Akropol Hastanesi

Aydınlıkevler Özel Akropol Hastanesi

Yirmi yıldır sağlık hizmeti sunan, SGK anlaşmalı bölümleri ile tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanan sigortalılarımızın sadece 15TL ödeyerek muayene olduğu ve tahlillerini ücretsiz yaptırabildiği Akropol Hastanesi, Aydınlıkevler’de yeni hastane kompleksini hizmete açtı. Yeni hizmet binasına taşınarak yatan hasta kapasitesini artıran ve elli yatak kapasitesi, üç ameliyathane, yeni doğan yoğun bakım servisi ve SGK’lı diğer branş ve bölümler ile yine adını sıklıkla duyurmaya hazırlanıyor.

Akropol Hastanesi Kadın Doğum Bölümü

Uzun yıllardır kadın doğum bölümünde başarılı cerrahi operasyonlar ve gebe takibiyle tanıdığımız özel hastane, yine oldukça avantajlı doğum planlarını anne adaylarımıza sunuyor.

Hamilelik planlayan anne adaylarımızın bekleme süresi uygulamadığımız doğum sağlık sigortası alternatiflerimizden yaptırarak, %20 Devlet desteğinden yararlanabildiğini, ödemelerini ise; 9 aya kadar taksitle yapabildiğini hatırlatmak isteriz.

Hamilelik süreci yeni başlamış anne adaylarımıza; Muayeneler, rutin gebelik test ve tetkikleri ile doğum eyleminin dahil olduğu, oldukça kapsamlı bir içerikle hazırlanmış doğum paketlerimizi önerebiliriz. Akropol Hastanesi Doğum Paketleri‘ni hemen inceleyebilirsiniz.

Doğum için hamileliğinin son haftalarında olan, muayene ve tahlillerinin çoğunu tamamlamış… Doğumu özel bir hastanede yapmak isteyen, devletten özele geçen veya tayin ile Ankara’ya yeni gelen anne adaylarımıza ise; Muayene ve tahlillerin paket kapsamında olmadığı, sadece Epidural Normal yada Sezaryen Doğum’u karşıladığımız ileri hafta doğum paketlerimizi öneriyoruz.

Doğum paketleri fiyatlarımız ve ödeme seçenekleri için hemen (0312) 911 11 39 ‘dan bilgi alabilirsiniz. Sizi aramamız için talebinizi bize gönderebilirsiniz. 

Akropol Hastanesi’nde 15TL’ye Muayene Olun

Doğum paketi sahibi anne adaylarımız Akropol Hastanesi Kadın Doğum Bölümü’nde sadece 15TL SGK katılımı ile muayene olurlar. Muayenelere ve SGK kapsamındaki gerekli  test ve tetkiklere ayrıca ek ücret ödemezler.

Hamilelik döneminizde doğum paketlerimizden yararlanılabildiği gibi, diğer bölümlerde de, yine sadece 15TL ödeyerek muayene olmak, SGK kapsamında yapılan test ve tetkiklerde fark ücret ödemek istemiyorsanız; Hizmet verdiğimiz 29 sigorta şirketi ile size sunabileceğimiz tamamlayıcı sağlık sigortası alternatiflerini değerlendirebiliriniz. Yıl boyunca sağlık harcamalarına para ödemezsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Almak İçin TIKLAYIN

Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuklarınızın özel bir hastanede takibi, muayeneleri ve tahlilleri için harcayacağınız parayı düşünmeyin. Çocuk sağlık sigortası ile sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek istediğiniz SGK anlaşmalı özel hastaneden hizmet alabilirsiniz.

  • Muayeneler sadece 15TL
  • Test ve tetkikler, görüntüleme hizmetleri ücretsiz
  • Hastane yatışlarını sigorta şirketi %100 karşılar
  • Ameliyat gerektiren sağlık sorunlarının tedavisi ve ameliyat giderleri %100 ve limitsiz karşılanır.

Çocuklarınız için Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak, sağlık harcamlarınızı güvence altına alın. İstediğiniz özel hastaneyi tercih edin. Fark ücret ödemeyin.

Çocuk Sağlık Sigortaları Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYIN

Soru Sor
Whatsapp
Akropol Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by