İstinye Üniversitesi Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi

İstinye Üniversitesi Liv Hospital'de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi

İstinye Üniversitesi Liv Hospital

İstinye Üniversitesi Liv Hospital, İstanbul Esenyurt’ta üçüncü basamak sağlık hizmeti veren, sağlık sigortaları ile anlaşmalı, ailelerimizin sıklıkla tercih ettiği, uzman doktor kadrosu ve son teknoloji cihazları ile  Sağlık Sigortanızı kullanabileceğiniz anlaşmalı hastaneler arasındadır. SGK anlaşması ile hizmet alabildiğiniz bölümlerde , tamamlayıcı sağlık sigortanız ile, sadece 15 TL katılım ile muayene olabilirsiniz. Sağlık sigortası avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.

Üçüncü Basamak Sağlık Hizmeti Nedir?

İleri tetkik ve özel tedavinin gerekli olduğu hastalıklarda son teknoloji yöntemleri ile eğitim ve araştırma yapan sağlık hizmetidir.

İstinye Üniversitesi Liv Hospital yüksek hizmet  standartları ile  hizmet alabileceğiniz son teknoloji cihazlarla ve uzman doktor kadrosu ile sağlık ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılayacak bir hastanemizdir. (İstinye Üniversitesi Liv Hospital)

Hamileyken Doğum Sigortası Ne Zaman Yapılır?

Anne adaylarımızın büyük çoğunluğu gebeliklerini bebekleri 4 ila 6 haftalıkken öğrenirler. Sonrasında hastane ve doktor arayışlarında bize ulaşan anne adaylarımıza 20 den fazla sigorta şirketinin alternatifleri ile, en avantajlı hastane alternatiflerini sunuyoruz.

9 aylık hamilelik sürecinizde;

 • Doktor muayenelerinizi,
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki rutin gebelik test ve tetkiklerinizi,
 • Tek kişilik oda ve refakatçi giderinizi,
 • Doktorunuzun gerekli görmesi durumunda Sezaryen doğumda 2 geceye kadar hastane yatışınızı,
 • Bebeğinizin doğumdan sonraki kattaki ilk işlemlerini Doğum Sağlık Sigortanız karşılar.

Doğum Sağlık Sigortanızı hamileliğinizi öğrendiğiniz ilk haftalarda yaptırabildiğiniz gibi, gebeliğinizin istediğiniz haftasında sahip olabilir hatta sadece doğum eyleminiz için doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Gebeliğin ilk haftalarında sağlık sigortası satın almak hastane doktor değişikliği, vergi avantajı gibi katkılarla,  hamileliğinizi konfor içerisinde yaşamanızı sağlar.  (İstinye Üniversitesi Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi)

İstinye Üniversitesi Liv Hospital ‘da Doğum Planlıyorsanız.. Sağlık Sigortaları Hakkında Bilgi Almak için; Hemen Uzman Sağlık Ekibimizden Bilgi Alın (0850) 346 1130

Sadece hamilelik başladıktan sonra yararlanılabilen bir sağlık ürünü gibi algılansa da;

 • Hamilelik öncesinde de,
 • Hamileyken de…

Doğum teminatının olduğu bir doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesi poliçenizi alırsınız ve dilediğiniz bölümde kullanmaya başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatları almanıza imkan tanır.

12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortası seçeneklerini incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile sigorta şirketlerinin anlaşmalı hastaneleri arasından tercih ve sigorta süresi içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20’lik kısmını devletten geri  alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine teslim etmektir. (Gelir vergisi ödeyenler için)

Doğum Sağlık Sigortası Paketinde Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu yada özel sektör çalışanları ile işverenlerin yararlanabildiği, gelirleri ve vergi dilimleri  üzerinden; Vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Ödediğiniz poliçe prim tutarının %15 ila %40’ı arasındaki vergi oranlarınca vergi avantajı’ndan  yararlanmak mümkündür. Poliçenizi işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (İstinye Üniversitesi Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi)

Bebeğinize Sağlık Sigortası Yaptırın!

Yeni doğan bebekleriniz ile 18 yaş altı çocuklarınız için iki farklı tipte sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

A-  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı pediatri (çocuk sağlığı) doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için ek bir ücret ödemeden sadece 15TL katılım payı ile hizmet alabilirsiniz. Bu oldukça avantajlı ve ekonomiktir. Çocuk sağlık sigortası sahibi olmadan, henüz satın almadan önce; Birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutar karşılığında… 1 yıl  kullanabileceğiniz ve  10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz.

B- Özel Sağlık Sigortalarında ise SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı hastane şartı yoktur. Hatta dilerseniz sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu Özel Muayenehane hekimlerini de, tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuzun sağlığını güvence altına almak için bizimle iletişime geçin. (0850) 346 1130 hatlı numaradan bize ulaşabilir, farklı birçok ürün içeriği için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Bebeğime / Çocuğuma Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

 • Çocuğunuzun yıl içinde 10 doktor muayenesi tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından karşılanır.
 • Muayene sonrası yapılması gereken tahliller, testler ve tetkiklerin SGK farkları tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.
 • Gerektiği durumlarda çocuğunuzun hastane yatışı sigorta tarafından karşılanır.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeyebileceğiniz Çocuk Sağlık Sigortası aynı zamanda %20 devlet desteklidir.
 • Yalnız pediatri bölümünde değil, SGK anlaşmalı tüm bölümlerde çocuk sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.
 • Hemen Bilgi Alın.
Soru Sor
Whatsapp
İstinye Üniversitesi Liv Hospital’de Geçerli Doğum Sağlık Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by