Doç. Dr. Ayla AKTULAY Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Doç. Dr. Ayla AKTULAY Medicana International Ankara Hastanesi'nde. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili her şey burada. Detaylı bilgi için 0(850) 346 1130 

Doç. Dr. Ayla AKTULAY Kimdir?

Kadın doğum uzmanı Doç. Dr. Ayla AKTULAY, 1988 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayarak Kadın doğum uzmanı oldu. Sırasıyla 1991 ve 1995 yılları arasında Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 1996 yılında Şentepe 10 No’lu Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlaması’ nda, 1996 ve 2016 yılları arasında tekrar Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2017 yılından itibaren Medicana International Ankara Hastanesi’nde mesleki ilgi alanlarından olan yüksek riskli gebelik ve tüp bebek tedavilerinin çoğunlukta olduğu mesleki çalışmalarına devam etmektedir. (Doç. Dr. Ayla AKTULAY)

Medicana International Ankara Hastanesi’nin en sevilen kadın doğum doktorlarından olan Doç. Dr Ayla AKTULAY, tamamlayıcı sağlık sigortası ile anne adaylarına sağlık hizmeti sunuyor.

 • Hamilelikten hemen önce bekleme süresi olmadan ve
 • Hamileyken doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.  Muayenelere sadece 15TL ödersiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ayla AKTULAY ve Tüp Bebek

Tüp bebek (IVF), doğurganlık sorunları olan kişilerin bebek sahibi olmalarına yardımcı olan çeşitli tekniklerden biridir. Tüp bebek sırasında kadının yumurtalıklarından bir yumurta alınır ve laboratuvarda sperm ile döllenir. Embriyo adı verilen döllenmiş yumurta daha sonra büyümek ve gelişmek için kadının rahmine geri gönderilir. Sizin yumurtalarınız ve eşinizin spermleri veya donörlerden alınan yumurtalar ve spermler kullanılarak yapılabilir. (Doç. Dr. Ayla AKTULAY)

Kimler Tüp Bebek Sahip Olabilir?

2 yıldır korunmasız düzenli cinsel ilişki yoluyla hamile kalmaya çalışan 43 yaşın altındaki kadınlara Tüp bebek önermektedir. Bununla birlikte, kimlerin Tüp bebek sahip olabileceğine ilişkin nihai karar, kadın doğum doktorunuz tarafından belirlenebilir.

Ankara’da Tüp bebek tedavisi için anne adaylarının tercih ettiği Kadın Doğum Uzmanı Ayla Aktulay, meslekteki tecrübesi ile anne olmak isteyen kadınların aradığı isimler arasındadır. (Doç. Dr. Ayla AKTULAY)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında

Tamamlayıcı sağlık sigortası 2010’da  Medicana International Ankara Hastanesi ve Mapfre Sigorta işbirliği ile hayata geçmiş bir sağlık sigortası ürünüdür. İçeriği yıllar içinde sigortaların talep ve ihtiyaçlarına göre şekillenerek bugünkü formuna kavuşmuştur. 20 den fazla anlaşmalı şirket ile sigortalılarımızın sağlık sigortası ihtiyacınızı en ekonomik bütçe ve en uygun plan ile sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sigorta Partner AŞ. olarak 700 den fazla olumlu sigortalı yorumlarımızı inceleyin.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

Sigortalılarımızın Ankara’da sıkça tercih ettiği hastanelerin başında gelen Medicana International Ankara Hastanesi’nde muayenelerinizi 15 TL ödeyerek yaptırabilirsiniz. SGK ile yaralanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

 • Muayenelerde doktorunuzun yapılmasını isteyeceği testler, tetkikler ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Yatarak tedavi teminatına ek olarak isteğe bağlı ayakta 6-8-10 muayene hakkı ile yatarak + ayakta tedavi teminatı satın alabilirsiniz.
 • Yatarak tedavilerinizde poliçeniz oda refakatçi ve ameliyat giderleriniz karşılar.
 • Anlaşmalı hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde doktor tercihinde bulunabilir, dilerseniz değişikte bulunabilirsiniz.

Yaptırmayı planladığınız sağlık sigortasını devlet desteğinden yararlanarak avantajlı rakamlara yaptırabilirsiniz. Devlet Desteği; %15 ile %40 arasında değişen oranlarda, geliri üzerinden vergi ödeyen herkesin faydalanabileceği bir vergi avantajıdır.  (Devlet desteği.) Bu vergi avantajı ile siz, çocuklarınız ve  eşinizi sağlık sigortalı yapabilirsiniz;  Sağlık Sigortalarının tercih edilmelerinin öncelikli sebeplerinden biri de, devlet desteğidir.

Devlet desteğinin yanı sıra yıllım primlerinizi taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Sağlık sigortası sahibi olmak için uzman sağlık ekibimi ile vakit kaybetmeden görüşün. (0850) 346 1130 

Sağlık Sigortası Yaptırmak İçin Bazı Sebepler

Özel hastanelerdeki muayene ve muayeneye bağlı test ve tahlillerin ücretleri sağlık sorununuza göre değişir.

Fakat sağlık sigortası yaptırırsanız;

 • Beklenmeyen sağlık harcamalara karşı hazırlıklı olursunuz.
 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz anlaşmalı hastanede muayene olabilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz. Test ve tahlillere ek ücret ödemezsiniz.
 • Devlet desteğinden yararlanarak uygun fiyata sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz.
 • E-devlet ile sigortanızı ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
 • Aynı şirkette 3 yıl düzenli olarak sağlık sigortanızı devam ettirerek;  ÖBYG sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.

(ÖBYG) Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir? Ne İşe Yarar?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) erken yaşta sağlık sigortası sistemine girmiş sigortalıların; Aynı sağlık sigortası şirketinde 3yıl  sigortalı kalarak  kazandığı bir haktır. ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi)

Erken yaşlarda sigortalı olmanızın en büyük avantajları arasında ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’de yer alır. Erkenden sağlık sigortası sahibi olursanız, henüz sağlık sorunları ortaya çıkmamışken sağlık sigortanız başlar ve ileride ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarınıza bağlı tadavi giderleri sağlık sigortası kapsamında olur. Buna ek olarak 3 yıl düzenli yenilenen sağlık sigortasına değerlendirme ile verilen Yenileme garantisi… Sigortalı bireyse artık ek şart, limit veya muafiyet uygulanamayacağı anlamına gelir.

Poliçeniz giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG(Ömür Boyu Yenileme Garantisi)’nin ayrıcalıklarından yaralanın.

Soru Sor
Whatsapp
Doç. Dr. Ayla AKTULAY Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by