Özel Su Hospital Doğum Paketi

Özel Su Hospital Doğum Paketi ve Sağlık Sigortası Fırsatları

Özel Su Hospital Doğum Paketi 

Su Hospital

Sigortalılarımız tercih ettiği hastanelerden biri olan Özel Su Hospital, İzmir’in en merkezi yerlerinden biri olan Konak’tadır.İzmir Metrosu’na 7 dakika, Basmane durağına 10 dakika, İzmir Fuarına ise 3 dakika yürüme mesafesindedir. Hem kolayca ulaşılabilirliği hem de uzman ve tecrübeli kadrosuyla, sigortalılarımızın İzmir’de en çok tercih ettiği hastanelerden biridir. Hamile anne adaylarımız ise; Özel Su Hospital Doğum Paketi ve doğum sağlık sigortasından yararlanmaktadır.

Özel Su Hospital’de yararlanabileceğiniz bir  Tamamlayıcı Sağlık Sigortanız varsa ;

 • Sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Muayene farkları  sağlık sigortası ile %100 karşılanmaktadır.
 • Muayenede sonra  hekimlerce yapılması istenen testler, tahliller ve tetkikler için ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Çünkü; Sigortanız bu masrafları da kapsar.
 • Hastaneye yatışınızın ve ameliyat olmanızın gerektiği durumlarda masraflarınız sağlık sigortası ile karşılanmaktadır.

Özel Su Hospital’da Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası

Hamilelik sürecinizin ilk zamanların itibaren Demir Hayat, İki Can Doğum Sigortası  yaptırabilirsiniz, bu sayede hamilelik sürecinizdeki sağlık harcamalarınız,  ihtiyaçlarınız Özel Su Hospital Doğum Paketi (iki can) ile karşılanır. Doğum sağlık sigortaları oldukça kapsamlıdır. İki Can Doğum Sigortası (Su Hospital Doğum Paketi)  aynı zamanda gelir vergisi diliminize göre ortalama %20 devlet desteklidir.

Doğum Paketinin Size Sağlayacağı Avantajlar

 • Hamileliğiniz süresince  muayeneleriniz doğum sağlık  sigortası ile  karşılanır.
 • Muayene sonrası hekimlerin istedikleri testler, tahliller ve tetkikler sigorta kapsamındadır.
 • Su Hospital’ daki Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanları arasından sizinle ilgilenmesini istediğiniz doktoru kendiniz seçebilirsiniz.
 • Doğum eyleminizle ilgili masraflarınız, sigorta dahilinde olduğu için ek ödeme yapmazsınız. (Su Hospital Doğum Paketi)

Özel Hastanelerde Özel Oda Ücreti Var Mı?

Sağlık sigortanız doğumunuzda standart tek kişilik oda ücretinizi ve refakatçi giderlerinizi karşılar. Doğumunuzun normal ya da sezaryen olması durumuna göre herhangi bir ücret farkı ödemezsiniz. Doğum şeklinize göre doktorunuz ön göreceği durumlarda iki (2) geceye kadar hastane yatışlarınız sigortanız tarafından karşılanır. 2 geceye kadar yatışlarda refakatçi gideriniz de poliçe haklarınız içerisindedir.

Hamile Kalmadan Önce Doğum Paketi Yaptırabilir Miyim?

Cevabımız, evet. Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri çocuk sahibi olmayı planlayan, henüz hamilelik süreci başlamamış anne adaylarımız tarafından tercih edilen bir sağlık sigortasıdır. Bu paket sayesinde hamileliğinizin başlangıcından itibaren doğum teminatınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce yaptırmış olduğunuz herhangi bir sağlı sigortanız var ise; Yenileme döneminde,  doğum teminatı ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar hamileliğiniz boyunca doğum muayenelerinizin, testlerinizin, tahlillerinizin, tetkiklerinizin, beklenmedik hastane yatışlarınızın ve doğum eyleminizin sigorta ile karşılanması demektir.

Özel Su Hospital’in alanlarında uzman, tecrübeli kadın hastalıkları ve doğum doktorlarıyla birlikte…  Hamilelik sürecinizi ve deneyiminizi rahat bir şekilde tamamlarsınız. Hamileyken, sizi bekleyen hastane harcamalarınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

Hamilelikten Sonra Yapılan Doğum Paketleri Neleri Kapsar?

 • Muayenelerinizde yalnızca 15 TL SGK katılımı ödersiniz.
 • SGK’ nın belirlediği gebelik test, tahlil ve tetkikleri sigorta tarafından karşılanır.
 • Gebeliğiniz süresince, ihtiyacınız olduğunda; Su Hospital’in diğer SGK ile anlaşmalı bölümlerinde muayene olabilirsiniz.
 • Bu paketin anne adayı sigortalılarımız tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden biri de Özel Su Hospital Doğum Paketi’nin gelir vergisi diliminize göre, ortalama %20 devlet destekli olmasıdır. Vade farkı olmadan taksit yaptırabileceğiniz bir sağlık sigortası olmasıyla da, oldukça ekonomik ve avantajlıdır.

Sadece Doğum Paketi Nedir?

Hamileliğinizin ilk dönemlerinde doğum sağlık sigortası yaptıramamışsanız üzülmeyin.

İleri haftadaki anne adaylarımız için; Yalnızca doğum masrafları kapsayan Sadece Doğum Paketimizi inceleyebilirsiniz. Bu paketi yaptırmanız için, zaman sınırlaması yoktur. Doğumunuza saatler kalsa dahi Sadece Doğum Paketi’nden yararlanabilirsiniz. Bu paketle birlikte normal doğum yaparsanız doğum eyleminiz ve epidural anestezi masrafınız, eğer sezaryenle doğum yapacaksanız doğum eyleminiz ve anestezi masraflarınız sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Aynı Network (anlaşmalı hastane ağı) grubundaki hastaneler arasında seçim yapar, hekiminizi kendiniz seçersiniz. Dahası seçmiş olduğunuz doktorun ünvanına göre ek ödeme yapmazsınız. Doğumunuz gerçekleştikten sonra gerekirse iki gün hastane yatışınız doğum sigortası kapsamındadır. Ayrıca hastane yatışınızda, refakatçi masrafları da sigorta tarafından karşılanmaktadır. Doğumunuz sonrası bebeğinizin gerçekleşecek ilk muayenesi (SGK) kapsamında olduğu için; Yenidoğan muayenesi, topuk kanı ve ilk aşısı için;  Ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Sadece Doğum Paketi almış olmanız devlet desteğinden yararlanamayacağınız anlamına gelmez. Doğum eylemi sağlık sigortası kapsamında olduğundan, bahsedilen doğum paketi için ödemeniz gereken tutar gelir vergisi diliminize göre %15 ila %40 arasında devlet destekli olacaktır. Devlet desteğinden yararlanmak için  yapmanız gereken; (sizin yada eşinizin) Çalıştığınız işyerinin muhasebe birimine poliçe ve tahsilat makbuzunuzu teslim etmek olacaktır.

Detaylı bilgi alın.

Soru Sor
Whatsapp
Özel Su Hospital Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by