VM Medical Park Maltepe Hastanesi

VM Medical Park Maltepe Hastanesi'nde Sağlık Sigortanız ile muayenelerde 15 TL ödeyin,yatış ve ameliyatlarınız sigortanız tarafından karşılansın.0850 346 1130

VM Medical Park Maltepe Hastanesi

Anadolu yakasının gözbebeği Bağdat Caddesinde bulunan VM Medical Park Maltepe Hastanesi, ‘herkes için sağlık’ ilkesi ile 20 bin m²’lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ün üzerinde çalışanıyla sağlık hizmetini 5 yıldızlı otel konforunda son teknoloji sistemleri ile sunmaktadır. 68 yataklı hastanede  29 erişkin, 4 koroner, 5 KVC, 10 çocuk ve 20 yenidoğan yoğun bakım hizmeti mevcuttur.

VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nin SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu)  ve birçok özel sağlık sigortasıyla anlaşması bulunmaktadır.

VM Medical Park Maltepe Hastanesi Muayene Ücreti

Sadece 15 tl  fark ödeyerek anlaşmalı bölümlerde muayenelerinizi olabilir, tetkiklerini yaptırabilir ve gerekmesi durumunda yatış ameliyat giderlerinizi sağlık sigortanız ile karşılayabilirsiniz. 0-65 yaş gurubu bireylerin sahip olabileceği Tamamlayıcı Sağlık Sigortası şirket ve fiyat bilgisi için uzman sağlık ekimiz ile iletişime geçin. 0850 346 1130

Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız Çünkü…

 • Özel hastanelerde yaptıracağınız muayeneler, testler, tetkikler hastaneye gitme şikayetinize göre değişiklik gösterir.
 • Bu değişiklikler ödemeniz gereken miktarı arttırabilir. Bu durum oldukça maliyetli olabilir.
 • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
 • Muayeneleriniz yalnıza 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman doktor ve hastane değiştirme şansınızı korursunuz.
 • E-devlet yoluyla sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
 • Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınızda vergi avantajından faydalanırsınız.

Vergi Avantajı Nedir?

Çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz adına yaptıracağınız sağlık sigortalarımızda %15 – %40 arasında olan vergi avantajından yaralanabilirsiniz. Kamu ve özel sektör çalışanlarından, iş verenlere, iş verenlerden gelir üzerinden vergi ödeyen herkese bu vergi avantajından yaralanabilir.

Ne Zaman Sağlık Sigortası Yaptırılır?

 • Hamilelik planlıyorsanız
 • Hamileyseniz
 • Bebeğiniz varsa
 • Çocuğunuz varsa
 • Sağlıklı bir bireyseniz
 • Yada hastalıklarınız varsa…

Hamilelik Planlıyorsanız;

Henüz hamile olmayan fakat bebek planlayan anne adaylarına bekleme süresi olmayan oldukça kapsamlı bir sağlık sigortası sunmaktayız. Sağlık sigortanıza ek olarak doğum teminatı eklemeniz halinde gebelik süresince kadın doğum muayeneleriniz, tahlilleriniz, doğumunuza kadar olan sürede gerçekleşebilecek olan beklenmeyen hastane yatışları, doğumunuz sigortamız kapmasında karşılanmaktadır.

Uzun sürede hamilelik planlınınız varsa; 12ay,6ay,3ay,2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Hamileyseniz;

Muayenelerinizi yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki gebelikle alakalı test ve tetkikler sigortamızca karşılanmaktadır.

Sezaryen / normal doğum sigortamız kapsamında tamamen karşılanmaktadır.

Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçiyle alakalı masrafları tamamen sigortamız kapsamındadır.

Bu paketle birlikte gelen muayene haklarınızı VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nin diğer SGK’lı bölümlerinde kullanabilirsiniz.

Ödemelerinizi isterseniz taksitlendirebilirsiniz

Yaptıracağınız sağlık sigortasının %20’si devlet desteklidir. Bu da uygun bir ücrete sağlık sigortanızı yaptırabileceğiniz, gebe takibi ve doğum harcamalarınızı düşünmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Bebek Sağlık Sigortası Neleri Sağlar?

Özellikle bebekler doğumlarından sonraki ilk yıl, rutin gelişimsel kontrolleri ve aşıları için sıklıkla hastaneye giderler. Sigortanız size;

 • Yıl içerisinde 10 doktor muayenesi.
 • Testler ve tahliller sigorta dahilindedir.
 • Hastane yatışı
 • Taksitle ödenebilen Çocuk Sağlık Sigortaları da %20 devlet desteği  sağlamaktadır.
 • Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk dönemi aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır.
 • Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile özel hastanelerde yaptırabilirsiniz.
 • Bebeğinizin özellikle ilk yılı dolana kadar, sıklıkla hastaneye gidecek ve aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyat avantajından siz de faydalanın. Ayrıntılı bilgi için uzman sağlık ekibimize ulaşın. 0850 346 1130

Sağlıklı iseniz;

Çok şanslısınız. Sadece yılda ayakta 8-10 muayene hakkınız dışında ani gelişebilecek yatış ve ameliyat işlemleriniz için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmalısınız. Çalışan bireyler kendileri eşleri yada çocukları için bu sağlık sigortasından vergi avantajı ile faydalanabilirler.

Hastalılarınız varsa;

Sağlık sigortası yaptıramam diye üzülmeyin. Tanısı konmuş rahatsızlıklarınızı da kapsayan bir sağlık sigortası var.

 

Kısacası her yaş grubunda ve koşulda Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde güvenilir ve temiz sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Sağlık Sigortası alternatifleri için uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile görüşün. En avantajlı fiyatlarla size yardımcı olacaklardır. 0(850) 346 1130

Yıllık prim ödemelerinizi taksitle yapabileceğiniz yirmiden fazla anlaşmalı sigorta şirketimiz ile siz de özel hastane konforunu yaşayın.

Soru Sor
Whatsapp
VM Medical Park Maltepe Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by