Op. Dr. Mahru Nurullayeva

Op. Dr. Mahru Nurullayeva Doğum Paketi

Op. Dr. Mahru Nurullayeva

Op. Dr. Mahru Nurullayeva genç ve enerjik  kadın doğum uzmanlarımızdandır. Azerbaycan doğumlu doktorumuz, Azerbaycan Devleti Tıp Fakültesi Tedavi ve profilaksi bölümünü, bölüm birincisi olarak tamamlamış.

Kadın doğum ihtisasını tamamlamış ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

Takipli gebeleri ile iletişimi konusunda çok olumlu yorumlarla tanıdığımız doktorumuzun görev yaptığı hastanelerin  yakınlığına, uzaklığına bakmaksızın farklı semtlerden çok sayıda hastasının Mahru Hanım için görev yaptığı hastaneleri  tercih ettiğini biliyoruz. Mayıs 2021 itibariyle Aydınlıkevler Akropol Hastanesi’nde göreve başlayan doktorumuz, öncesinde Özel Koru Sağlık Grubu Kadın Doğum Bölümünde hastalarını kabul etmiştir.

Doğal doğumun; Normal yollarla doğum olduğunu savunan hekimlerdendir. Anne adaylarının normal doğum sürecini yakından takip ettiği…  Anne adayı ile sezaryen doğuma karar verileceğinde anne ve bebek sağlığının, bebeğin gelişimi ve doğum kilosunun doğum yönteminde her zaman belirleyici olduğunu hatırlatıyoruz.

Op. Dr. Mahru Nurullayeva Doğum Paketi

2021 Mayıs itibariyle Akropol Hastanesi’nde gebelerini takip etmeye başlayan Op. Dr. Mahru Nurullayeva, hamile anne adaylarının hamilelik sürecinde muayeneler ve yapılacak rutin gebelik testlerinden doğuma kadar geçen sürede; Beklenmeyen sağlık harcamaların belirsizliğini ortadan kaldırmak için; Akropol Hastanesi Doğum Paketi’nin hazırlanmasında çaba harcamış ve oldukça kapsamlı bir doğum paketi sunmaktadır. Bilgi Alın

Op. Dr. Mahru Nurullayeva Doğum Paketi Kapsamı

  • Doğuma kadar 10 doktor muayenesi (Sadece 15TL ödenir)
  • SGK kapsamındaki gebelik rutin test ve tetkikleri paket kapsamındadır.
  • Son haftalarda neredeyse her muayenede yapılan NST’ler ücretsizdir.
  • Doğumda epidural anestezi dahildir.
  • Normal doğumda bir gece, sezaryende iki geceye kadar yatış giderleri
  • Tek kişilik özel oda , refakatçi giderleri ve Op. Dr. ücretleri pakete dahildir.
  • Bebeğinizin ilk muayene ve koruyucu aşısı SGK bebek paketi kapsamında ücretsizdir.
  • Doğum paketinizi peşin ödeme avantajlarıyla yada size uygun taksitli ödeme seçenekleriyle alabilirsiniz. Doğum Paketi Hakkında Bilgi Alın

Sosyal Medyada Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru Op. Dr. Mahru Nurullayeva

Sosyal medyada  her gün fotoğraflarını videolarını görmeye çok alıştığımız bir çok kadın doğum doktoru var. Aslında, onları o kadar çok ve o kadar yakından takip eder olduk ki… Aile yaşantıları, oturdukları evleri, alışkanlıklarına kadar bir çok bilgiye sosyal medya paylaşımları ile ulaşabildiğimiz, günümüzün gerçeği.

Kadın doğum doktoru Mahru Nurullayeva’nın INSTAGRAM Hesabı’na linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada yüzlerce paylaşımını görmediğimiz doktorumuzdan bu durum karşısında; ” Telefonda daha az zaman, annelerimize, bebeklerine ve aileme daha fazla zaman” cevabını almış olmamız, bizi çok şaşırtmadı. Oldukça yüksek seviyedeki hasta memnuniyetini de düşünürsek.. Hak verdiğimizi de paylaşmalıyız.

Yeni Doğan Yoğun Bakım’ın Önemi

Anne adaylarımızın hamilelik sürecinde, takip edilecekleri doktorları ve doğum yapacakları hastane tercihinde yeni doğan yoğun bakım oldukça önemlidir. Her hamileliğin normal seyri ve sağlıklı bir doğumla sonuçlanması, en büyük dileğimizdir. Elbette doğumdan hemen sonra bazı durumlarda bebeğin belirli bir süre, yeni doğan yoğun bakımda kalması gerekebilir. Bu durumda hastanenin bir yeni doğan yoğun bakıma sahip olup olmaması, önemli bir durumdur. SGK tüm özel hastanelerde, yoğun bakım giderlerini %100 karşılar. Bu nedenle, olası bir gereklilikte, önceliğimiz elbette tüm bebeklerimiz ve annelerinin sağlığıyken.. Sizi düşündürecek ek yoğun bakım harcamaları yok. SGK tarafından %100 karşılanmaktadır.

Soru Sor
Whatsapp
Op. Dr. Mahru Nurullayeva Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by