doğum eyleminiz için, doğumunuza haftalar kala sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.

Sadece doğum paketi ile;

 • Anlaşmalı özel hastaneler arasında tercihte bulunabilir, aynı network hastaneleri arasında değişik yapabilirsiniz.
 • Normal & sezaryen doğum, sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
 • 2 geceye kadar hastane yatışınız ve refakatçi giderleri sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, topuk kanı gibi rutin kattaki işlemleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındadır ve ek ücret ödemezsiniz.
 • Tüm sağlık sigortalarında olduğu gibi doğum sağlık sigortası ile ortalama %20 oranında devlet desteğinden faydalanır, vergi avantajı sağlarsınız.

İlk çocuğunuza hamile kalmanız ile birlikte, aile sigortası hakkında uzman sağlık ekibimizden, 20 den fazla şirket için fiyat teklifi istemeyi unutmayın.

Soru Sor
Whatsapp
Prof. Dr. Şadıman Kıykaç Altınbaş Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by