Özel Medifema Hastanesi Doğum Paketi

Özel Medifema Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası (0850) 346 11 30

Özel Medifema Hastanesi Doğum Sigortası

Hamilesiniz ve hemen doğum teminatlı bir Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ( TSS) yaptırırsanız!

Bu sayede Özel Medifema Hastanesi’nde sadece 15 TL SGK katılımı ödeyerek muayene olabilirsiniz. Testler ve tahliller ücretsiz.

Özel Medifema Hastanesi Doğum Paketi – Hemen Bilgi Alın (0850) 346 11 30

Bünyesinde Türkiye’nin alanında tanınmış hekimleriyle sağlık hizmeti veren, Özel Medifema Hastanesi sigortalılarımızın İzmir’de en çok tercih ettiği hastanelerden biridir. Özel Medifema Hastanesi’nin başarılı bölümleri arasında; Kadın hastalıkları ve doğum ve pediatri (çocuk sağlığı) bölümü gelir. SGK ile birlikte yararlanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, Özel Medifema Hastanesi’nde…

 • Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılım payı öder, muayene fark ücreti ödemeden hizmet alırsınız.
 • Muayene sonunda, gerekli tahliller, tetkikler ve testler sigortanız ile karşılanmaktadır.
 • Hastane yatışı ve ameliyatlarınızın  %100’ü sağlık sigortanız tarafından karşılanır.
 • Doktor tercihinde bulunabilir, dilerseniz süre içerisinde hastane veya hekim değişikliği yapabilirsiniz.

Neden Özel Medifema Hastanesi’nde Doğum Paketi Yaptırmalıyım?

Hamilelikle ilgili sağlık sigortaları üçe ayrılır;

 • hamilelikten önce yapılanlar,
 • gebeliğin başlangıcından sonra yaptırılanlar ve
 • sadece doğum paketleri.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketi

Özel Medifema Hastanesi’nin  kadın hastalıkları ve doğum bölümü,  alanında uzman hekimlerle hizmet verir. Hamilelik sürecinizin oldukça rahat geçmesini sağlayacak olan.. Önce güvendir.  Sigortalılarımızın İzmir’de en çok tercih ettiği hastanelerden biri olan Özel Medifema Hastanesi,  Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü tecrübeli doktorlardan oluşan kadrosuyla sigortalılarımıza hizmet veriyor.

Henüz hamile değilseniz, yakın zamanda gebelik planlıyorsanız… Doğum teminatlı sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü; Hamilelik için bekleme süresi uygulanmadan da, doğum teminatlı sağlık sigortalarımızdan yararlanabilirsiniz. (Özel Medifema Hastanesi Doğum Paketi)

Hamileyken Yaptırılan Doğum Paketleri

 • Gebeliğiniz boyunca muayenelerinizde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz. Testler, tahliller ve tetkikler doğum sigortası
 • tarafından karşılanır.
 • Gebeliğiniz süresince Özel Medifema Hastanesi’nin SGK ile anlaşması olan diğer bölümlerinde de aynı şekilde muayene olma hakkınız vardır. (Yıllık toplam muayene sayısı hakkınız dahilinde)
 • Diğer sağlık sigortalarında olduğu gib; Gelir vergisi ödeyen çalışanlar, doğum sağlık sigortasında da  devlet desteğinden  ortalama %20 oranında yararlanabilir

Sadece Doğum Paketi

Sadece Doğum Paketi, doğumunuza haftalar,  hatta günler kala sahip olabileceğiniz bir sağlık sigortası avantajıdır. İleri hamilelik haftasındaysanız… Hemen bizi arayın.. Özel Medifema Hastanesi Doğum Paketinden son haftalarda da yararlanın (0850) 346 1130

Doğum Sağlık Sigortalarında Devlet Desteği  (Vergi Avantajı)

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz özel sağlık sigortalarına gelir vergisi oranınıza  göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata maal edersiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş verenler, vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. Devlet desteği hakkında daha çok bilgi alabilmek için (0850) 346 11 30 numarasını arayın.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Sahibi Olun, Sağlığınız Güvende Olsun!

Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) erken yaşlarda yaptırılan sağlık sigortalarında en büyük avantajlar arasındadır.

 • Doğar doğmaz yapılan sağlık sigortalarında hak edilebilen yada…
 • Aynı sigorta şirketinde 3 yıl, ara vermeden devam etmeniz durumunda hak kazandığınız ÖBYG ile sigortalı olmanın avantajları önemlidir.  (Özel Medifema Hastanesi Doğum Paketi) ile doğum sonrası bebeğinize sağlık sigortası yaptırmak için bilgi alın.

Geçmişte, sağlık sigortanızın başladığı tarihen önce tanısı konulmuş hastalıklarınız (geçmişten gelen hastalık) yeni yaptırdığınız sağlık sigortalarında kapsam dışı kalacaktır. Bu nedenle;  erken yaşlarda, henüz sağlık sorunları ortaya çıkmadan sigortalı olmak büyük bir önem taşır.

Doğum Sonrası Çocuğum İçin Sağlık Sigortası Yaptırmam Gerekir Mi?

Ne kadar erken yaşta sigortalı olursanız,  tanısı konulmuş hastalıklarınız da o kadar az olur, böylece satın aldığınız sağlık sigortası kapsamı da, daha geniş olacaktır. Tam olarak bu yüzden herkese erken yaşta sigortalı olmayı öneriyoruz. Sigortalılarımız arasında yer alan ve Özel Medifema Hastanesi’nde doğum yapan ebeveynlerin neredeyse tamamı,  doğum sağlık sigortası avantajları sonrası… Çocukları için çocuk sağlık sigortası yaptırarak; Muayene, tahliller ve gerekli hastane yatışları için fark ücret ödemiyorlar. Çocuk sağlık sigortası hakkında hemen bilgi alın. (0850) 346 11 30

Çocuk Sağlık Sigortası Nedir?

Yeni doğan bebekler ve 18 yaşın altındaki çocuklara yapılan sağlık sigortalarının, yetişkin bireylere yapılan sağlık sigortası poliçelerinden farkı yoksa da, genellikle çocuk sağlık sigortası adıyla araştırılıyor. (Özel Medifema Hastanesi Doğum makalesi)

 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: SGK ile hizmet veren ve sigorta şirketinin  anlaşmalı hastanelerinde kullanabilirsiniz. Bu hastanelerden birini seçip, seçtiğiniz hastanenin pediatri ve diğer bölümlerinde muayene olabilirsiniz. Muayenelerinizde sadece 15 TL katılım dışında fark ücret ödenmez., muayene sonrası yapılması gereken testler, tahliller, tetkikler .. Sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Çocuk Sağlık Sigortası ile yıl içinde çocuğunuzu 10 kez doktor muayenesine götürebilirsiniz. Hastane yatışı veya ameliyat gerektiren sağlık sorunlarının tedavisi %100 karşılanır.
 • Sağlık sigortalarının, yıllık primlerini taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
 • SGK ile anlaşmalı Özel Medifema Hastanesi’nin tüm bölümlerinde muayene olabilirsiniz.
Soru Sor
Whatsapp
Özel Medifema Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by