Medical Park Ankara Hastanesinde Doğum Sağlık Sigortası ile Doğum Ücretleri

Medical Park Ankara Hastanesinde Doğum Sağlık Sigortası ile Doğum Ücretleri

Medical Park Ankara Hastanesinde Doğum Sağlık Sigortası ile Doğum Ücretleri

Medical Park Ankara Doğum Ücretleri, hamileyken doğum sağlık sigortası yaptırarak faydalanabileceğiniz %15 ile%40 arasında değişen oranlardaki Devlet Desteği detayları ve anne adaylarımızın SİGORTA PARTNER AŞ ve sağlık ekiplerimiz hakkındaki değerlendirmeleri YORUMLAR‘ı, yazımızda.

“Medical Park Doğum Paketi” adıyla araştırılan; Doğum Sağlık Sigortası Kapsamı.

Doğum Sağlık Sigortası Nedir?

(1) Anne adaylarımızın hamilelik planladığı dönemde, hamilelikten hemen öncesi bir tarihte yaptırabildikleri… Bir bekleme süresi uygulanmadığı için ise, 1-3 ay döneminde bebek planlayan ailelerimize MEDICAL PARK için, önerdiğimiz doğum sağlık sigortamız; Bekleme Süresiz Doğum Sağlık Sigortasıdır.

(2) Hamilelik süreci başlamış olan, artık takibe başlayacağı bir doktor ve özel bir hastane araştıran anne adaylarımıza ise; Hamileyken Yapabildiğimiz Doğum Sağlık Sigortalarını öneriyoruz.

Medical Park Ankara’da Yararlanabileceğiniz Doğum Sağlık Sigortası Özellikleri

 • Hamilelikten önce veya Hamilelik sonrasında da yapılabilen alternatifleri vardır.
 • Gebelik döneminde sadece 15TL SGK katılımı ile kadın doğum bölümünde muayene olursunuz.
 • Muayenelerde istenebilecek SGK’lı rutin gebelik test ve tetkiklerinde sizin hastaneye ödemeniz gereken farkların tamamını karşılar. Siz ek ücret ödemezsiniz.
 • Epidural Normal Doğum & Sezaryen Doğum sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
 • Tek kişilik özel oda, refakatçi giderleri , doğumda 2 geceye kadar yatış, yenidoğan bebek hizmetleri ve yoğun bakım hizmetlerinde ek ödeme yapmazsınız.
 • Doğum sağlık sigortanız ile istediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi ve doktoru tercih edebilirsiniz. Siz gerekli görürseniz değişiklik yapabilirsiniz.
 • Doğum sağlık sigortasını herhangi bir sebeple iptal etmek, arabanızın kaskosunu iptal etmek kadar kolaydır. Kalan gün ve süre için para iadeniz hemen yapılır.
 • E-devlet sisteminde doğum sağlık sigortanızı görebilir, takip edersiniz.
 • Sigorta şirketlerinin hastanelerle olan anlaşma koşulları ve pazarlık gücüne bakarsanız, özel bir hastaneden sizin alabileceğiniz fiyattan daha uygun fiyatlarla doğum sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.
 • Ayrıca; İş yeri sahibi olanlar ile, kamu-özel sektör çalışanları, eşleri ve çocuklarına sağlanan sağlık sigortaları vergi avantajı hakkı… Sadece bir sağlık sigortası ile sunulabilir. Bu %15 ile %40 oranlarında değişen bir Devlet Desteği almanız anlamına gelir. Öyle ise, sağlık sigortanız aynı oranda daha da ekonomik olur.

Medical Park Ankara Doğum Ücretleri ve Kapsam Dışı Kalan Haller

Özel bir hastanede doğum yapmak için sağlık sigortası satın aldığınızda, bekleme süresi olmadan yada hamileyken yapabildiğimiz doğum sağlık sigortalarında avantajlı fiyatları, Tamamlayıcı Sağlık + Doğum teminatına sahip poliçeler ile öneriyoruz. Medical Park Ankara Doğum Ücretleri için;

Bu poliçeler; SGK’dan yararlandığınız sağlık hizmetlerinin farklarını karşılayan, SGK’yı tamamlayan bir sağlık sigortası olduğu için; 

 • SGK’nın karşılamadığı hizmetler kapsam dışıdır. (Estetik cerrahi, diş tedavisi, detaylı USG vb)
 • Doğum Sağlık Sigortaları, sağlık hizmeti sunmak amacıyla planlandığından… Oda süsleme, fotoğrafçı gibi ek hizmetler sunmaz. Anlaşmalı hastanelerimizin önemli bir bölümünde, gebe eğitimi, oda kapı süsü, küçük ikramlar ve jestler… anne adaylarımızın memnuniyeti için sunulmaktadır. Doğum sağlık sigortası yaparak elde ettiğiniz fiyat avantajı ve ayrıca ortalama %20 üzerindeki Devlet desteği ile sağladığınız fayda; Sizde doğum anında yapmak istediğiniz kutlamalar için, hatta bebeğinize 1 yıllık sağlık sigortası yapacak kadar bütçe sağlayacaktır.

Bir çok özel hastane için olduğu gibi; Medical Park Ankara Doğum Ücretleri ve doğum sağlık sigortası avantajları için Ankara sağlık ekibimize (0312) 911 11 39‘dan ulaşabilirsiniz. Hemen Fiyat İsteyebilirsiniz.

Anne adaylarımızın görüş ve değerlendirmelerinin, size fikir vereceğini düşünüyoruz. YORUMLAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sağlıkla kalın

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Ankara Hastanesinde Doğum Sağlık Sigortası ile Doğum Ücretleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by